На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      П'ятниця, 20 Вересня, 2019 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення19.09.2019
До уваги пільговиків!

1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Відповідно до ухваленого рішення Уряду паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.
Пільги у безготівковій грошовій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам за місцем реєстрації (проживання) необхідно надати до департаменту соціальної політики Луцької міської ради, що знаходиться за адресою : пр. Волі, 4а, каб.105, каб.106, каб. 103, тел. 284168, 284169,728205 номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини), повідомити орган соціального захисту.
Пільги у готівковій грошовій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв із довідкою з банку з реквізитами рахунку до департаменту соціальної політики Луцької міської ради до 15 жовтня 2019 року. Зразок заяви можна завантажити за посиланням : Заява на виплату пільг готівкою


04.09.2019
До уваги пільговиків!

     З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги.
     Пільги надаватимуться у безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».
     Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.
     Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ «Ощадбанк» коштів за надані пільги на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком, без залучення пільговика.
     Тому, для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам за місцем реєстрації (проживання) необхідно надати до департаменту соціальної політики Луцької міської ради, що знаходиться за адресою : пр. Волі, 4а, каб.105, каб.106, каб. 103, тел. 284168, 284169, номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини), повідомити орган соціального захисту.
     Пільговикам надано також право отримувати пільги «живими» грошима за умови особистого подання заяви до департаменту соціальної політики Луцької міської ради, не пізніше 15 жовтня 2019 року. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги .


30.08.2019
До відома громадських організацій!

     Заходами Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 року № 80/12 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 06.02.2019 року № 59-1, передбачено фінансування громадських організацій соціального спрямування для підтримки їх статутної діяльності та проведення заходів соціального спрямування. На отримання бюджетних коштів мають право громадські організації, якщо їх діяльність поширюється лише на територію міста Луцька
     Повідомляємо, що з метою своєчасного формування бюджету міста та можливості передбачити в ньому виділення коштів на підтримку громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів та жертв нацистських переслідувань для здійснення їх статутної діяльності вищезазначеним Порядком передбачено, що громадська організація подає на ім’я міського голови не пізніше 15 жовтня поточного року заяву з відповідними документами.
     - копія статуту (положення громадської організацїї;
     - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
     - копія довідки про взяття громадської організації на облік у державній податковій інспекції;
     - звіт про використання бюджетних коштів за три квартали поточного року (у разі їх отримання громадською організацією), підписаний керівником та засвідчений печаткою громадської організації, з відповідними підтверджуючими документами (для отримання коштів на статутну діяльність);
     - напрями використання бюджетних коштів, затверджені загальними зборами громадської організації, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації за формою, що додається.


21.08.2019
Шановні члени сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців та учасники бойових дій АТО/ООС!

Запрошуємо Вас 23 серпня 2019 року о 9:00 взяти участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України перед Луцькою міською радою.

З повагою, департамент соціальної політики!


01.08.2019
Зустріч з членами сімей загиблих

05.08.2019 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться зустріч представників Всеукраїнської громадської організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” з родинами загиблих , які проживають у місті Луцьку
Запрошуємо представників громадських організацій, що об’єднують членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, взяти участь в зустрічі .


23.07.2019
Засідання “круглого столу”

25.07.2019 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться засідання “круглого столу” за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, на якому будуть заслуховуватись звіти про хід виконання місцевих програм щодо підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), в І півріччі 2019 року.
Запрошуємо депутатів міської ради, представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, взяти участь в засіданні “круглого столу”.


23.07.2019
З 01.07.2019 року підвищено пенсії

Відповідно до постанови КМУ від 26.06.2019 № 543 з 1 липня 2019 року, мінімальний розмір пенсії за віком з врахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, сум індексації та інших доплат до пенсії за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 2000 гривень.
Щомісячний розмір пенсійної виплати (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) з 1 липня складе:
- для осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи – 650 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
- для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи – 525 відсотків;
- для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи – 360 відсотків;
Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність з 1 липня 2019 року становить 1564 гривні. Перерахунки пенсій проводяться територіальними органами Пенсійного фонду України автоматично, без додаткових звернень громадян.

ВІДДІЛ НАГЛЯДУ ЗА ПРАВИЛЬНІСТЮ
ПРИЗНАЧЕННЯ (ПЕРЕРАХУНКУ)
ТА ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ


05.07.2019
До відому пільговиків!

Здійснено виплату адресної грошової допомоги за ІІ квартал 2019 року згідно Порядку надання адресної грошової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, електричної енергії громадянам на 2019 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 06.02.2019 №58-1.
Звертаємо Вашу увагу, що виплата адресної грошової допомоги не здійснюється у період отримання житлової субсидії та в разі наявності заборгованості за два місяці з оплати за житлово-комунальні послуги та електричну енергію.


11.06.2019
До уваги вступників!

     Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання осіб з обмеженими можливостями. Навчальний заклад дає можливість здобути безкоштовне навчання за престижними спеціальностями для осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу. учасників бойових дій (АТО, ООС). З інформацією про коледж можна ознайомитися за посиланням
https://registry.edbo.gov.ua/university/539/specialities/


30.05.2019
До уваги молодих батьків !

     З січня 2019 року затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Звертаємо увагу на те, що в договорі про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею необхідно вказувати точну назву послуги, а саме - «муніципальна няня»; повний обсяг послуги із зазначенням конкретних заходів, які повинна виконувати няня; умови та строк її надання; вартість послуги; періодичність оплати; відповідальність сторін; їх реквізити. Зразок договору розміщено на сайті департаменту соціальної політики Договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років


стор. 1  2  3  4 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
140088 45