На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Понеділок, 30 Листопада, 2020 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; призначення субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65; "Допомога поруч" - 28-41-64, 28-41-87.ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВЦентральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення06.11.2020
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

     Департамент соціальної політики інформує, що мешканці Луцької міської територіальної громади щодо призначення державних соціальних допомог також можуть звертатись до департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» (ЦНАП) (вул. Лесі Українки, 35), зокрема:
- державної допомоги по вагітності та пологах;
- державної допомоги при народженні дитини;
- державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
- державної допомоги на дітей одиноким матерям;
- допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях;
- державної допомоги на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням;
- державної соціальної допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною;
- державної допомоги при усиновленні дитини;
- державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;
- щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею.


06.10.2020
Отримувачам компенсації муніципальна няня

     Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» від 30. 09.2020 р. № 897. Внесеними змінами передбачено, що компенсація послуги “муніципальна няня”:
     - надається працюючим батькам (опікунам), окрім тих, у яких одночасно народилося троє і більше дітей; отримувачів послуги “муніципальна няняˮ, які здійснюють догляд за дитиною з інвалідністю, дитиною, хворою на тяжкі захворювання, дитиною, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність та у разі, коли один або обидва з батьків, опікунів не працюють і є особами з інвалідністю І або ІІ групи;
     - не призначається батькам, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;
    - не може перевищувати вартість сплаченої послуги.
     Відповідно до зазначеної постанови, всім отримувачам компенсації послуги «муніципальна няня» необхідно підтвердити право на отримання компенсації та подати новий пакет документів до 1 листопада 2020 року.


21.09.2020
До уваги громадян!

22.09.2020 о 21.00 в прямому ефірі ТРК «Аверс» відбудеться розмова з директором департаменту соціальної політики Луцької міської ради Майбородою Вікторією Марківною щодо питань:
1) нарахування житлових субсидій, у зв’язку з наближення опалювального періоду;
2) призначення та виплата державної соціальної допомоги одиноким особам, які досягли 80-річного віку та за висновком ЛКК потребують постійного стороннього догляду, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 663 «Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд»;
3) порядок та умови реалізації пілотного проекту «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка».


16.09.2020
До уваги громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість

     Доводимо до відома, що з метою своєчасного формування бюджету Луцької міської територіальної громади та можливості передбачити в ньому виділення коштів на підтримку громадських організацій на 2021 рік заява міському голові та розрахунки потреби в коштах подаються не пізніше 15 жовтня поточного року.


14.09.2020
До уваги отримувачів житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг!

     З 1 серпня 2020 року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.
     Для розрахунку розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, щомісяця органи соціального захисту населення отримують від виконавців послуг відомості про забезпеченість громадян послугами та про розмір цін і тарифів на житлово-комунальні послуги і платежів за такі послуги, у тому числі постачання та розподіл природного газу .
     Зазначені відомості отримуються органами соціального захисту населення на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житловокомунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо).
     Своєчасне надання громадянами інформації органам соціального захисту населення про зміну виконавців житлово-комунальних послуг забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.
      З огляду на зазначене, з метою своєчасного та в повному обсязі надання громадянам передбачених законодавством соціальних гарантій, звертаємося з проханням до пільговиків та отримувачів житлових субсидій в найкоротші терміни повідомляти органи соціального захисту населення про зміну виконавців житловокомунальних послуг, зокрема постачальника природного газу для побутових потреб.


04.09.2020
Інформуємо

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632, якою затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, враховуються такі доходи: заробітна плата в розмірі, що залишається після сплати податку на доходи фізичних осіб, пенсія, стипендія, соціальні виплати, житлова субсидія та пільги на оплату ЖКП, допомога по безробіттю, грошові перекази із-за кордону.
     Для визначення розміру допомоги на дітей одиноким матерям та допомоги малозабезпеченим сім’ям береться дохід за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги.
     До середньомісячного сукупного доходу не включаються виплати, які проводяться одноразово, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам, компенсація послуги “муніципальна няня”, державна соціальна допомога, яка виплачується з надбавкою на догляд за дитиною з інвалідністю підгрупи А, суми сплачених особою аліментів (при умові документального підтвердження) та суми отриманих аліментів.


04.09.2020
До уваги громадян!

     29.07.2020 Урядом схвалено постанову № 744 “Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” з 1 вересня 2020 року по 31 грудня 2021 року.
     Для призначення грошової компенсації подається заява, копія свідоцтва про народження, довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги, копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, в окремих випадках, копію рішення суду про встановлення опіки, про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя, до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї, а також рахунок на виплату компенсації “пакунок малюка”, відкритий у відділеннях АТ КБ “ПриватБанк”.
     Для подачі документів необхідно звернутись в департамент соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, телефон для довідки: 284161, 284162.


31.08.2020
До уваги, громадян!

     З 01 вересня 2020 року, департамент соціальної політики Луцької міської ради та його філії працюватимуть за таким графіком: понеділок — четвер: з 8.30 до 17.30, п'ятниця — з 8.30 до 16.15, обідня перерва: з 13.00. до 13.45.


28.08.2020
Про участь внутрішньо переміщених осіб у місцевих виборах 2020

     На 25 жовтня 2020 року в Україні заплановано проведення чергових місцевих виборів.
     Відповідно до нового Виборчого кодексу, цього року взяти участь у голосуванні зможуть внутрішньо переміщені особи, змінивши виборчу адресу за погодженням з відділом ведення Державного реєстру виборців.
     Змінити або визначити виборчу адресу за новими правилами,
аби проголосувати на місцевих виборах можна лише до 9 вересня включно.
     Подати заяву щодо зміни виборчої адреси можна як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет.


19.08.2020
До уваги громадян!

     У постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» від 08.04.2020 № 264 внесено зміни. Зокрема, передбачено проведення перерахунку розміру виплачених державних соціальних допомог на період карантину на підставі поданої заяви та необхідних документів.
     Звертаємо увагу одержувачів, яким виплата допомоги була продовжена на період карантину. Вам необхідно в липні – серпні поточного року подати до департаменту заяву та необхідні документи для підтвердження права на призначення соціальної допомоги і проведення відповідних перерахунків.
     Телефони для довідок: 284161, 774471, 265961.


стор. 1  2  3  4 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
173635 39