На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Понеділок, 9 Грудня, 2019 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення18.04.2019
До уваги отримувачів житлових субсидій!

     З 1 травня буде розпочато автоматичний перерахунок житлових субсидій на не опалювальний період, у зв’язку з цим департамент соціальної політики наголошує, що відповідно до пункту 13 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабміну від 21.10.1995р. № 848 зі змінами, для призначення житлової субсидії на наступний період обов'язковим є наявність особистого номеру мобільного телефону.
     Якщо в отримувача житлової субсидії змінився номер телефону, або якщо він не був вказаний у попередній заяві, то необхідно обов'язково надати вищезазначену інформацію в департамент соціальної політики за адресами:
- пр-т Волі, 4а;
- Філія №1: пр. Соборності, 18;
- Філія № 2: вул. Бенделіані, 7.
     Просимо громадян інформувати про наявність мобільного телефону департамент для того щоб автоматичний перерахунок був вчасно проведений!


18.04.2019
До уваги громадян !

     В департаменті соціальної політики за адресою: пр. Волі 4а можна подати показники розподільчих (квартирних ) засобів обліку гарячої води та теплової енергії ДКП «Луцьктепло». Відтепер показники можна передавати з 14 до 26 числа звітного місяця.
     Показники холодної води КП «Луцькводоканал» подаються з 20 до 3 числа місяця.
     Скриньки для подачі показників знаходяться громадській приймальні департамету соціальної політики в кабінеті 109 біля інформатора.


04.04.2019
До уваги громадян!

     Законодавством передбачено, що реєстрація проживання новонародженої дитини відбувається під час оформлення допомоги при народженні.
     Перелік документів необхідних для надання вказаної послуги :
1. Заява про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини (встановленого зразка).
2. Свідоцтво про народження дитини.
3. Квитанція про сплату адміністративного збору.
4. Документ, що посвідчує особу законного представника (одного з батьків), який подає заяву.
5. Документ, що посвідчує особу законного представника , який надає згоду на реєстрацію місця проживання новонародженої дитини(у випадку реєстрації місця проживання законних представників - батьків за різними адресами).
6. Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян (у випадку, коли відомості про батька внесено відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України).
7. Будинкова книжка- рекомендовано в наявності.
     Документи можна подати в громадській приймальні департаменту соціальної політики за адресою : м.Луцьк, пр-т Волі ,4А, кабінет № 109,110, на філії № 1, за адресою: пр-т Соборності,18 та на філії №2, за адресою : вул. Бенделіані,7.
     Телефони для довідок : 284 161, 265 961, 774 471.


02.04.2019
До уваги отримувачів компенсації послуги «муніципальна няня»!

     З січня 2019 року затверджено Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня». Звертаємо увагу на те, що в договорі про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею необхідно вказувати точну назву послуги, а саме - «муніципальна няня»; повний обсяг послуги із зазначенням конкретних заходів, які повинна виконувати няня; умови та строк її надання; вартість послуги; періодичність оплати; відповідальність сторін; їх реквізити. Виплата компенсації послуги «муніципальна няня» здійснюється щомісяця на підставі поданих документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги «муніципальна няня». Виплату компенсації буде здійснено на підставі документів, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги (чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунка), поданих до 5 числа.


28.03.2019
Інформація для осіб з інвалідністю, яким важко самостійно пересуватися щодо реалізації їх виборчих прав

Департамент соціальної політики Луцької міської ради інформує, що у день виборів 31 березня 2019 року з 08.00 до 20.30 буде здійснюватись перевезення спецавтомобілем осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до усіх об'єктів виборчого процесу з метою забезпечення реалізації їх виборчого права на виборчій дільниці.
Для цього необхідно буде звернутись 31 березня до територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька за наступними телефонами: 0991812790, 0999255718, (0332)728221.


28.03.2019
До уваги голів ОСББ та керівників організацій-надавачів житлово комунальних послуг!


Відповідно до пункту 18 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 848 зі змінами, структурні підрозділи з питань соціального захисту населення відображають дані про облікові записи одержувачів житлової субсидії у списках осіб, яким призначено житлову субсидію на оплату житлово- комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, що подаються управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг.
Враховуючи зазначене, для подальшого їх опрацювання та здійснення контролю по оплаті за наданими послугами необхідно щомісячно після 25 числа отримувати зазначені переліки в департаменті соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а;
тел. 284 178, 284 188, 284 173.


28.03.2019
Новий вид допомоги

Постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2019 № 250, що набуває чинності з 1 квітня 2019 року, затверджено «Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях». Запроваджується новий вид допомоги сім’ям з дітьми, а саме - допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.
Допомога надається одному з батьків, який постійно проживає разом з дитиною.
Для призначення допомоги органу соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання, за умови пред’явлення паспорта громадянина України, заявником подаються особисто такі документи:
1) заява;
2) копія посвідчення батьків багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу) та копія посвідчення дитини з багатодітної сім’ї (з пред’явленням оригіналу);
3) копії свідоцтв про народження всіх дітей (з пред’явленням оригіналу).
Допомога за місцем фактичного проживання призначається за умови неотримання зазначеної допомоги за зареєстрованим місцем проживання заявника.
Допомога призначається з місяця звернення за її призначенням у розмірі 1700 грн., та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно. У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.
Контроль за фактом здійснення догляду за дитиною здійснюється в межах повноважень працівниками центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або уповноваженою особою, визначеною виконавчим органом ради об’єднаної територіальної громади.

Виплата допомоги припиняється у разі:
- відмови отримувача допомоги від виховання дитини;
- нецільового використання коштів і незабезпечення створення отримувачем допомоги належних умов для повноцінного утримання та виховання дитини;
- позбавлення отримувача допомоги батьківських прав;
- перебування отримувача допомоги у місцях позбавлення волі за рішенням суду;
- відібрання дитини в отримувача допомоги без позбавлення батьківських прав;
- тимчасового влаштування дитини на повне державне утримання;
- втрати статусу багатодітної сім’ї;
- смерті дитини;
- смерті отримувача допомоги.25.03.2019
Скасовано постанову.

20 березня 2019 року скасовано постанову, яка встановлювала щомісячну компенсаційну виплату непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю 1 групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку (постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 № 832). Виплата становила - 4,80 грн.
Звертаємо увагу, що раніше призначена компенсаційна виплата продовжується виплачуватись до моменту втрати зазначеною особою такого права, або до дати призначення їй іншої виплати, встановленої законодавством.


22.03.2019
Шановні мешканці міста Луцька!

     З 11 березня 2019 року в департаменті соціальної політики розпочав роботу сектор оздоровлення, метою діяльності якого є сприяння реалізації державної політики з питань оздоровлення та відпочинку дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки в місті Луцьку; координація та методичне керівництво з питань щорічного оздоровлення осіб, постраждалих внаслідок катастрофи на ЧАЕС І категорії; та дітей, інвалідність яких пов'язана з наслідками катастрофи на ЧАЕС; ведення обліку осіб з інвалідністю, ветеранів війни, які потребують санаторно-курортного лікування, в тому числі, з застосуванням програмних засобів.
     Відповідно до ЗУ «Про оздоровлення та відпочинок дітей» за кошти місцевого та державного бюджетів на оздоровлення та відпочинок мають право: діти-сироти; діти, позбавлених батьківського піклування; діти, загиблих учасників АТО; діти-інваліди; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій, відповідно до п.19 ч.1 ст.6 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти (переможці міжнародних та всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад); діти внутрішньо переміщених осіб; діти, батьки яких загинули при виконанні службових обов’язків або на виробництві, в т.ч. діти загиблих журналістів; діти, які взяті на облік службами у справах дітей, як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; рідні діти батьків – вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї; діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність І або ІІ груп; діти, батьки яких працюють в агропромисловому комплексі.
     Якщо Ваша дитина належить до однієї з даних пільгових категорій, то для отримання послуги оздоровлення чи відпочинку Ви можете звернутися у сектор оздоровлення департаменту соціальної політики за адресою: пр-т Волі, 4а, каб.111, (т.284163).
     Наголошуємо, що дитина віком від 7 до 18 років має право на безоплатне та пільгове забезпечення послугою оздоровлення та відпочинку за кошти місцевого та державного бюджету лише один раз на рік.


22.03.2019
До уваги одержувачів житлової субсидії!

     Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 62 внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, згідно з якими визначено механізм виплати житлових субсидій у готівковій формі.
     Відповідно до Положення виплата житлових субсидій у готівковій формі здійснюється: особам, які одержують пенсії, - через Пенсійний фонд України шляхом перерахування коштів на пенсійні рахунки в уповноважених банках або через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта”, де особа одержує пенсію;
особам, які не одержують пенсії, - через АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування коштів для здійснення грошових переказів через платіжну систему “Система термінових переказів “Швидка копійка” або шляхом зарахування на поточні рахунки, відкриті в АТ “Ощадбанк”.
     При цьому через технічні проблеми певна частина одержувачів пенсії не була ідентифікована Пенсійним фондом України і, як наслідок, виплата цим особам житлової субсидії у готівковій формі буде здійснюватися через АТ “Ощадбанк”.
     Враховуючи, що до зазначеної категорії одержувачів житлової субсидії потрапили також маломобільні одержувачі пенсії, необхідно довіреній особі оформити нотаріальне доручення на отримання субсидії. Одночасно звертаємо увагу, що у довіреності має бути чітко визначено перелік дій, на які уповноважено довірену особу від імені довірителя, зокрема, отримання житлової субсидії у готівковій формі через платіжну систему “Система термінових переказів “Швидка копійка”, відкриття поточного рахунку в АТ “Ощадбанк” та розпорядження ним, отримання банківської платіжної картки, випущеної до такого рахунку.


стор. 1  2  3  4  5 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
146470 5