На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Четвер, 13 Грудня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення10.09.2018
До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

11 липня 2018 прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 551 “Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян”, якою затверджено новий Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
Зазначеним Порядком удосконалено видачу посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших ядерних аварій та випробувань, військових навчань із застосуванням ядерної зброї, під час складання ядерних зарядів та проведення на них регламентних робіт.
Крім того, затверджено нові зразки бланків посвідчень для постраждалих громадян, віднесених до категорії 1, у яких передбачено розмежування за категоріями “Учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС” та “Потерпілий від Чорнобильської катастрофи”, а також нові зразки бланків посвідчень для осіб, які брали участь у ліквідації інших ядерних аварій, у ядерних випробуваннях та військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї, у складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт (категорія 1, 2 або 3) і постраждалим від радіаційного опромінення.
Розгляд питань щодо встановлення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян належить до повноважень регіональної комісії з визначення статусу постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (розпорядження Волинської обласної державної адміністрації від 10.08.2018 № 515).
За більш детальною інформацією звертатися до департаменту соціальної політики Луцької міської ради за адресою: м.Луцьк, пр-т Волі 4а, каб. 111, телефон 284163.


04.09.2018
До уваги громадян!

     Відповідно до Порядку надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», затвердженого постановою КМУ від 20.06.2018 за №512 передбачено надання «пакунка малюка» при виписці новонародженої дитини з пологового будинку. Оскільки Міністерство соціальної політики на сьогоднішній день ще не здійснило доставку «пакунків малюка» в область, тому видачу пакунків буде здійснювати місцевий орган соціального захисту населення за місцем проживання сім’ї з новонародженою дитиною відповідно до отриманих у пологових будинках заяв.


13.07.2018
До уваги пільговиків, які мешкають у багатоквартирних будинках, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи !

     Звертаємо Вашу увагу на те, що розмір пільги на утримання будинку буде відображений квитанції при оплаті за житлово-комунальні послуги після 20 числа поточного місяця.
     Відповідно до змін, які внесено до пункту 10 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117, для пільговиків, які мешкають у багатоквартирних будинках, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи, департамент соціальної політики Луцької міської ради розраховує щомісяця до 10 числа самостійно розмір пільги на сплату внесків на управління багатоквартирним будинком, на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на оплату електроенергії, природного газу (в тому числі послуг з транспортування, розподілу та постачання), тепло-, водопостачання і водовідведення, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за попередній місяць виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, членів сім’ї, на яких поширюється пільга відповідно до статті 51 Бюджетного кодексу України, та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, а також розміру внесків.


06.07.2018
засідання круглого столу

     11.07.2018 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться засіданні “круглого столу” за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, на якому будуть обговорюватись питання внесення змін до Програми забезпечення житлом на умовах співфінансування учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, бійців-добровольців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти в результаті участі в антитерористичній операції на 2017-2019 роки, а також внесення змін до порядку надання адресної грошової допомоги сім'ям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції. Запрошуємо представників громадських організацій взяти участь в засіданні “круглого столу”.


27.06.2018
Шановні відвідувачі!

Вітаємо із наступаючим Днем Конституції України!
Департамент соціальної політики інформує, що 28-29 червня — вихідні дні!
Дякуємо, що користуєтеся нашими послугами!
Чекатимемо вас з понеділка 2 липня!


26.06.2018
Інформуємо громадян, які відносяться до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 3 Б.

     У зв'язку з надходженням з Міністерства соціальної політики України бланків посвідчень постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, просимо громадян, яким була видана тимчасова довіка, звернутися для її заміни на посвідчення до департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації за адресою Київський майдан, 6 каб.324.


19.06.2018
Шановні голови правління об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів!

     Запрошуємо взяти участь у зустрічі, яка відбудеться 21.06.2018 о 16:00 в залі засідань департаменту соціальної політики, де будуть обговорюватися актуальні питання щодо змін в законодавстві по нарахуванню пільг та субсидій.


12.06.2018
Монетизація 2018

     Виплата частини зекономлених субсидій у вигляді «живих» грошей відбуватиметься на підставі заяви громадянина.
     Урядовий проект монетизації субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років передбачає виплату домогосподарству, яке зекономило споживання енергоресурсів житлової субсидії на опалення в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу.
     Домогосподарство може отримати виплати в розмірі до 135 грн. за світло та до 695,79 грн. за газ.
     Громадянам, які економно використовували природний газ та електроенергію для опалення в опалювальний період, для отримання коштів необхідно до 1 вересня 2018 року подати у місцеве управління соціального захисту населення заяву, на підставі якої здійснюватиметься виплата монетизації.
     Інформацію про наявність економії кожен отримувач субсидії може відслідковувати у своїй платіжці або шляхом звернення до постачальника газу чи електроенергії, якщо вона використовується для опалення.
     Мешканці міст обласного значення отримуватимуть зазначені виплати через особові рахунки в банківських установах; мешканці сіл, селищ – через особові рахунки в банках або відділення поштового зв‘язку ПАТ «Укрпошта».
     На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.
     Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.


17.04.2018
Шановні громадяни!

     Звертаємо Вашу увагу, що тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, призначається на шість місяців. Продовження виплати на наступний період здійснюється з дня подання заяви з усіма необхідними документами до департаменту соціальної політики.


05.04.2018
Запрошуємо до участі в засіданні в “круглого столу”

     11.04.2018 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться засідання “круглого столу” за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, на якому будуть обговорюватись пропозиції представників установ та громадських організацій щодо внесення змін до Комплексної програми підтримки учасників бойових дій, бійців-добровольців, які брали або на даний час беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, членів їх сімей, а також сімей загиблих (померлих) військовослужбовців, які зареєстровані в м.Луцьку, на 2018-2020 роки, а також буде заслуховуватись звіт про хід виконання місцевих програм щодо підтримки учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти за І квартал 2018 року.
     Запрошуємо депутатів міської ради, представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, взяти участь в засіданні “круглого столу”.


стор. 1  2  3  4  5  6 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
120834 4