На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Понеділок, 9 Грудня, 2019 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення30.08.2019
До відома громадських організацій!

     Заходами Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 року № 80/12 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 06.02.2019 року № 59-1, передбачено фінансування громадських організацій соціального спрямування для підтримки їх статутної діяльності та проведення заходів соціального спрямування. На отримання бюджетних коштів мають право громадські організації, якщо їх діяльність поширюється лише на територію міста Луцька
     Повідомляємо, що з метою своєчасного формування бюджету міста та можливості передбачити в ньому виділення коштів на підтримку громадських організацій осіб з інвалідністю, ветеранів та жертв нацистських переслідувань для здійснення їх статутної діяльності вищезазначеним Порядком передбачено, що громадська організація подає на ім’я міського голови не пізніше 15 жовтня поточного року заяву з відповідними документами.
     - копія статуту (положення громадської організацїї;
     - витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
     - копія довідки про взяття громадської організації на облік у державній податковій інспекції;
     - звіт про використання бюджетних коштів за три квартали поточного року (у разі їх отримання громадською організацією), підписаний керівником та засвідчений печаткою громадської організації, з відповідними підтверджуючими документами (для отримання коштів на статутну діяльність);
     - напрями використання бюджетних коштів, затверджені загальними зборами громадської організації, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації за формою, що додається.


21.08.2019
Шановні члени сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців та учасники бойових дій АТО/ООС!

Запрошуємо Вас 23 серпня 2019 року о 9:00 взяти участь в урочистій церемонії підняття Державного прапора України перед Луцькою міською радою.

З повагою, департамент соціальної політики!


01.08.2019
Зустріч з членами сімей загиблих

05.08.2019 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться зустріч представників Всеукраїнської громадської організації “Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” з родинами загиблих , які проживають у місті Луцьку
Запрошуємо представників громадських організацій, що об’єднують членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, взяти участь в зустрічі .


23.07.2019
Засідання “круглого столу”

25.07.2019 о 15.00 в залі засідань департаменту соціальної політики відбудеться засідання “круглого столу” за участі представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, на якому будуть заслуховуватись звіти про хід виконання місцевих програм щодо підтримки учасників АТО/ООС та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих), в І півріччі 2019 року.
Запрошуємо депутатів міської ради, представників громадських організацій, що об’єднують учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти військовослужбовців, взяти участь в засіданні “круглого столу”.


23.07.2019
З 01.07.2019 року підвищено пенсії

Відповідно до постанови КМУ від 26.06.2019 № 543 з 1 липня 2019 року, мінімальний розмір пенсії за віком з врахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, сум індексації та інших доплат до пенсії за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється в розмірі 2000 гривень.
Щомісячний розмір пенсійної виплати (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім пенсій за особливі заслуги перед Україною) з 1 липня складе:
- для осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи – 650 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність;
- для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи – 525 відсотків;
- для осіб з інвалідністю внаслідок війни ІІІ групи – 360 відсотків;
Прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність з 1 липня 2019 року становить 1564 гривні. Перерахунки пенсій проводяться територіальними органами Пенсійного фонду України автоматично, без додаткових звернень громадян.

ВІДДІЛ НАГЛЯДУ ЗА ПРАВИЛЬНІСТЮ
ПРИЗНАЧЕННЯ (ПЕРЕРАХУНКУ)
ТА ВИПЛАТИ ПЕНСІЙ


05.07.2019
До відому пільговиків!

Здійснено виплату адресної грошової допомоги за ІІ квартал 2019 року згідно Порядку надання адресної грошової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, електричної енергії громадянам на 2019 рік, затвердженого рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 06.02.2019 №58-1.
Звертаємо Вашу увагу, що виплата адресної грошової допомоги не здійснюється у період отримання житлової субсидії та в разі наявності заборгованості за два місяці з оплати за житлово-комунальні послуги та електричну енергію.


11.06.2019
До уваги вступників!

     Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж запрошує на навчання осіб з обмеженими можливостями. Навчальний заклад дає можливість здобути безкоштовне навчання за престижними спеціальностями для осіб з інвалідністю, дітей-сиріт, напівсиріт, осіб, які постраждали від аварії на ЧАЕС, інвалідів війни, переселенців зі сходу. учасників бойових дій (АТО, ООС). З інформацією про коледж можна ознайомитися за посиланням
https://registry.edbo.gov.ua/university/539/specialities/


30.05.2019
До уваги молодих батьків !

     З січня 2019 року затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Звертаємо увагу на те, що в договорі про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею необхідно вказувати точну назву послуги, а саме - «муніципальна няня»; повний обсяг послуги із зазначенням конкретних заходів, які повинна виконувати няня; умови та строк її надання; вартість послуги; періодичність оплати; відповідальність сторін; їх реквізити. Зразок договору розміщено на сайті департаменту соціальної політики Договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років


16.05.2019
Департамент соціальної політики інформує, що з травня 2019 року громадяни міста Луцька для отримання нижчезазначених соціальних послуг

     - Підготовка клопотання про присвоєння почесного звання “Мати-героїня”;
     - Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї;
     - Видача посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку із досягненням 6-річного віку;
     - Продовженням терміну дії посвідчення дитини з багатодітної сім’ї у зв’язку із досягненням 14-річного віку;
     - Видача дублікату посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї;
     - Продовження терміну дії посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї;
     - Видача/продовження терміну дії посвідчень батьків/ дитини з багатодітної ім’ї (18-23 роки);
     - Видача довідки про те, що посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї не видавалося;
     можуть звертатися для подачі документів до департаменту соціальної політики (пр. Волі, 4а, каб.110, тел. 284 163) або до департаменту “Центр надання адміністративних послуг” (вул. Лесі Українки, 35)


08.05.2019
Змінено соціальні нормативи для отримувачів житлових субсидій та пільг!

     З 01.05.2019 року змінено соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги та субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Згідно пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 “Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» соціальний норматив становить:
     1) для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):
     - у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, - 0,0383 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
     - у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
     2) для користування послугами з централізованого постачання холодної води - 2 куб. метра на одну особу на місяць за наявності централізованого постачання гарячої води та 3,6 куб. метри на одну особу на місяць за відсутності централізованого постачання гарячої води.
     У разі перерви у наданні послуг з централізованого постачання гарячої води (більш як на 14 діб) в установленому законом порядку - 3,6 куб. метри холодної води на одну особу на місяць.
     3) для користування послугами з централізованого водовідведення - 3,6 куб. метри на одну особу на місяць.


стор. 1  2  3  4  5 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
146470 5