На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Понеділок, 20 Травня, 2019 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення17.01.2019
Можливості обмежені, здібності - безмежні.

     Інвалідність - це не вирок, все залежить від активності, бажань та можливостей самої людини.
     Луцька міська рада залучатиме осіб з інвалідністю до надання послуг в департаменті соціальної політики, а саме формування справ, архіву, надання консультацій за телефоном.
     За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 284161.


17.01.2019
До уваги пільговиків, які мешкають у багатоквартирних будинках, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи !

     Звертаємо Вашу увагу на те, що cума до оплати з урахуванням розміру пільги за послугу з утримання будинку буде відображена в квитанції при оплаті за житлово-комунальні послуги після 20 числа поточного місяця.
     Відповідно до змін, які внесено до пункту 10 Положення про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 №117, для пільговиків, які мешкають у багатоквартирних будинках, у яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельні кооперативи, департамент соціальної політики Луцької міської ради розраховує щомісяця до 10 числа самостійно розмір пільги на сплату внесків на управління багатоквартирним будинком, на утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та на оплату електроенергії, природного газу (в тому числі послуг з транспортування, розподілу та постачання), тепло-, водопостачання і водовідведення, вивезення побутового сміття та рідких нечистот за попередній місяць виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом, членів сім’ї, на яких поширюється пільга відповідно до статті 51 Бюджетного кодексу України, та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування, а також розміру внесків.


08.01.2019
ПУНКТИ ОБІГРІВУ ДЛЯ БЕЗДОМНИХ ГРОМАДЯН

     Відповідно до розпорядження Луцького міського голови від 04.12.2018 № 557 “Про забезпечення життєдіяльності міста в зимовий період та в умовах низьких температур”, з метою запобігання випадків переохолодження осіб без місць постійного проживання, відкрито пункт обігріву в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька за адресою: вул. Данила Галицького, 18, контактні телефони: 728 221; 722 388.
     При першому зверненні до територіального центру особи, які відносяться до даної категорії, забезпечуються разовим харчуванням, одягом, взуттям (за потреби), можуть скористатися душовою та послугами перукаря. Для подальшого щоденного (крім суботи, неділі та святкових днів) забезпечення харчуванням в їдальні територіального центру (комплексний обід) бездомним громадянам необхідно пройти медичний огляд.
     У разі звернення осіб без постійного місця проживання у нічний час доби, такі громадяни забезпечуються гарячим чаєм, їжею швидкого приготування, консервами.
     Особи в стані алкогольного сп’яніння в пункт обігріву не приймаються.
     Також для обігріву осіб без місць постійного проживання використовується кімната нічного перебування Центру обліку бездомних осіб Волинського обласного благодійного фонду «Переображення» за адресою: вул. Станіславського, 15 а, контактні телефони: 200 360; (050) 087 96 94.
     Ночувати тут може практично кожен безхатько, який звернеться за допомогою при умові виконання певних правил, які є типовими та загальноприйнятими у подібдних закладах по всій Україні:
     - пройти, безкоштовно, обстеження у протитуберкульозному та шкірно-венерологічному диспансерах (направлення на обстеження надає Центр);
     - на момент нічного перебування людина повинна бути тверезою.
     Центр надає також соціально-побутові послуги: забезпечення ліжко-місцем, одягом, взуттям, разовим харчуванням, послугами перукаря, надають першу медичну допомогу, є можливість користування душем, гарантується збереження речей та документів.
     Крім того, дані громадяни можуть отримати допомогу у відновленні їх документів та послуги з працевлаштування. Волонтери центру надають психологічні послуги та пропонують скористатися можливістю потрапити на реабілітацію у центр для залежних людей, що діє при фонді «Переображення».
     Час прийому з 9.00 до 13.00, час поселення з 18.00 до 20.00.


03.01.2019
Зміни щодо наданням житлових субсидій у грошовій формі.

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176 внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, якими запропоновано механізм надання житлових субсидій у грошовій формі.
Субсидію планується монетизувати в три етапи:
1. З 1 січня 2019 року для домогосподарств, які звернуться в січні з новим пакетом документів.
2. З 1 травня 2019 року, для домогосподарств, яким субсидія виходить на неопалювальний сезон.
3. З 1 жовтня 2019 року-повний перехід на монетизацію.

     Процедура призначення субсидії практично не змінюється. Одержувач повинен подати заяву, із обов’язковим зазначенням номеру мобільного телефону, і декларацію. Потім відбувається електронний обмін інформацією між органом соціального захисту, Мінсоцполітики, банком і підприємствами, які надають послуги (щоденний обмін).

     Якщо домогосподарство витратило менше коштів, ніж передбачено існуючими нормами, то залишок після завершення опалювального сезону перераховується на особистий рахунок громадянина. Скористатися даними коштами можна на власний розсуд, за умови відсутності заборгованості за сплату комунальних послуг.


29.12.2018
Шановні мешканці міста Луцька

     В жовтні 2018 року відбулися зміни в Порядку призначення та надання населенню житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), згідно яких значно збільшилась кількість звернень громадян за призначенням житлової субсидії, які потребують розгляду на комісії з питань призначення державних соціальних допомог, виходячи з конкретних обставин які склались (на підставі актів обстеження матеріально - побутових умов сім'ї). На даний час це близько 2,5 тис. звернень громадян.
     Оскільки проведення актів обстеження матеріально - побутових умов сімей є однією з умов розгляду на комісії та потребує необхідного часу та проведення необхідної роботи із зверненнями, просимо вибачення за тимчасові незручності.


22.12.2018
Правила поведінки під час сильних морозів

При сильних морозах може виникнути гіпотермія – виражене зниження внутрішньої температури тіла. Лікарі радять у морозні дні залишатися вдома. А тим, хто все-таки має працювати, надаємо прості рекомендації, як уберегтися від обмороження та переохолодження:

- одягайтеся багатошарово (одягніть на себе кілька тонших речей замість однієї теплої). Це попередить спітніння, яке на морозі небезпечне. Якщо стане спекотно, завжди можна зняти одну з кофт. Одяг має бути цілком вільним;

- захищайте відкриті ділянки шкіри. Не забувайте одягати рукавички, а ніс та вуха захищати шапкою, шарфом, піднятим коміром;

- візьміть запасний одяг, якщо плануєте провести цілий день на морозі. Іноді достатньо змінити мокрий одяг на сухий, щоб уникнути переохолодження;

- не виходьте на мороз голодним. Обов’язково добре поїжте, краще щось висококалорійне. Замерзли – також з’їжте що-небудь;

- заходьте кожні півгодини-годину у тепле приміщення, якщо ви проводите цілий день на вулиці;

- по можливості візьміть із собою термос з гарячою кавою, чаєм чи супом;

- рухайтеся, аби посилити кровообіг у замерзаючих судинах. Можна пострибати з ноги на ногу – тільки не дуже енергійно, це може зашкодити замерзлим тканинам;

- не перевтомлюйтеся. Втомлена людина швидше піддається переохолодженню. Не варто рухатись дуже активно, тому що енергія використовується дуже швидко, а сили треба поновлювати.

Категорично забороняється:

- торкатися металу голими руками. Метал дуже добре проводить тепло, відтак, миттєво забирає його у вас, тому у цьому місці зіткнення може виникнути обмороження. Те саме стосується бензину. Ця рідина дуже швидко обморожує шкіру при зіткненні, а отже під час роботи з подібними матеріалами на морозі неодмінно використовуйте водонепроникні рукавички;

- вживати алкогольні напої, тому що алкоголь розширює судини на поверхні тіла, а це заважає судинам оберігати від тепловтрат внутрішні органи, що призводить до переохолодження. Крім того, алкоголь просто послаблює ваш власний контроль за ситуацією, що заважатиме вберегтися від ушкоджень. Нікотин також згубно впливає на стінки судин.

Найголовніше, пам’ятати – виконання цих елементарних правил рятує життя.


09.11.2018
До відома громадських організацій

     В департаменті соціальної політики 07.11.2018 відбулося засідання комісії з питань надання фінансової підтримки громадським організаціям.
     Комісією розглянуто звернення громадських організацій осіб з інвалідністю і ветеранів щодо надання їм фінансової підтримки у 2019 році для здійснення статутної діяльності.
     Відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 № 32-1, комісією принято рішення надати пропозиції міській раді при формуванні бюджету міста на 2019 рік передбачити фінансування в сумі 150 000,00 грн. за КПКВК 0813192 «Надання фінансової підтримки громадським організаціям осіб з інвалідністю і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість».


22.10.2018
До уваги пільговиків!

     В Україні набув чинності 11.10.2018 Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій» № 2542-VIII, який розширює перелік пільг для жертв нацистських переслідувань та політичних репресій.
     Законом передбачається надання колишнім неповнолітнім та малолітнім в’язням концентраційних таборів (особам, на яких поширюється дія статей 6-1 та 6-2 Закону України "Про жертви нацистських переслідувань") права на пільги без урахування сукупного доходу сім’ї, а саме:
• на пільги з оплати за користування житлово-комунальними послугами;
• на безоплатний проїзд усіма видами міського та приміського пасажирського транспорту;
• на безоплатний проїзд один раз на два роки (туди та назад) залізничним, морським, річковим транспортом (крім приміського сполучення), автобусами приміських і міжміських маршрутів міжобласного сполучення, повітряним транспортом незалежно від наявності залізничного сполучення чи проїзд один раз на рік (туди та назад) зазначеними видами транспорту з 50-відсотковою знижкою;
• на безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів.
Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту окремих категорій осіб із числа жертв нацистських переслідувань та політичних репресій» визначено, що особи, реабілітовані відповідно до закону "Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років" із числа тих, яких було піддано репресіям у формі позбавлення або обмеження волі чи примусового безпідставного поміщення здорової людини до психіатричного закладу, отримують право на одержання пільг та інших соціальних гарантій, передбачених для учасників бойових дій, а люди з інвалідністю із числа таких осіб - для осіб з інвалідністю внаслідок війни.


19.09.2018
До відома громадських організацій!

Заходами Програми соціального захисту населення на 2016 - 2020 роки, затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2015 року № 80/12 та Порядку надання фінансової підтримки громадським організаціям, затвердженого рішенням виконавчого комітету міської ради від 24.01.2018 року № 32-1, передбачено фінансування громадських організацій соціального спрямування для підтримки їх статутної діяльності та проведення заходів соціального спрямування. На отримання бюджетних коштів мають право громадські організації, якщо їх діяльність поширюється лише на територію міста Луцька.
Повідомляємо, що з метою своєчасного формування бюджету міста та можливості передбачити в ньому виділення коштів на підтримку громадських організацій для здійснення їх статутної діяльності вищезазначеним Порядком передбачено, що громадська організація подає на ім’я міського голови не пізніше 15 жовтня поточного року заяву з відповідними документами.


18.09.2018
Департамент соціальної політики інформує

Відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329), житлова субсидія не призначається, якщо у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи, і в цьому періоді за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановлений на початок періоду, за який враховуються доходи; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії.

Статтею 10 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування” передбачена добровільна сплата єдиного внеску. З особою, яка подала заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, органом доходів і зборів у строк не пізніше ніж 30 календарних днів з дня отримання заяви укладається договір про добровільну участь відповідно до типового договору.

Договором про Добровільну участь може бути передбачена одноразова сплата особою єдиного внеску за попередні періоди.

Згідно з Інструкцією про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015 № 449 (зі змінами) передбачено форму Типового договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

На підставі укладеного договору, оформленого в установленому порядку, в якому зазначається період, та платіжного документу про сплату такого внеску, житлова субсидія призначається з урахуванням вимог Положення.


стор. 1  2  3  4 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
133909 8