На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      П'ятниця, 22 Листопада, 2019 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення21.11.2019
До уваги пільговиків!

     З 1 жовтня 2019 року в Україні запроваджена монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
     Починаючи з листопада 2019 року українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг.
     Категорія пільговиків, які не написали заяву на отримання коштів готівкою до 15 жовтня, отримають пільги в автоматичному режимі. Розраховані суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).
     Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується вперше, з технічних причин АТ «Ощадбанк» проінформує пільговика шляхом надсилання йому смс-повідомлення про стан розрахунків за послуги після 22.11.2019 (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика). У смс-повідомленні обов’язково зазначатимуться розмір пільги та залишок до сплати сум за конкретну комунальну послугу.
     Повідомляємо, що пільговики, які отримують пільгу в безготівковій грошовій формі, можуть зареєструватися в особистому кабінеті пільговика на офіційному сайті «Ощадбанку» за посиланням https://www.oschadbank.ua/ua/sd та отримувати всю необхідну інформацію про рух коштів, а саме: залишок пільги, розмір нарахованої пільги, перелік комунальних послуг, що сплачені за рахунок пільги (при умови надходження інформації від постачальників комунальних послуг.
     Надання додаткової інформації проводиться:
• з питань щодо спожитих послуг, нарахованих сум за послуги, розміру заборгованості (переплати) – підприємства ми - надавачами комунальних послуг.
• з питань щодо перерахування банком коштів за надані пільги організаціям - надавачам комунальних послуг – АТ «Ощадбанк»: (контакт-центр 0 800 210 800);
• з питань щодо призначення та визначення розміру пільг – департамент соціальної політики ( к.т. 284168, 284169)


04.11.2019
До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

     Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
     Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189-VІІІ «Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.
     Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ними розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).
     Пільговикам, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільг готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).
     У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.
     У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).
     Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільг за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги у такому випадку за жовтень буде донарахована у наступному місяці.


28.10.2019
Надання компенсаційної виплати на догляд за особами з інвалідністю та престарілими особами, які досягли 80-річного віку

     З метою матеріальної підтримки громадян, які зайняті доглядом за особами, нездатними за станом здоров’я до самообслуговування, чинним законодавством передбачена компенсаційна виплата фізичним особам, які надають соціальні послуги відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги».
     Непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата (далі - компенсація).
     Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму
для працездатних осіб у таких розмірах:
     15 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю I групи;
     10 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування, особам з інвалідністю II групи та дітям з інвалідністю;
     7 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги особам з інвалідністю III групи та хворим, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування.
     Якщо соціальні послуги надає фізична особа пенсійного віку, компенсація призначається у зазначених розмірах виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
     Компенсація не призначається:
1) фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, яким призначено:
- державну соціальну допомогу на догляд відповідно до Законів України «Про державну
соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю» та «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю»;
- надбавку на догляд або державну соціальну допомогу на догляд відповідно до Законів України «Про пенсійне забезпечення» і «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»;
- відшкодування витрат на надання послуг по догляду відповідно до Закону України «Про
загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності»;
2) фізичним особам, які надають соціальні послуги і отримують допомогу на догляд відповідно до Закону України «Про психіатричну допомогу»;
3) фізичним особам, які надають соціальні послуги на платній основі;
4) самозайнятим особам (підприємцям);
5) фізичним особам, які проходять альтернативну (невійськову) службу;
6) фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам, які за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування та перебувають у трудових відносинах, у тому числі на умовах неповного робочого дня.
     Компенсація призначається і виплачується органом соціального захисту населення за місцем проживання особи, якій надаються соціальні послуги, з дня подання фізичною особою, яка надає соціальні послуги, та особою, яка їх потребує, заяв разом з пакетом документів.
     Заяву та необхідний перелік документів заявник може отримати звернувшись до Департаменту соціальної політики за адресами: пр. Волі, 4а, каб.109,110, тел. (0332) 284161, філія №1: пр. Соборності, 18, тел. (0332) 774 471, філія № 2: вул. Бенделіані, 7, тел. (0332) 265 961.


26.09.2019
ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ !

Запрошуємо Вас на тематичний вечір «Зорепадом летять роки», участь в якому візьмуть творчі колективи Палацу культури м. Луцька.
Захід відбудеться о 13.00 год. 01 жовтня в Палаці культури м. Луцька.

Вхід вільний


25.09.2019
До уваги голів ОСББ!

Запрошуємо Вас на зустріч, яка відбудеться о 16.00 год. 26.09.2019 в залі засідань департаменту соціальної політики Луцької міської ради, що знаходиться за адресою : пр. Волі, 4а., для обговорення монетизації пільг з 01 жовтня 2019 року.


19.09.2019
До уваги пільговиків!

1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
Відповідно до ухваленого рішення Уряду паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.
Пільги у безготівковій грошовій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк. Для цього АТ “Ощадбанк” вестиме у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того “Ощадбанк” здійснюватиме переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”. Для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам за місцем реєстрації (проживання) необхідно надати до департаменту соціальної політики Луцької міської ради, що знаходиться за адресою : пр. Волі, 4а, каб.105, каб.106, каб. 103, тел. 284168, 284169,728205 номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини), повідомити орган соціального захисту.
Пільги у готівковій грошовій формі призначатимуться усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв із довідкою з банку з реквізитами рахунку до департаменту соціальної політики Луцької міської ради до 15 жовтня 2019 року. Зразок заяви можна завантажити за посиланням : Заява на виплату пільг готівкою


04.09.2019
До уваги пільговиків!

     З 1 жовтня 2019 року згідно з рішенням Уряду змінено механізм надання пільг на житлово-комунальні послуги.
     Пільги надаватимуться у безготівковій формі через АТ «Ощадбанк».
     Для цього Ощадбанк вестиме персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходитимуть на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально.
     Перевагою безготівкової форми є самостійне перерахування АТ «Ощадбанк» коштів за надані пільги на рахунки управителів, об`єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та Ощадбанком, без залучення пільговика.
     Тому, для автоматизованого розрахунку пільг на оплату житлово-комунальних послуг та уникнення розбіжностей персональних даних, пільговикам за місцем реєстрації (проживання) необхідно надати до департаменту соціальної політики Луцької міської ради, що знаходиться за адресою : пр. Волі, 4а, каб.105, каб.106, каб. 103, тел. 284168, 284169, номери своїх мобільних телефонів, а також, у разі зміни адреси місця реєстрації (проживання), або зміни складу сім’ї (одруження/розлучення/народження дитини), повідомити орган соціального захисту.
     Пільговикам надано також право отримувати пільги «живими» грошима за умови особистого подання заяви до департаменту соціальної політики Луцької міської ради, не пізніше 15 жовтня 2019 року. Однак, така форма надання пільг вимагає самостійної щомісячної оплати за надані житлово-комунальні послуги .


30.08.2019
До відома громадських організацій!

     Заходами Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 року № 80/12 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 06.02.2019 року № 59-1, передбачено фінансування громадських організацій соціального спрямування для підтримки їх статутної діяльності та проведення заходів соціального спрямування. На отримання бюджетних коштів мають право громадські організації, якщо їх діяльність поширюється лише на територію міста Луцька
     Повідомляємо, що з метою своєчасного формування бюджету міста та можливості передбачити в ньому виділення коштів на підтримку громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів та жертв нацистських переслідувань для здійснення їх статутної діяльності вищезазначеним Порядком передбачено, що громадська організація подає на ім’я міського голови не пізніше 15 жовтня поточного року заяву з відповідними документами.
     - копія статуту (положення громадської організацїї;
     - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
     - копія довідки про взяття громадської організації на облік у державній податковій інспекції;
     - звіт про використання бюджетних коштів за три квартали поточного року (у разі їх отримання громадською організацією), підписаний керівником та засвідчений печаткою громадської організації, з відповідними підтверджуючими документами (для отримання коштів на статутну діяльність);
     - напрями використання бюджетних коштів, затверджені загальними зборами громадської організації, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації за формою, що додається.


21.08.2019
Шановні члени сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців та учасники бойових дій АТО/ООС!

Запрошуємо Вас 23 серпня 2019 року о 9:00 взяти участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України перед Луцькою міською радою.

З повагою, департамент соціальної політики!


01.08.2019
Зустріч з членами сімей загиблих

05.08.2019 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться зустріч представників Всеукраїнської громадської організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” з родинами загиблих , які проживають у місті Луцьку
Запрошуємо представників громадських організацій, що об’єднують членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, взяти участь в зустрічі .


стор. 1  2  3  4  5 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
145167 3