На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 28 Травня, 2023 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб


Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення28.12.2022
До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади !!!

        З метою запобігання випадків переохолодження осіб без місць постійного проживання та інших малозахищених мешканців громади, у зимовий період, в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади працює стаціонарний пункт обігріву, за адресою: м. Луцьк, вул. Данила Галицького, буд. 18.
        Особи без постійного місця проживання, які звертаються у пункт обігріву безкоштовно забезпечуються харчуванням, в тому числі гарячим (обід); б/в одягом, взуттям, засобами індивідуального захисту, дезинфікуючими засобами (з дотриманням вимог надання соцпослуг в умовах карантину), надається доступ до користування душовою. У разі потреби, надається допомога в отриманні медичної допомоги в закладах системи охорони здоров’я міста.
        Пункт обігріву, без ліжко-місць, в територіальному центрі в осінньо-зимовий період працюватиме цілодобово, незалежно від суттєвого зниження температури повітря.
        При зверненні до пункту обігріву громадяни забезпечуються харчуванням та гарячими напоями. Особи без постійного місця проживання у разі необхідності можуть скористатися душовою, отримати одяг, взуття у кімнаті дарованих речей.
        


13.12.2022
Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям.

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
• Як оформити статус інвалідності дитини?
• На яку допомогу можна розраховувати та як її отримати?
• Як говорити з дитиною про інвалідність?
• Де шукати психологічної підтримки?
• Як облаштувати домашній та освітній простір?
• Що таке інклюзивна освіта та як записати дитину до садочка та школи?
• Що потрібно знати вчителям та іншим фахівцям?

Завантажуйте її за посиланням та отримуйте необхідні відповіді:
https://www.unicef.org/ukraine/media/27726/file/Nabuta-invalidnist-dytyny.pdf


09.12.2022
До уваги громадян, які надають соціальні послуги!

Згідно з нормами чинного законодавства, фізичним особам, які надають соціальні послуги та отримують щомісячні компенсації, що призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян» та постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», такі виплати проводяться до дати призначення таким особам іншої виплати на догляд, встановленої законодавством, або до 31 грудня 2022 року.
        До 31 грудня 2022 року встановлено перехідний період для призначення таким особам компенсацій відповідно до «Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».
        Додаткову інформацію про надання компенсацій можна отримати за тел. 284 161, 265 961, 774 471.
        


06.12.2022
До уваги управителів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, виконавців комунальних послуг!

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України” внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України щодо надання житлових субсидій.
Відповідно до цієї постанови повноваження із призначення та виплати житлових субсидій від органів соцзахисту передаються до органів Пенсійного фонду України. З 1 грудня 2022 року органи Пенсійного фонду України забезпечують призначення та виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.
До 1 січня 2023 року управителі багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, виконавці комунальних послуг повинні зареєструвати електронні кабінети на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України для надання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій.
Враховуючи вищевикладене, інформацію про припинення надання комунальних послуг, зміну тарифів на житлово-комунальні послуги, плати за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг надаються органам Пенсійного фонду України до 20 числа кожного місяця починаючи із січня 2023 року.


18.11.2022
До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Щотижня релігійною організацією «Карітас-Спес Луцьк» надається допомога у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни для внутрішньо переміщених осіб.
Видача допомоги відбувається щосуботи о 9:00 год. на вул. Кафедральній 17, що у місті Луцьку.


18.11.2022
До уваги внутрішньо переміщених осіб!

     Щотижня релігійною організацією «Карітас-Спес Луцьк» надається допомога у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни для внутрішньо переміщених осіб.
     Видача допомоги відбувається щосуботи о 9:00 год. на вул. Кафедральній 17, що у місті Луцьку.


11.11.2022
До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади

     Громадська організація «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими інтелектуальними порушеннями» бере участь в імплементації проєкту «Штаб інформаційної підтримки українців з інтелектуальними порушеннями та їх сімей, пов’язаної з російською агресією про України».
     Результатом проєкту є розроблення інформаційних продуктів про війну у форматі легкого читання для людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень з метою їх права на доступ до інформації.
     Більше про ініціативу можна переглянути на сторінці у Facebook:
https://m.facebook.com/vgocoalition04.11.2022
До уваги ветеранів війни, військовослужбовців та членів родинУ понеділок, 7 листопада о 17:00 відбудеться зустріч на тему: «Грантове фінансування нового та існуючого бізнесу для військовослужбовців, ветеранів та членів їх родин».
Говоритимемо про діючі державні грантові програми, що спрямовані на фінансування бізнес-ідей для ветеранів, військових та членів їх родин, для створення чи розвитку власної справи, переваги та важливі моменти, які необхідно знати, розпочинаючи власну справу.
Запрошений спікер – начальник відділу Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова.
Зустріч відбудеться у просторі для ветеранів та їх родин «Плюс Плюс ++», за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 13 (вхід зі сторони вулиці Степана Бандери).
Участь безкоштовна.
Щоб відвідати подію, прохання зареєструватись за покликанням: https://forms.gle/GYS26SUNrUTRTrsd9

*У випадку повітряної тривоги захід буде продовжено в укритті.
Запрошуємо до нас на подію, щоб побути у колі своїх.
У середу, 9 листопада, о 18:00 відбудеться зустріч для дружин та близьких людей військовослужбовців і ветеранів «Сім’ї та війна: вторинні травми та техніки зцілення».
Під час зустрічі ви зможете дізнатись більше про свої реакції та поведінку під час війни, про взаємини з близькими, дізнатись дієві способи самодопомоги для покращення емоційного стану та задати власні питання.
Запрошений спікер – Лариса Засєкіна, клінічний психолог, доктор психологічних наук, професор, сертифікований КПТ терапевт та сертифікований терапевт протоколу RTM.
Зустріч відбудеться у просторі для ветеранів та їх родин «Плюс Плюс ++», за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 13 (вхід зі сторони вулиці Степана Бандери).
Участь безкоштовна.
Щоб відвідати подію, прохання зареєструватись за покликанням: https://forms.gle/3EqiQkCY8qhGQFvS8

*У випадку повітряної тривоги захід буде продовжено в укритті.


12.10.2022
До уваги громадян!

     Внесено зміни до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану» № 2599-ІХ від 20.09.2022.
     Зазначеним Законом передбачено, що військовослужбовці, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час військового стану.


11.10.2022
До Дня захисників і захисниць України Мінветеранів спільно з Армією FM проведе гарячу лінію     До Дня захисників і захисниць України Мінветеранів спільно з Армією FM проведе гарячу лінію.

     Участь у ній візьмуть фахівці Міністерства, які експертно розкажуть про:
– соціальну підтримку для ветеранів, членів їхніх родин, сімей загиблих Захисників і Захисниць України (права та гарантії учасників бойових дій, надання статусу УБД добровольцям, соціальна підтримка від держави, забезпечення житлом);
– медичну та психологічну реабілітацію (які безкоштовні програми вже діють та які запрацюють найближчим часом);
– нові можливості для ветеранів, членів їхніх родин, сімей загиблих Захисників і Захисниць України (перекваліфікація та здобуття освіти, підтримка підприємницької діяльності, грантові програми від Українського ветеранського фонду Мінветеранів).
Коли: 12 жовтня, з 12:00 до 14:00
Де слухати / дивитися: наживо у прямому ефірі Армія FM, на сторінках Facebook Мінветеранів та Армія FM
Телефонуйте за номером (067) 430 84 59 щоб поставити запитання у прямому ефірі.


стор. 1  2  3  4  5 


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
232958 25