На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 10 Серпня, 2022 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення05.07.2022
До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади

     Громадською cпілкою “GFSI-UKRAINE” (ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ України) організовано надання безкоштовної психологічної допомоги онлайн.
     Психологічна допомога надається по всім позиціям, а не тільки з питань стресу, який пов’язаний з бойовими діями.
     Звернувшись за допомогою, людина може пройти повний курс необхідної психотерапії, а не тільки отримати разову консультацію з питань виведення її з кризового стану.
     Для подання заяви на отримання безкоштовної психологічної допомоги необхідно перейти за посиланням: http://au.org.ua/kbt.15.06.2022
В Україні запустили портал допомоги українцям «Поряд»

     Отримати допомогу чи надати її іншим відтепер можна на порталі «Поряд».
     Поряд – це пряме волонтерство без посередників. Кожен самостійно вирішує кому і як допомогти. Жодних посередників чи ботів, тільки живі люди з реальними запитами.
     Поряд – це портал, що єднає українців. Його мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів в кожному населеному пункті України. Все в одному місці, просто і зрозуміло. Допомога в декілька кліків.
     Щоб отримати допомогу, заходьте на портал poryad.in.ua, натискайте кнопку «Потрібна допомога» й заповнюйте коротку форму.
     Аби допомогти іншим, в рядку пошуку на сайті оберіть свій регіон – і ви побачите тих, кому потрібна допомога. Усі запити зручно відсортовані по категоріях: їжа, одяг, транспорт, ліки, консультації, інше.
     Інтерфейс сайту максимально інтуїтивний і простий, аби кожен міг як подати запит на отримання допомоги або допомогти іншим.
     Відео з описом того, як працює портал можна переглянути за посиланням https://youtu.be/xABVoaSaFZU.


13.06.2022
ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

     Запроваджено гарячу лінію щодо інформування громадян про гуманітарну продовольчу допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні.
     Телефонуючи на гарячу лінію, кожен може отримати відповіді на поширені запитання за допомогою інтерактивної голосової відповіді. У випадку, якщо у телефонуючого залишаються запитання, оператори гарячої лінії готові надати персоналізовану допомогу.
     Гаряча лінія працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за безкоштовним номером 0 800 600 122.


01.06.2022
ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ❗️

З 31.05.2022 люди, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи можуть сформувати на соціальній платформі "єДопомога" (https://aid.edopomoga.gov.ua ) заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій.
Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку.
У зв’язку з цим, з 01.06.2022 департаментом соціальної політики Луцької міської ради припиняється видача талонів з кодами для отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.


13.05.2022
До уваги військовозобов’язаних учасників бойових дій

     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» просимо військовозобов’язаних учасників бойових дій, які перебувають на обліку у Луцькому ОМТЦК та СП ( військомат) до 25 травня 2022 року звернутись в каб.406 за адресою м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85а, для уточнення персональних даних (паспорт, код, військово-обліковий документ та номер банківського рахунка для виплати допомоги за стандартом IBAN).


10.05.2022
Платформа єДопомога.

Внутрішньо переміщені особи можуть отримати від держави гуманітарну допомогу, яка створена на платформі є-Допомога.
На вказаній платформі можна залишити заявку на отримання гуманітарної допомоги: продуктами харчування, засобами гігієни, ліками, побутовими речами, одягом.
Зареєструватися на платформі є-Допомога можна за посиланням social.edopomoga.gov.ua в рубриці «Отримати допомогу», заповнити заявку та обрати необхідні види допомоги у сформованому особистому кабінеті. Після сформованої заявки очікуйте гуманітарну допомогу від благодійника☝️


21.04.2022
Юридичний порадник для ВПО18.04.2022
ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

З 18.04.2022 року в департаменті соціальної політики відновлено видачу талонів з кодами для отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН!!!15.04.2022
До уваги пільговиків, які отримували виплати через Укрпошту!

     Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану» від 7 березня 2022 № 215, тим громадянам, які отримували виплати пільг через Укрпошту, АТ «Ощадбанк» здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER».
     Для того, щоб отримати грошовий переказ, достатньо звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення Ощадбанку на території України (зробити це можна протягом 60 календарних днів з дати зарахування переказів).


13.04.2022
Додаткові заходи соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населеннястор. 1  2  3 


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
215096 96