Оголошення

04.01.2023

До уваги одержувачів державних допомог!


         27.12.2022 прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 06.10.2021 № 1040 і від 07.03.2022 № 214”, якою продовжено виплату державних допомог на період дії воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування для отримувачів допомог:
        - на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
        - на дітей, хворих на тяжкі захворювання;
        - дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів;
        - особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;
        - особам, які здійснюють догляд за особами з інвалідністю І та ІІ групи внаслідок психічного розладу;
        - особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю;
        - внутрішньо переміщеним особам на проживання.
         Продовжено до 31.12.2023 виплату щомісячної компенсації непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку.
         Повідомляємо, що з 01 січня 2023 року підтвердити право на продовження виплати допомог мають отримувачі державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, державної допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату та пільгу.
        


28.12.2022

До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади !!!


        З метою запобігання випадків переохолодження осіб без місць постійного проживання та інших малозахищених мешканців громади, у зимовий період, в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Луцької міської територіальної громади працює стаціонарний пункт обігріву, за адресою: м. Луцьк, вул. Данила Галицького, буд. 18.
        Особи без постійного місця проживання, які звертаються у пункт обігріву безкоштовно забезпечуються харчуванням, в тому числі гарячим (обід); б/в одягом, взуттям, засобами індивідуального захисту, дезинфікуючими засобами (з дотриманням вимог надання соцпослуг в умовах карантину), надається доступ до користування душовою. У разі потреби, надається допомога в отриманні медичної допомоги в закладах системи охорони здоров’я міста.
        Пункт обігріву, без ліжко-місць, в територіальному центрі в осінньо-зимовий період працюватиме цілодобово, незалежно від суттєвого зниження температури повітря.
        При зверненні до пункту обігріву громадяни забезпечуються харчуванням та гарячими напоями. Особи без постійного місця проживання у разі необхідності можуть скористатися душовою, отримати одяг, взуття у кімнаті дарованих речей.
        


13.12.2022

Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям.


ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:
• Як оформити статус інвалідності дитини?
• На яку допомогу можна розраховувати та як її отримати?
• Як говорити з дитиною про інвалідність?
• Де шукати психологічної підтримки?
• Як облаштувати домашній та освітній простір?
• Що таке інклюзивна освіта та як записати дитину до садочка та школи?
• Що потрібно знати вчителям та іншим фахівцям?

Завантажуйте її за посиланням та отримуйте необхідні відповіді:
https://www.unicef.org/ukraine/media/27726/file/Nabuta-invalidnist-dytyny.pdf


09.12.2022

До уваги громадян, які надають соціальні послуги!


Згідно з нормами чинного законодавства, фізичним особам, які надають соціальні послуги та отримують щомісячні компенсації, що призначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.1996 № 832 «Про підвищення розмірів державної допомоги окремим категоріям громадян» та постанови Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», такі виплати проводяться до дати призначення таким особам іншої виплати на догляд, встановленої законодавством, або до 31 грудня 2022 року.
        До 31 грудня 2022 року встановлено перехідний період для призначення таким особам компенсацій відповідно до «Порядку подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 № 859 «Деякі питання призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі».
        Додаткову інформацію про надання компенсацій можна отримати за тел. 284 161, 265 961, 774 471.
        


06.12.2022

До уваги управителів багатоквартирних будинків, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, виконавців комунальних послуг!


Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України” внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України щодо надання житлових субсидій.
Відповідно до цієї постанови повноваження із призначення та виплати житлових субсидій від органів соцзахисту передаються до органів Пенсійного фонду України. З 1 грудня 2022 року органи Пенсійного фонду України забезпечують призначення та виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.
До 1 січня 2023 року управителі багатоквартирного будинку, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, виконавці комунальних послуг повинні зареєструвати електронні кабінети на офіційному веб-сайті Пенсійного фонду України для надання інформації, необхідної для призначення та розрахунку житлових субсидій.
Враховуючи вищевикладене, інформацію про припинення надання комунальних послуг, зміну тарифів на житлово-комунальні послуги, плати за абонентське обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем про надання комунальних послуг надаються органам Пенсійного фонду України до 20 числа кожного місяця починаючи із січня 2023 року.


18.11.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!


Щотижня релігійною організацією «Карітас-Спес Луцьк» надається допомога у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни для внутрішньо переміщених осіб.
Видача допомоги відбувається щосуботи о 9:00 год. на вул. Кафедральній 17, що у місті Луцьку.


18.11.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб!


     Щотижня релігійною організацією «Карітас-Спес Луцьк» надається допомога у вигляді продуктів харчування та засобів особистої гігієни для внутрішньо переміщених осіб.
     Видача допомоги відбувається щосуботи о 9:00 год. на вул. Кафедральній 17, що у місті Луцьку.


11.11.2022

До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади


     Громадська організація «Батьків дітей з синдромом Дауна та іншими інтелектуальними порушеннями» бере участь в імплементації проєкту «Штаб інформаційної підтримки українців з інтелектуальними порушеннями та їх сімей, пов’язаної з російською агресією про України».
     Результатом проєкту є розроблення інформаційних продуктів про війну у форматі легкого читання для людей з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень з метою їх права на доступ до інформації.
     Більше про ініціативу можна переглянути на сторінці у Facebook:
https://m.facebook.com/vgocoalition04.11.2022

До уваги ветеранів війни, військовослужбовців та членів родин
У понеділок, 7 листопада о 17:00 відбудеться зустріч на тему: «Грантове фінансування нового та існуючого бізнесу для військовослужбовців, ветеранів та членів їх родин».
Говоритимемо про діючі державні грантові програми, що спрямовані на фінансування бізнес-ідей для ветеранів, військових та членів їх родин, для створення чи розвитку власної справи, переваги та важливі моменти, які необхідно знати, розпочинаючи власну справу.
Запрошений спікер – начальник відділу Луцького міського центру зайнятості Юлія Харічкова.
Зустріч відбудеться у просторі для ветеранів та їх родин «Плюс Плюс ++», за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 13 (вхід зі сторони вулиці Степана Бандери).
Участь безкоштовна.
Щоб відвідати подію, прохання зареєструватись за покликанням: https://forms.gle/GYS26SUNrUTRTrsd9

*У випадку повітряної тривоги захід буде продовжено в укритті.
Запрошуємо до нас на подію, щоб побути у колі своїх.
У середу, 9 листопада, о 18:00 відбудеться зустріч для дружин та близьких людей військовослужбовців і ветеранів «Сім’ї та війна: вторинні травми та техніки зцілення».
Під час зустрічі ви зможете дізнатись більше про свої реакції та поведінку під час війни, про взаємини з близькими, дізнатись дієві способи самодопомоги для покращення емоційного стану та задати власні питання.
Запрошений спікер – Лариса Засєкіна, клінічний психолог, доктор психологічних наук, професор, сертифікований КПТ терапевт та сертифікований терапевт протоколу RTM.
Зустріч відбудеться у просторі для ветеранів та їх родин «Плюс Плюс ++», за адресою: м. Луцьк, проспект Волі, 13 (вхід зі сторони вулиці Степана Бандери).
Участь безкоштовна.
Щоб відвідати подію, прохання зареєструватись за покликанням: https://forms.gle/3EqiQkCY8qhGQFvS8

*У випадку повітряної тривоги захід буде продовжено в укритті.


12.10.2022

До уваги громадян!


     Внесено зміни до статті 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо додаткової підстави звільнення з військової служби під час воєнного стану» № 2599-ІХ від 20.09.2022.
     Зазначеним Законом передбачено, що військовослужбовці, на утриманні яких перебувають троє і більше дітей віком до 18 років звільняються з військової служби за призовом осіб із числа резервістів під час військового стану.


стор. 1  2  3  4  5  6  7 

Контактна інформація

Телефони

+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту