На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 12 Травня, 2021 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; призначення субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65; "Допомога поруч" - 28-41-64, 28-41-87.ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН

Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення18.01.2021
Як зміняться пенсійний вік і вимоги щодо стажу у 2021 році?

     У Законі України ”Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування“ передбачено з 1 квітня збільшення пенсійного віку для жінок до 60 років.
     Крім того, в 2021 році зміняться вимоги до трудового стажу.
     Отримувати пенсію з 60 років зможуть ті, у кого є 28 років стажу;
     у 63 роки ті, у кого є стаж від 18 до 28 років;
     у 65 років ті, у кого є стаж від 15 до 18 років.
     Якщо стажу не вистачає, то законодавством передбачена можливість ”докупити” необхідний стаж. Однак, за кожен місяць треба буде заплатити подвійний мінімальний розмір єдиного соціального внеску. Мінімальний розмір внеску – 22% мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня 2021 року становить 6000 грн. Отже, вартість 1 місяця страхового стажу 2640 грн.


16.01.2021
До уваги громадян

     Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 23.12.2020 р. № 1324. Внесеними змінами передбачено, що:
     допомога на дітей одиноким матерям та допомога малозабезпеченим сім’ям призначається, якщо у складі сім’ї є особа, яка не сплатила або за неї не сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сумарно протягом трьох місяців періоду, за який враховуються доходи, але протягом періоду, за який враховуються доходи, отримувала допомогу по частковому безробіттю на період карантину.
     Розмір житлової субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу не враховується до середньомісячного доходу;
     У 2021 році підвищено рівень забезпечення прожиткового мінімуму для працездатних осіб при призначенні державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям до 35 відсотків


14.01.2021
Інформація щодо виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю загального захворювання та з дитинства!

     Відповідно до Порядку виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 р. №150 грошова компенсація за путівку виплачується особам з інвалідністю, якщо вони протягом попередніх трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу.
     З 1 січня 2021 року для осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства грошова компенсація за путівку буде виплачуватись в таких розмірах:
-особам з інвалідністю I-II групи – 464,00 грн.;
- особам з інвалідністю III групи – 310,00 грн.

     Підставою для виплати грошової компенсації за путівку є такі документи: заява особи з інвалідністю про виплату грошової компенсації; медична довідка за формою 070-О щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням; посвідчення особи з інвалідністю, що підтверджує її належність до категорії громадян.
     Після виплати особі з інвалідністю зазначеної грошової компенсації період повторного перебування її на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням обчислюється з дня подання нею необхідних документів.
     Для отримання більш детальної інформації щодо грошової компенсації можна звертатись до департаменту соціальної політики за адресою м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.111, тел. 284 166.


14.01.2021
Виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни

     Відповідно до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 р. №785 грошова компенсація за путівку виплачується особам з інвалідністю внаслідок війни за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань.

     З 1 січня 2021 року особам з інвалідністю внаслідок війни виплата грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування буде виплачуватись у наступних розмірах:
- особам з інвалідністю I-II групи внаслідок війни – 619,00 грн.;
- особам з інвалідністю III групи внаслідок війни – 464,00 грн.


     Підставою для виплати грошової компенсації за путівку є такі документи: заява про виплату грошової компенсації; посвідчення особи, що підтверджує її належність до категорії громадян; облікові дані про одержання путівок та грошової компенсації.
     Після отримання особами з інвалідністю внаслідок війни грошової компенсації наступний період перебування їх на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням або для отримання наступної грошової компенсації обчислюється з дня подання ними заяви та інших документів.

     Для отримання більш детальної інформації щодо грошової компенсації можна звертатись до департаменту соціальної політики за адресою м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.111, тел. 284 166.


14.01.2021
Інформація щодо забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

     Відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006р. № 187 виконавчі органи міських рад забезпечують безплатними путівками до санаторно-курортних закладів в порядку черговості:

- осіб з інвалідністю усіх категорій за рахунок коштів, передбачених Мінсоцполітики;

- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань"- за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань", та осіб з інвалідністю у санаторіях, що належать до сфери управління Мінсоцполітики - за рахунок коштів державного бюджету.

     Для взяття на облік на забезпечення санаторно-курортною путівкою необхідно подати наступні документи:
     - Медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N 070/о за зареєстрованим місцем проживання;
     - Паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     - Пільгове посвідчення (оригінал та копія) для ветеранів війни;
     - Пенсійне посвідчення (оригінал та копія);
     - Копія висновку МСЕК.
     Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до департаменту соціальної політики за адресою м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.111, тел. (0332)284 166.


13.01.2021
ДО УВАГИ ОТРИМУВАЧІВ ДЕРЖАВНИХ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ!

У зв’язку із численними зверненнями громадян, департамент соціальної політики повідомляє, що станом на 13.01.2021 року кошти для проведення фінансування по виплаті деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та пільг і житлових субсидій, придбання твердого та рідкого побутового палива і скрапленого газу, які виплачуються з державного бюджету, на рахунки департаменту не надходило.

Після надходження бюджетних коштів департаментом відразу буде здійснено виплати на рахунки одержувачів зазначених вище видів допомог та субсидій.11.01.2021
ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

Рішенням виконавчого комітету від 28.12.2020 № 744-1 затверджено Порядок надання адресної грошової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, електричної енергії громадянам на 2021 рік та встановлено розмір щомісячної адресної грошової допомоги у розмірі 700 грн.
Наголошуємо, що адресна грошова допомога надається мешканцям, місце проживання яких зареєстроване виключно на території міста Луцька або інших населених пунктів, що належать до Луцької міської територіальної громади.
Із детальною інформацією щодо отримання адресної грошової допомоги Ви можете ознайомитись на сайті Луцької міської ради: посилання


11.01.2021
Мінсоцполітики спільно із студією онлайносвіти EdEra пропонує онлайн-курс про домашнє насильство «Дім (не)безпеки»

Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/ та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.
Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.
У 2020 році в рамках проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники, які були розповсюджені серед учасників тренінгів 2020-го року та розміщені на сайті Координатора проектів ОБСЄ, за наступними посиланнями:
Методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників
Збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками


05.01.2021
До уваги громадян!

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» (в частині проведення особистих прийомів), Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та, у зв’язку з обмеженнями по карантинних заходах з попередження поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, в департаменті соціальної політики Луцької міської ради запроваджено проведення особистих прийомів громадян в режимі «прямих телефонних ліній» директором та заступниками директора департаменту для спілкування з мешканцями міської територіальної громади.

ГРАФІК
особистого прийому громадян з особистих питань керівниками департаменту в режимі онлайн

1. Директор департаменту
Майборода Вікторія Марківна           Четвер 15.00-16.00

2. Перший заступник директора
Корецька Тетяна Костянтинівна          Вівторок 15.00-16.00

3. Заступник директора департаменту
Клімук Вікторія Анатоліївна            Четвер 11.00-12.00

4. Заступник директора департаменту
Янчук Тетяна Петрівна             Вівторок 15.00-16.00

Контактний телефон для попереднього запису: (0332) 724 164, (0332) 284 180 – приймальня директора та першого заступника директора департаменту.


04.01.2021
Підвищення пенсій 65 – річним у січні 2021 року!

Статтею 28 Закону України ”Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено, що, починаючи з 1 січня 2018, для осіб, які досягли віку 65 років, мінімальний розмір пенсії за віком встановлюється у розмірі 40% мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, визначеного законом.
Законом України ”Про Державний бюджет України на 2021 рік” визначено розмір мінімальної заробітної плати з січня 2021року – 6000 грн.
Враховуючи наведене, з 1 січня 2021 року виплати підвищено тим непрацюючим пенсіонерам, чий вік перевищує 65 років, а страховий стаж є повним ( 30 років для жінок і 35 для чоловіків ). Для цієї категорії пенсіонерів мінімальна пенсійна виплата становитиме 2400 грн ( 6000 грн x 40%).
Важливо! Для працюючих пенсіонерів перерахунок пенсій з використанням нового показника мінімальної заробітної плати здійснюється після звільнення з роботи або припинення ними підприємницької діяльності.
Пенсіонерам, які досягнуть 65 – річного віку у 2021 році, такі перерахунки проводитимуться з дня досягнення відповідного віку за наявності необхідного стажу, незалежно від того працює особа чи ні.


стор. 1  2  3  4  5  6 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
187794 53