На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Вівторок, 25 Вересня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення19.09.2018
До відома громадських організацій!

Заходами Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 року № 80/12 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 року № 32-1, передбачено фінансування громадських організацій соціального спрямування для підтримки їх статутної діяльності та проведення заходів соціального спрямування. На отримання бюджетних коштів мають право громадські організації, якщо їх діяльність поширюється лише на територію міста Луцька.
Повідомляємо, що з метою своєчасного формування бюджету міста та можливості передбачити в ньому виділення коштів на підтримку громадських організацій для здійснення їх статутної діяльності вищезазначеним Порядком передбачено, що громадська організація подає на ім’я міського голови не пізніше 15 жовтня поточного року заяву з відповідними документами.


18.09.2018
Департамент соціальної політики інформує

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на початок періоду, за який враховуються доходи; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Статтею 10 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” передбачена добровільна сплата єдиного внеску. З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів у строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

Договором про Добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди.

Згідно з Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 (зі змінами) передбачено форму Типового договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

На підставі укладеного договору, оформленого в установленому порядку, в якому зазначається період, та платіжного документу про сплату такого внеску, житлова субсидія призначається з урахуванням вимог Положення.


18.09.2018
Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих у Революції Гідності

Департамент соціальної політики організовує направлення учасників антитерористичної операції та постраждалих у Революції Гідності до ТОВ “Примор`я” Санаторій “ім. С.Лазо” для одержання психологічної реабілітації за кошти державного бюджету.

Санаторій “ім. С.Лазо” розташований за 86 км. від Одеси, безпосередньо на Чорноморському побережжі у екологічно чистому курорті Сергіївки. Унікальною особливістю закладу є лікувальна грязь та ропа Шаболатського лиману.
  На території санаторію розміщено парк-пам`ятник сучасної паркової архітектури "Сергіївський”, крім чудового піщаного пляжу з можливістю купання у природній водоймі функціонує лікувальний мінералізований плавальний басейн, сауна, грязеві та ванні відділення, спелеотерапія, фізкультурні зали.
Психологічна реабілітація в санаторії передбачає надання таких послуг:
1) психологічна просвіта та консультування;
2) психологічна діагностика;
3) підбір методів психологічної реабілітації;
4) психологічна допомога (терапія);
5) психологічна корекція та планування майбутнього;
6) профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.
Тривалість курсу проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах  не перевищує 18 днів.
Для отримання направлення щодо надання реабілітаційних послуг необхідно звернутись в департамент соціальної політики Луцької міської ради (пр-т Волі, 4а, каб. 115, тел. 243538) за місцем реєстрації.
До заяви потрібно додати:
-копію посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни або посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності;
-копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.
ТОВ “Примор`я” Санаторій “ім. С.Лазо” розташований за адресою:
67780, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Набережна, 3.


10.09.2018
До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

11 липня 2018 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян”, якою затверджено новий Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
Зазначеним Порядком удосконалено видачу посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, під час складання ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт.
Крім того, затверджено нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, віднесених до категорії 1, у яких передбачено розмежування за категоріями “Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” та “Потерпілий від Чорнобильської катастрофи”, а також нові зразки бланків посвідчень для осіб, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт (категорія 1, 2 або 3) і постраждалим від радіаційного опромінення.
Розгляд питань щодо встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян належить до повноважень регіональної комісії з визначення статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 10.08.2018 № 515).
За більш детальною інформацією звертатися до департаменту соціальної політики Луцької міської ради за адресою: м.Луцьк, пр-т Волі 4а, каб. 111, телефон 284163.


04.09.2018
До уваги громадян!

     Відповідно до Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженого постановою КМУ від 20.06.2018 за №512 передбачено надання «пакунка малюка» при виписці новонародженої дитини з пологового будинку. Оскільки Міністерство соціальної політики на сьогоднішній день ще не здійснило доставку «пакунків малюка» в область, тому видачу пакунків буде здійснювати місцевий орган соціального захисту населення за місцем проживання сім’ї з новонародженою дитиною відповідно до отриманих у пологових будинках заяв.


13.07.2018
До уваги пільговиків, які мешкають у багатоквартирних будинках, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи !

     Звертаємо Вашу увагу на те, що розмір пільги на утримання будинку буде відображений квитанції при оплаті за житлово-комунальні послуги після 20 числа поточного місяця.
     Відповідно до змін, які внесено до пункту 10 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117, для пільговиків, які мешкають у багатоквартирних будинках, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи, департамент соціальної політики Луцької міської ради розраховує щомісяця до 10 числа самостійно розмір пільги на сплату внесків на управління багатоквартирним будинком, на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на оплату електроенергії, природного газу (в тому числі послуг з транспортування, розподілу та постачання), тепло-, водопостачання і водовідведення, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за попередній місяць виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, членів сім’ї, на яких поширюється пільга відповідно до статті 51 Бюджетного кодексу України, та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, а також розміру внесків.


06.07.2018
засідання круглого столу

     11.07.2018 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться засіданні “круглого столу” за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, на якому будуть обговорюватись питання внесення змін до Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти в результаті участі в антитерористичній операції на 2017-2019 роки, а також внесення змін до порядку надання адресної грошової допомоги сім'ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції. Запрошуємо представників громадських організацій взяти участь в засіданні “круглого столу”.


27.06.2018
Шановні відвідувачі!

Вітаємо із наступаючим Днем Конституції України!
Департамент соціальної політики інформує, що 28-29 червня — вихідні дні!
Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!
Чекатимемо вас з понеділка 2 липня!


26.06.2018
Інформуємо громадян, які відносяться до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 3 Б.

     У зв'язку з надходженням з Міністерства соціальної політики України бланків посвідчень постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, просимо громадян, яким була видана тимчасова довіка, звернутися для її заміни на посвідчення до департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації за адресою Київський майдан, 6 каб.324.


19.06.2018
Шановні голови правління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів!

     Запрошуємо взяти участь у зустрічі, яка відбудеться 21.06.2018 о 16:00 в залі засідань департаменту соціальної політики, де будуть обговорюватися актуальні питання щодо змін в законодавстві по нарахуванню пільг та субсидій.


стор. 1  2  3  4  5 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
113170 94