На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 22 Липня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення22.02.2018
До уваги громадян, які звертаються за державною соціальною допомогою особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю!

Постановою Кабінету Міністрів України від 25.01.2018 № 64  (чинна з 15.02.2018) внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд. Зокрема, інформація про склад сім’ї зазначається в декларації про доходи та майно особи, яка звернулась за призначенням соціальної допомоги (відмінено подання довідки про склад сім’ї).


20.02.2018
До уваги громадян, які досягли пенсійного віку, але не отримують пенсію!

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №  1098  (чинна з 01.01.2018) затверджено Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
Дана допомога призначатиметься у період з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2020 року.
Соціальна допомога призначається непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку (60 років), але не набула права на пенсію у зв’язку з відсутністю страхового стажу, за наявності в неї не менш як 15 років страхового стажу.
Розмір тимчасової допомоги визначається як різниця між прожитковим мінімумом для осіб, які втратили працездатність, і середньомісячним сукупним доходом сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не може перевищувати 100 % прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.
Тимчасова допомога призначається з дня звернення за її призначення, у разі подання зави з усіма необхідними документами, та перераховується кожні шість місяців з урахуванням майнового стану заявника.
Для призначення тимчасової допомоги особа подає до органу соціального захисту населення:
- заяву;
- документ, що посвідчує особу;
- інформацію про адресу зареєстрованого місця проживання (адресу місця фактичного проживання);
- документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
- довідку про наявний страховий стаж, видану органами Пенсійного фонду України;
- декларацію про доходи та майновий стан.
Порядком передбачені умови, при яких тимчасова допомога не призначається.


19.02.2018
Зустріч з родинами загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців.

Департамент соціальної політики запрошує членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців взяти участь у зустрічі, яка відбудеться 22 лютого 2018 року о 15.00 в залі засідань департаменту, на якій будуть обговорюватись питання пенсійного забезпечення, соціальних пільг та гарантій членів сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які проживають в м. Луцьку, а також питання реалізації місцевих програм для зазначених категорій.


16.02.2018
Урядом розроблено проект монетизації житлових субсидій

     Відповідний проект, розроблений Мінфіном, передбачає три етапи процесу монетизації:
     1. Монетизація розрахунків за субсидіями на рівні підприємств-надавачів послуг.
     2. Підготовка системи до здійснення монетизації субсидій на рівні домогосподарств (створення необхідної інфраструктури, створення єдиного реєстру та бази даних субсидіантів та їх верифікація тощо).
     3. Монетизація субсидій на рівні домогосподарств.

     Урядом прийнято рішення про запровадження з 1 січня 2018 року першого етапу, який передбачає монетизацію субсидій на рівні надавачів послуг.
     Відповідно до змін у Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2002 р. № 256, запроваджено новий механізм перерахування субвенцій.
     Метою цих змін є перехід на прозорі та своєчасні розрахунки «живими» коштами за субсидіями між державою та виконавцями послуг. Для прискорення переходу на монетизацію пільг та субсидій на рівні домогосподарств розрахунки з об’єктами співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами здійснюватимуться через рахунки, відкриті в установах банків, а з бюджетними установами — через спеціальні реєстраційні рахунки, відкриті в органах Казначейства.
     Зазначений порядок значно полегшить систему розрахунків для учасників процесу монетизації та забезпечить рівні умови для всіх учасників при розрахунку за фактично спожиті послуги у частині житлових субсидій. Це робить систему більш прозорою, виключає можливості ручного втручання в розрахунки за надані субсидії та усуває будь-які зловживання по виплаті субсидій.


16.02.2018
Інформація для відома соціальних та освітніх закладів!

     Департамент соціальної політики інформує про підприємство ПрАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня» щодо можливості забезпечення якісним взуттям вихованців соціальних і освітніх закладів.
     «Берегиня» - є лідером з виробництва шкіряного взуття для дітей серед українських виробників. Взуття фабрики користується попитом на ринках інших країн. Також підприємство бере участь у державних та соціальних програмах, є постійним учасником та неодноразовим переможцем публічних закупівель системи «PROZORO».
     Контакти ПрАТ «Берегиня»: тел. (0462) 676-560, (0462) 778-574, email: zaoberegynya@gmail.com. Більше інформації на сайті: http:/beregynya.com.ua.


10.01.2018
З 01.01.2018 року підвищено пенсії пенсіонерам, які досягли 65 віку.

З 1 січня 2018 року набрали чинності зміни до пункту 2 статті 28 Закону України “Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, а саме, особам, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
Розрахунок мінімального розміру пенсії в розмірі 40 % мінімальної заробітної плати з 01 січня 2018 року проводиться від суми 3723 гривні. Тому, для осіб, яким виповнилось 65 років, у яких є вищезазначений стаж, мінімальний розмір пенсії становитиме 1489,20 грн. (3723 х 40%).
Перерахунки пенсій проводяться територіальними органами Пенсійного фонду України автоматично, без додаткових звернень громадян.


05.01.2018
ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ!

     З січня 2018 року, у зв’язку із змінами соціальних нормативів користування послугами з електропостачання, органами соціального захисту населення буде проведено перерахунок житлових субсидій без звернення громадян.
     Норми користування послугами з електропостачання визначені постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 року № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» та з 1 січня 2018 року для нарахування житлових субсидій становлять:
     * у житлових приміщеннях (будинках) - 70 кВт•г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства), але не більш як 190 кВт•г на місяць;
     * обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання гарячої води - 110 кВт•г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 230 кВт•г на місяць;
     *обладнаних стаціонарними електроплитами, за відсутності централізованого постачання гарячої води - 130 кВт•г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 250 кВт•г на місяць;
     * не обладнаних стаціонарними електроплитами, за наявності централізованого постачання холодної води та за відсутності централізованого постачання гарячої води та газових водонагрівальних приладів - 100 кВт•г на місяць на сім’ю (домогосподарство) з однієї особи і додатково 30 кВт•г на місяць на кожного іншого члена сім’ї (домогосподарства) на житлове приміщення (будинок), але не більш як 220 кВт•г на місяць;
     * у селах і селищах міського типу для громадян, яким відповідно до законодавства держава забезпечує безоплатне освітлення житла, - 30 кВт•г на місяць на одну особу.


28.12.2017
Працевлаштування в Ізраїлі офіційно та легально можливо!

     Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль надана в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль від 07 червня 2016 року (ратифікована та набула чинності 16 листопада 2016 року).
     Інформацію щодо умов працевлаштування українських працівників в будівельну галузь в Ізраїлі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті       www.goodwork.org.ua.

або за номерами інформаційної телефонної лінії (call-центр):
(044) 2000900, (067) 4529900, (093) 4529900, (099) 4529900.


23.10.2017
Проект "Приступаючи до справи: ділова англійська мова для молодих підприємців"
19.10.2017
Державна служба зайнятості запрошує по-іншому поглянути на теми освіти і саморозвитку

     Спільно із громадським проектом PROMETHEUS Державна служба зайнятості запрошує по-іншому поглянути на теми освіти і саморозвитку. Жодних громіздких програм і нескінченно теоретичних підходів – лише кілька годин на тиждень протягом місяця-другого, і Ви готові на практиці використовувати нові знання і навички.

https://prometheus.org.ua/.
стор. 1  2  3  4  5  6  7  8 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
108626 19