На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Понеділок, 22 Жовтня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення27.06.2018
Шановні відвідувачі!

Вітаємо із наступаючим Днем Конституції України!
Департамент соціальної політики інформує, що 28-29 червня — вихідні дні!
Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!
Чекатимемо вас з понеділка 2 липня!


26.06.2018
Інформуємо громадян, які відносяться до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 3 Б.

     У зв'язку з надходженням з Міністерства соціальної політики України бланків посвідчень постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, просимо громадян, яким була видана тимчасова довіка, звернутися для її заміни на посвідчення до департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації за адресою Київський майдан, 6 каб.324.


19.06.2018
Шановні голови правління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів!

     Запрошуємо взяти участь у зустрічі, яка відбудеться 21.06.2018 о 16:00 в залі засідань департаменту соціальної політики, де будуть обговорюватися актуальні питання щодо змін в законодавстві по нарахуванню пільг та субсидій.


12.06.2018
Монетизація 2018

     Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина.
     Урядовий проект монетизації субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років передбачає виплату домогосподарству, яке зекономило споживання енергоресурсів житлової субсидії на опалення в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу.
     Домогосподарство може отримати виплати в розмірі до 135 грн. за світло та до 695,79 грн. за газ.
     Громадянам, які економно використовували природний газ та електроенергію для опалення в опалювальний період, для отримання коштів необхідно до 1 вересня 2018 року подати у місцеве управління соціального захисту населення заяву, на підставі якої здійснюватиметься виплата монетизації.
     Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вона використовується для опалення.
     Мешканці міст обласного значення отримуватимуть зазначені виплати через особові рахунки в банківських установах; мешканці сіл, селищ – через особові рахунки в банках або відділення поштового зв‘язку ПАТ «Укрпошта».
     На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
     Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.


17.04.2018
Шановні громадяни!

     Звертаємо Вашу увагу, що тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, призначається на шість місяців. Продовження виплати на наступний період здійснюється з дня подання заяви з усіма необхідними документами до департаменту соціальної політики.


05.04.2018
Запрошуємо до участі в засіданні в “круглого столу”

     11.04.2018 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться засідання “круглого столу” за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, на якому будуть обговорюватись пропозиції представників установ та громадських організацій щодо внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців-добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в м.Луцьку, на 2018-2020 роки, а також буде заслуховуватись звіт про хід виконання місцевих програм щодо підтримки учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти за І квартал 2018 року.
     Запрошуємо депутатів міської ради, представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, взяти участь в засіданні “круглого столу”.


23.02.2018
До уваги громадян, які звертаються за призначенням тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1098  (чинна з 01.01.2018) затверджено Порядк призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку,але не набула права на пенсійну виплату. Зокрема контроль за правильністю призначення і виплати тимчасової державної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату здійснює орган соціального захисту населення, і тому числі через соціальних інспекторів.


22.02.2018
До уваги громадян, які звертаються за державною соціальною допомогою особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 № 64  (чинна з 15.02.2018) внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд. Зокрема, інформація про склад сім’ї зазначається в декларації про доходи та майно особи, яка звернулась за призначенням соціальної допомоги (відмінено подання довідки про склад сім’ї).


20.02.2018
До уваги громадян, які досягли пенсійного віку, але не отримують пенсію!

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №  1098  (чинна з 01.01.2018) затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
Дана допомога призначатиметься у період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року.
Соціальна допомога призначається непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсію у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу.
Розмір тимчасової допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, і середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не може перевищувати 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Тимчасова допомога призначається з дня звернення за її призначення, у разі подання зави з усіма необхідними документами, та перераховується кожні шість місяців з урахуванням майнового стану заявника.
Для призначення тимчасової допомоги особа подає до органу соціального захисту населення:
- заяву;
- документ, що посвідчує особу;
- інформацію про адресу зареєстрованого місця проживання (адресу місця фактичного проживання);
- документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- довідку про наявний страховий стаж, видану органами Пенсійного фонду України;
- декларацію про доходи та майновий стан.
Порядком передбачені умови, при яких тимчасова допомога не призначається.


19.02.2018
Зустріч з родинами загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців.

Департамент соціальної політики запрошує членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців взяти участь у зустрічі, яка відбудеться 22 лютого 2018 року о 15.00 в залі засідань департаменту, на якій будуть обговорюватись питання пенсійного забезпечення, соціальних пільг та гарантій членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які проживають в м. Луцьку, а також питання реалізації місцевих програм для зазначених категорій.


стор. 1  2  3  4  5 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
115788 123