На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      П'ятниця, 16 Листопада, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення09.11.2018
До відома громадських організацій

     В департаменті соціальної політики 07.11.2018 відбулося засідання комісії з питань надання фінансової підтримки громадським організаціям.
     Комісією розглянуто звернення громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів щодо надання їм фінансової підтримки у 2019 році для здійснення статутної діяльності.
     Відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 № 32-1, комісією принято рішення надати пропозиції міській раді при формуванні бюджету міста на 2019 рік передбачити фінансування в сумі 150 000,00 грн. за КПКВК 0813192 «Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість».


25.10.2018
До уваги громадян!

     Щ О С Е Р Е Д И з 15:00 до 17:00 год, у приміщенні філії № 2 департаменту соціальної політики за адресою: м. Луцьк, вул. Бенделіані, 7, спеціалістами Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області буде проводитись інформаційно-роз'яснювальна робота з питань пенсійного забезпечення та порядку сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.


22.10.2018
До уваги пільговиків!

     В Україні набув чинності 11.10.2018 Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій» № 2542-VIII, який розширює перелік пільг для жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.
     Законом передбачається надання колишнім неповнолітнім та малолітнім в’язням концентраційних таборів (особам, на яких поширюється дія статей 6-1 та 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань") права на пільги без урахування сукупного доходу сім’ї, а саме:
• на пільги з оплати за користування житлово-комунальними послугами;
• на безоплатний проїзд усіма видами міського та приміського пасажирського транспорту;
• на безоплатний проїзд один раз на два роки (туди та назад) залізничним, морським, річковим транспортом (крім приміського сполучення), автобусами приміських і міжміських маршрутів міжобласного сполучення, повітряним транспортом незалежно від наявності залізничного сполучення чи проїзд один раз на рік (туди та назад) зазначеними видами транспорту з 50-відсотковою знижкою;
• на безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій» визначено, що особи, реабілітовані відповідно до закону "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років" із числа тих, яких було піддано репресіям у формі позбавлення або обмеження волі чи примусового безпідставного поміщення здорової людини до психіатричного закладу, отримують право на одержання пільг та інших соціальних гарантій, передбачених для учасників бойових дій, а люди з інвалідністю із числа таких осіб - для осіб з інвалідністю внаслідок війни.


16.10.2018
До уваги громадян!

24 жовтня 2018 року з 14:00 до 17:00 год, у приміщенні філії № 2 департаменту соціальної політики за адресою: м. Луцьк, вул. Бенделіані, 7, спеціалістами Луцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України Волинської області буде проводитись інформаційно-роз'яснювальна робота з питань пенсійного забезпечення.


19.09.2018
До уваги волонтерів та громадських організацій!!!

Конкурс із відбору проектів у рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності»
     10 серпня 2018 року Європейська комісія оголосила конкурс відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізовувати свої власні проекти направлені на сприяння солідарності в європейському суспільстві.
     Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн євро. Учасники можуть брати участь в широкому спектрі проектів, допомагаючи вирішити складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомагати у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.
     Тривалість проектів, як правило, реалізуються в державах – членах ЄС, - від двох до дванадцяти місяців. Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати участь молоді люди у віці 18-30 років. У конкурсі також можуть взяти участь представники України.
     Водночас, участь фізичних осіб від країн-партнерів, у тому числі від України, обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності. Юридичні особи можуть брати участь у таких проектах в якості партнерів.
Потенційним учасникам необхідно зареєструватися та подати заявку через Європейський молодіжний портал ( https://europa.eu/youth/solidarity_en).

     Реєстрація відкрита з вересня 2018 року. Більш детальну інформацію щодо умов участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників, можна отримати за посиланням https://europa.eu/youth/solidarity-corps.


19.09.2018
До відома громадських організацій!

Заходами Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 року № 80/12 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 року № 32-1, передбачено фінансування громадських організацій соціального спрямування для підтримки їх статутної діяльності та проведення заходів соціального спрямування. На отримання бюджетних коштів мають право громадські організації, якщо їх діяльність поширюється лише на територію міста Луцька.
Повідомляємо, що з метою своєчасного формування бюджету міста та можливості передбачити в ньому виділення коштів на підтримку громадських організацій для здійснення їх статутної діяльності вищезазначеним Порядком передбачено, що громадська організація подає на ім’я міського голови не пізніше 15 жовтня поточного року заяву з відповідними документами.


18.09.2018
Департамент соціальної політики інформує

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на початок періоду, за який враховуються доходи; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Статтею 10 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” передбачена добровільна сплата єдиного внеску. З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів у строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

Договором про Добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди.

Згідно з Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 (зі змінами) передбачено форму Типового договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

На підставі укладеного договору, оформленого в установленому порядку, в якому зазначається період, та платіжного документу про сплату такого внеску, житлова субсидія призначається з урахуванням вимог Положення.


18.09.2018
Психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції та постраждалих у Революції Гідності

Департамент соціальної політики організовує направлення учасників антитерористичної операції та постраждалих у Революції Гідності до ТОВ “Примор`я” Санаторій “ім. С.Лазо” для одержання психологічної реабілітації за кошти державного бюджету.

Санаторій “ім. С.Лазо” розташований за 86 км. від Одеси, безпосередньо на Чорноморському побережжі у екологічно чистому курорті Сергіївки. Унікальною особливістю закладу є лікувальна грязь та ропа Шаболатського лиману.
  На території санаторію розміщено парк-пам`ятник сучасної паркової архітектури "Сергіївський”, крім чудового піщаного пляжу з можливістю купання у природній водоймі функціонує лікувальний мінералізований плавальний басейн, сауна, грязеві та ванні відділення, спелеотерапія, фізкультурні зали.
Психологічна реабілітація в санаторії передбачає надання таких послуг:
1) психологічна просвіта та консультування;
2) психологічна діагностика;
3) підбір методів психологічної реабілітації;
4) психологічна допомога (терапія);
5) психологічна корекція та планування майбутнього;
6) профілактика та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.
Тривалість курсу проходження психологічної реабілітації у стаціонарних умовах  не перевищує 18 днів.
Для отримання направлення щодо надання реабілітаційних послуг необхідно звернутись в департамент соціальної політики Луцької міської ради (пр-т Волі, 4а, каб. 115, тел. 243538) за місцем реєстрації.
До заяви потрібно додати:
-копію посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни або посвідчення постраждалого учасника Революції Гідності;
-копію документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення.
ТОВ “Примор`я” Санаторій “ім. С.Лазо” розташований за адресою:
67780, Одеська область, м. Білгород-Дністровський, смт. Сергіївка, вул. Набережна, 3.


10.09.2018
До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

11 липня 2018 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян”, якою затверджено новий Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
Зазначеним Порядком удосконалено видачу посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, під час складання ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт.
Крім того, затверджено нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, віднесених до категорії 1, у яких передбачено розмежування за категоріями “Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” та “Потерпілий від Чорнобильської катастрофи”, а також нові зразки бланків посвідчень для осіб, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт (категорія 1, 2 або 3) і постраждалим від радіаційного опромінення.
Розгляд питань щодо встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян належить до повноважень регіональної комісії з визначення статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 10.08.2018 № 515).
За більш детальною інформацією звертатися до департаменту соціальної політики Луцької міської ради за адресою: м.Луцьк, пр-т Волі 4а, каб. 111, телефон 284163.


04.09.2018
До уваги громадян!

     Відповідно до Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженого постановою КМУ від 20.06.2018 за №512 передбачено надання «пакунка малюка» при виписці новонародженої дитини з пологового будинку. Оскільки Міністерство соціальної політики на сьогоднішній день ще не здійснило доставку «пакунків малюка» в область, тому видачу пакунків буде здійснювати місцевий орган соціального захисту населення за місцем проживання сім’ї з новонародженою дитиною відповідно до отриманих у пологових будинках заяв.


стор. 1  2  3  4  5  6 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
118552 108