На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 16 Жовтня, 2019 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення11.06.2019
До уваги вступників!

     Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання осіб з обмеженими можливостями. Навчальний заклад дає можливість здобути безкоштовне навчання за престижними спеціальностями для осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу. учасників бойових дій (АТО, ООС). З інформацією про коледж можна ознайомитися за посиланням
https://registry.edbo.gov.ua/university/539/specialities/


30.05.2019
До уваги молодих батьків !

     З січня 2019 року затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Звертаємо увагу на те, що в договорі про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею необхідно вказувати точну назву послуги, а саме - «муніципальна няня»; повний обсяг послуги із зазначенням конкретних заходів, які повинна виконувати няня; умови та строк її надання; вартість послуги; періодичність оплати; відповідальність сторін; їх реквізити. Зразок договору розміщено на сайті департаменту соціальної політики Договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років


16.05.2019
Департамент соціальної політики інформує, що з травня 2019 року громадяни міста Луцька для отримання нижчезазначених соціальних послуг

     - Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання “Мати-героїня”;
     - Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї;
     - Видача посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку із досягненням 6-річного віку;
     - Продовженням терміну дії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку із досягненням 14-річного віку;
     - Видача дублікату посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї;
     - Продовження терміну дії посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї;
     - Видача/продовження терміну дії посвідчень батьків/ дитини з багатодітної ім’ї (18-23 роки);
     - Видача довідки про те, що посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї не видавалося;
     можуть звертатися для подачі документів до департаменту соціальної політики (пр. Волі, 4а, каб.110, тел. 284 163) або до департаменту “Центр надання адміністративних послуг” (вул. Лесі Українки, 35)


08.05.2019
Змінено соціальні нормативи для отримувачів житлових субсидій та пільг!

     З 01.05.2019 року змінено соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Згідно пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» соціальний норматив становить:
     1) для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):
     - у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, - 0,0383 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
     - у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
     2) для користування послугами з централізованого постачання холодної води - 2 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 3,6 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води.
     У разі перерви у наданні послуг з централізованого постачання гарячої води (більш як на 14 діб) в установленому законом порядку - 3,6 куб. метри холодної води на одну особу на місяць.
     3) для користування послугами з централізованого водовідведення - 3,6 куб. метри на одну особу на місяць.


18.04.2019
До уваги отримувачів житлових субсидій!

     З 1 травня буде розпочато автоматичний перерахунок житлових субсидій на не опалювальний період, у зв’язку з цим департамент соціальної політики наголошує, що відповідно до пункту 13 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабміну від 21.10.1995р. № 848 зі змінами, для призначення житлової субсидії на наступний період обов'язковим є наявність особистого номеру мобільного телефону.
     Якщо в отримувача житлової субсидії змінився номер телефону, або якщо він не був вказаний у попередній заяві, то необхідно обов'язково надати вищезазначену інформацію в департамент соціальної політики за адресами:
- пр-т Волі, 4а;
- Філія №1: пр. Соборності, 18;
- Філія № 2: вул. Бенделіані, 7.
     Просимо громадян інформувати про наявність мобільного телефону департамент для того щоб автоматичний перерахунок був вчасно проведений!


18.04.2019
До уваги громадян !

     В департаменті соціальної політики за адресою: пр. Волі 4а можна подати показники розподільчих (квартирних ) засобів обліку гарячої води та теплової енергії ДКП «Луцьктепло». Відтепер показники можна передавати з 14 до 26 числа звітного місяця.
     Показники холодної води КП «Луцькводоканал» подаються з 20 до 3 числа місяця.
     Скриньки для подачі показників знаходяться громадській приймальні департамету соціальної політики в кабінеті 109 біля інформатора.


04.04.2019
До уваги громадян!

     Законодавством передбачено, що реєстрація проживання новонародженої дитини відбувається під час оформлення допомоги при народженні.
     Перелік документів необхідних для надання вказаної послуги :
1. Заява про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини (встановленого зразка).
2. Свідоцтво про народження дитини.
3. Квитанція про сплату адміністративного збору.
4. Документ, що посвідчує особу законного представника (одного з батьків), який подає заяву.
5. Документ, що посвідчує особу законного представника , який надає згоду на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини(у випадку реєстрації місця проживання законних представників - батьків за різними адресами).
6. Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (у випадку, коли відомості про батька внесено відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України).
7. Будинкова книжка- рекомендовано в наявності.
     Документи можна подати в громадській приймальні департаменту соціальної політики за адресою : м.Луцьк, пр-т Волі ,4А, кабінет № 109,110, на філії № 1, за адресою: пр-т Соборності,18 та на філії №2, за адресою : вул. Бенделіані,7.
     Телефони для довідок : 284 161, 265 961, 774 471.


02.04.2019
До уваги отримувачів компенсації послуги «муніципальна няня»!

     З січня 2019 року затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Звертаємо увагу на те, що в договорі про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею необхідно вказувати точну назву послуги, а саме - «муніципальна няня»; повний обсяг послуги із зазначенням конкретних заходів, які повинна виконувати няня; умови та строк її надання; вартість послуги; періодичність оплати; відповідальність сторін; їх реквізити. Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» здійснюється щомісяця на підставі поданих документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня». Виплату компенсації буде здійснено на підставі документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка), поданих до 5 числа.


28.03.2019
Інформація для осіб з інвалідністю, яким важко самостійно пересуватися щодо реалізації їх виборчих прав

Департамент соціальної політики Луцької міської ради інформує, що у день виборів 31 березня 2019 року з 08.00 до 20.30 буде здійснюватись перевезення спецавтомобілем осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до усіх об'єктів виборчого процесу з метою забезпечення реалізації їх виборчого права на виборчій дільниці.
Для цього необхідно буде звернутись 31 березня до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька за наступними телефонами: 0991812790, 0999255718, (0332)728221.


28.03.2019
До уваги голів ОСББ та керівників організацій-надавачів житлово комунальних послуг!


Відповідно до пункту 18 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 848 зі змінами, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення відображають дані про облікові записи одержувачів житлової субсидії у списках осіб, яким призначено житлову субсидію на оплату житлово- комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, що подаються управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг.
Враховуючи зазначене, для подальшого їх опрацювання та здійснення контролю по оплаті за наданими послугами необхідно щомісячно після 25 числа отримувати зазначені переліки в департаменті соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а;
тел. 284 178, 284 188, 284 173.


стор. 1  2  3  4 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
142130 129