На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 6 Липня, 2022 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення26.02.2022
На Волині працює «гаряча лінія» для інформування про доступне місце поселення для внутрішніх переселенців.

Відсьогодні у Волинській обласній військовій адміністрації працює «гаряча лінія» для громадян з інших областей, що потребують житла.

Номери телефону: (0332) 778 211, 066 657 09 15

Якщо ви потребуєте місця для поселення внаслідок термінової евакуації, зверніться за номером «гарячої лінії».

Повідомте своє місцезнаходження та кількість осіб, що потребують поселення.

Координатори направлять вас до найближчого місця вільного поселення та повідомлять про подальші дії.

Будь ласка, зберігайте спокій та поставтесь з розумінням до можливого перевантаження «гарячої лінії». Волинь готова прийняти усіх співвітчизників.


11.02.2022
До уваги одержувачів житлових субсидій!

Звертаємо вашу увагу, що житлові субсидії за січень 2022 року, які виплачуються у лютому, розраховані відповідно до соціальних нормативів, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 (зі змінами та доповненнями).
У листопаді та грудні 2021 року на території Волинської області діяв “червоний” рівень епідемічної безпеки, що передбачало розрахунок субсидій з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 247.


24.01.2022
До уваги громадян, отримувачів допомоги малозабезпеченим сім’ям

     Якщо особа, яка отримує допомогу малозабезпеченим сім’ям, працевлаштувалась або забезпечила себе роботою самостійно, то на наступний період під час призначення такої допомоги, до сукупного доходу сім’ї враховується лише 50% отриманої заробітної плати або доходу від підприємницької діяльності. Ця норма застосовується одноразово під час наступного звернення.


21.01.2022
ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

Рішенням виконавчого комітету від 28.12.2021 № 1080-1 затверджено Порядок надання адресної грошової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, електричної енергії громадянам на 2022 рік та встановлено розмір щомісячної адресної грошової допомоги у розмірі 800 грн.

Із детальною інформацією щодо отримання адресної грошової допомоги Ви можете ознайомитись на сайті Луцької міської ради: https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16401600212690846-pro-poryadok-nadannya-adresnoi-groshovoi-dopomogi-na-oplatu-zhitlovo-komunalnikh-poslug-elektrichnoi-energii-gromadyanam-na-2022-rik


21.01.2022
До уваги одержувачів житлових субсидій!

     Умови призначення та порядок надання громадянам житлових субсидій визначені Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (надалі — Положення).
     Відповідно п. 90 вищезазначеного Положення громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо:
     - зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;
     - зміни соціального статусу членів домогосподарства;
     - зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
     - зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
     - зміни управителя, виконавця комунальних послуг (крім випадків, коли інформація про зміну надається виконавцем послуги), створення об’єднання;
     - наявність у власності транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа), наявність більше ніж одного транспортного засібу, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа);
     - здійснення на суму, яка на дату проведення операції перевищує 50 тис. гривень: купівлю земельної ділянки, квартири (будинку) (крім житла, отриманого або придбаного за рахунок державного чи місцевого бюджету), іншого нерухомого майна, транспортного засобу (механізму), цінних паперів та інших фінансових інструментів, віртуальних активів, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплати (одноразово) будь-які роботи або послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг), здійснення платежу (платежів), що випливає з правочинів, за якими передбачено набуття майнових прав на нерухоме майно та/або транспортні засоби (механізми) (крім об’єктів спадщини та дарування); внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації; благодійну діяльність (виключно у вигляді сплати коштів); надання поворотної/безповоротної фінансової допомоги, позики.
     - наявність у власності більше ніж одного житлового приміщення (квартири, будинку), крім житлових приміщень у гуртожитках та житла, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності; на яке оформлено спадщину, за умови, що жодне із житлових приміщень, яке перебуває у власності, не здається в оренду, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства; розташованого в сільській місцевості, селищах міського типу, на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення; непридатного для проживання, що підтверджено актом обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), отриманого дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, особою з їх числа за рахунок державного чи місцевого бюджету;
     - наявність на депозитному банківському рахунку (рахунках) коштів у загальній сумі, що перевищує 100 тис. гривень, або облігацій внутрішньої державної позики на загальну суму, що перевищує 100 тис. гривень, про що зазначається в декларації;
     - здійснення операції з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. гривень;
     - отримання одноразово доходу у сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (крім цільової благодійної допомоги, що надається на здобуття освіти, отримання медичних послуг, подолання наслідків стихійного лиха, аварій, епідемій та епізоотій загальнодержавного або місцевого характеру, екологічних, техногенних та інших катастроф у місцевостях, оголошених зонами надзвичайної екологічної ситуації; страхових виплат на медичну та соціальну допомогу; спадщини у вигляді нерухомого майна або основної його частини; гранту або стипендії на навчання);
     - настання умов, за яких втрачається право на отримання субсидії на понаднормову площу житла.


20.01.2022
До відому учасників бойових дій

     У місті Славутичі Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр, який на загальнодержавному рівні надає соціально-психологічні, правові, інформаційні послуги ветеранам війни та членам їх родин.
     Зокрема, при Центрі діє служба психологічної та правової допомоги "Телефон довіри" для ветеранів АТО/ООС та членів їх сімей. Мета діяльності служби - розширення доступу до кваліфікованих психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.
     "Телефон довіри" - 095 94569 40, 067 850 91 16 - анонімно та конфіденційно.
     Графік роботи : з понеділка до п'ятниці з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00

     Також, фахівці Центру розробили навчальний тренінг "Толерантне ставлення до ветеранів", метою якого є підвищення обізнаності посадових осіб у питаннях особливостей світосприйняття ветеранів, відпрацювання навичок ефективної комунікації з ветеранами.
     Наразі відбувається складання графіків проведення тренінгів з даної тематики за участі представників регіонів України. Тривалість заходу - 1,5 години. Режим проведення - онлайн.
     До участі у тренінгу запрошуються представники виконавчих органів влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, які працюють з ветеранами АТО/ООС та членами їх родин.
     Для бажаючих взяти участь у навчанні звертатися за телефонами 0505446073, 0964293340 до Юрія Акименка.


11.01.2022
Умови виходу на пенсію у 2022 році.

     Аби вийти на пенсію у 2022 році, необхідно відповідати певним вимогам віку та стажу, а саме:
     при досягненні 60-річного віку страховий стаж має становити понад 29 років;
     - у 63 роки пенсіонерами стануть ті, хто відпрацював 19—29 років;
     - у 65 років підуть на пенсію ті, хто має загальний страховий стаж від 15 до 19 років.
     А також, починаючи з січня 2022 року жінкам, які народилися у період з 1 січня 1962 р по 31 грудня 1962 року, при зверненні вперше за призначенням пенсії за віком встановлюється щомісячне підвищення в розмірі 9 відсотків призначеної пенсії.


05.01.2022
До уваги отримувачів компенсації окремим категоріям громадян та осіб, які надають соціальні послуги !

     З 1 січня 2023 року буде припинено виплату компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» та особам, які отримують щомісячну допомогу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 р. № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян».
     Перехідний період встановлено до 31 грудня 2022 року.
     З метою матеріальної підтримки громадян, які зайняті доглядом за особами, що потребують отримання соціальних послуг, можуть отримувати один із наступних видів допомоги: компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі та компенсація фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.
     Особи, які зайняті доглядом за особами, що потребують отримання соціальних послуг із числа членів своєї сім’ї, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки, чинним законодавством передбачена компенсаційна виплата відповідно до Закону України «Про соціальні послуги» та постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».
     Особи, які хочуть надавати соціальні послуги з догляду на професійній основі постановою Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 затверджено Порядок подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі.
     Особи, які будуть надавати соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі, повинні пройти підготовку та перепідготовку з основ догляду особам, які через порушення функцій організму не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися та є:
- громадянами похилого віку;
- особами з інвалідністю;
- невиліковно хворими, а також хворими, що потребують тривалого лікування;
- дітьми з інвалідністю;
- дітьми, яким не встановлено інвалідність, але які є хворими на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, дітьми, які отримали тяжку травму, потребують трансплантації органа, потребують паліативної допомоги відповідно до переліку тяжких захворювань, розладів, травм, станів, що дають право на одержання державної допомоги на дитину, якій не встановлено інвалідність, надання такій дитині соціальних послуг.
     Додаткову інформацію можна отримати звернувшись до Департаменту соціальної політики за адресами: пр. Волі, 4а, каб.109, тел. (0332) 284161, філія №1: пр. Соборності, 18, тел. (0332)774 471, філія № 2: вул. Бенделіані, 7, тел. (0332)265 961.


04.01.2022
УВАГА! Розпочинає роботу Різдвяний віртуальний дитячий табір !

     Інформуємо про Різдвяний віртуальний дитячий табір для дітей віком 6-13 років, який до зимових канікул організували Громадська організація UYF та Всеукраїнська ініціатива «Недільна школа «Початок».
     В програмі табору щодня 5 годин веселого та корисного змісту: танці від дитячої групи «Righteous Stars», казки для роздумів і наставницькі вистави, жваві руханки, вивчення дитячих українських християнських пісень, оригінальні майстер-класи з різноманітних видів ужиткового мистецтва різних країн світу, участь у конкурсі дитячих талантів «Шоу талантів», історії місіонерства в екзотичних країнах та лекції з християнської етики на тему Різдва, спілкування з однолітками з різних куточків України в ZOOM тощо.
     Онлайн-табір проходитиме з 6 по 8 січня 2022 року на платформі Недільна школа «Початок» у YouTube та Facebook.
     Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/zKU2bLnZ2BC3LnEK9».


24.12.2021
До уваги жителів Луцької міської об’єднаної територіальної громади!

Повідомляємо, що 13 жовтня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2021 р. № 1040 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі», якою запроваджено надання соціальних послуг особами, які мають відповідну професійну підготовку з основ догляду.
стор. 1  2  3  4  5  6 


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
212612 80