На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 22 Липня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення19.10.2017
Державна служба зайнятості повідомляє!

     Запроваджено новий сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», який доступний на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.

     Клієнти служби зайнятості мають змогу скористатись даним сервісом для запису на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості.
     Види послуг, які можна отримати, скориставшись новим сервісом:
• Консультація щодо сприяння працевлаштуванню
• Консультація щодо вибору професії
• Консультація з питань професійного навчання
• Консультація щодо тимчасової зайнятості
• Консультація з питань професійної орієнтації
• Юридична консультація
• Реєстрація в центрі зайнятості18.10.2017
До уваги громадян!!!

     Департамент соціальної політики повідомляє про розміщення на веб-сайті Мінсоцполітики www.msp.gov.ua.
в розділі «Громадянам» - «Санаторно-курортне лікування» орієнтовного переліку санаторно-курортних закладів для оздоровлення осіб з інвалідністю, а також громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та постраждалих учасників антитерористичної операції.
www.msp.gov.ua/timeline/Sanatornokurortnoe-likuvannya.html.

     Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до департаменту соціальної політики за адресою: пр-т Волі 4а, каб. 111, 104, 115 або за телефонами 284167, 284163, 284172.


08.09.2017
До уваги осіб з інвалідністю та законних представників дітей з особливими потребами!

     На сьогодні відбулися зміни у сфері надання послуг з реабілітації (абілітації) для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю. У зв’язку з цим перейменовано реабілітаційні установи України державної форми власності, а саме:
     - Волинський центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів на Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок»;
     - Державний комплекс соціальної реабілітації дітей-інвалідів на Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Мрія»;
     - Вінницький центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Промінь» на Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Промінь»;
     - Всеукраїнський центр професійної реабілітації (с. Лютіж) на Державна реабілітаційна установа «Всеукраїнський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю»;
     - Донбаський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів на Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»;
     - Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» на Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Поділля».


15.08.2017
До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Наказом управління охорони здоров’я облдержадміністрації від 09.08.2017 № 251-од «Про зміни в переліку закладів охорони здоров’я, яким дозволяється виписувати лікарські засоби громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи» внесено зміни в перелік закладів охорони здоров’я, яким дозволяється виписувати лікарські засоби громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи.


15.08.2017
Внесено зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 04.07.2017 № 454 виплата раніше призначеної соціальної допомоги припиняється:
у разі припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу сім’ї, з причин, передбачених абзацами сімнадцятим (крім припинення реєстрації у разі працевлаштування самостійно), дев’ятнадцятим – двадцять другим підпункту 1 і підпунктом 2 пункту 37 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 р. №198 – з місяця, що настає за місяцем, в якому припинено реєстрацію безробітного за інформацією центрів зайнятості.
Інформування органів соціального захисту населення стосовно дотримання безробітним працездатним членом малозабезпеченої сім’ї законодавства про зайнятість у частині сприяння своєму працевлаштуванню та припинення реєстрації як безробітної особи, яка включена до складу малозабезпеченої сім’ї, здійснюється центрами зайнятості до 10 числа місяця, що настає за звітним.


09.08.2017
Механізм отримання довідок про факт перебування на обліку як малозабезпечена сім'я

Спрощено механізм отримання довідок про факт перебування на обліку як малозабезпечена сім'я для безкоштовного харчування дітей у навчальних закладах міста Луцька.
При подачі документів на допомогу малозабезпеченій сім'ї заявник зазначає необхідність надання такої довідки у навчальний заклад для безкоштовного харчування. У разі призначення даної допомоги довідка про факт перебування на обліку як малозабезпечена сім'я в департаменті соціальної політики, передається безпосередньо у навчальний заклад міста Луцька.


09.06.2017
Шановні громадяни !

     Департаментом соціальної політики З 1 липня 2017 року по 31 серпня 2017 року за списками підприємств-надавачів послуг ПАТ “Волиньобленерго” та ПАТ “Волиньгаз”, буде проведено повернення частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового опалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу та 150 квт*г електричної енергії (в разі використання природного газу або електропостачання для індивідуального опалення).
     Згідно наданих списків визначені громадяни, які є заявниками-отримувачами житлової субсидії, будуть повідомлені про необхідність звернутись до громадських приймалень департаменту із заявою, паспортом, ідент.номером та відкритим банківським рахунком на соціальні виплати для проведення монетизації визначеної суми субсидії.


01.06.2017
Можливості обмежені, здібності - безмежні.

     Інвалідність - це не вирок, все залежить від активності, бажань та можливостей самої людини.
     Луцька міська рада залучатиме осіб з інвалідністю до надання послуг в департаменті соціальної політики, а саме формування справ, архіву, надання консультацій за телефоном.
     За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 284161.


17.05.2017
До уваги учасників антитерористичної операції!

З 1 березня 2017 року діє новий порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням (Постанова КМУ від 31.12.2015 № 200 зі змінами, внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів № 510 від 08.08.2016 та № 110 від 01.03.2017).
Порядком передбачено укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, учасником антитерористичної операції та департаментом соціальної політики. При цьому кожен матиме право самостійного вибору санаторного-курортного закладу. Для взяття на облік для одержання путівки необхідно подати до департаменту соціальної політики заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій, копію військового квитка та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції (з пред’явленням оригіналів документів).
За додатковою інформацією необхідно звертатися до департаменту соціальної політики за адресою: пр-т Волі, 4а, каб. 101, 103, контактні телефони: 728205, 284165.


27.04.2017
До уваги роботодавців!

     Департамент соціальної політики інформує, що згідно постанови КМУ від 12.04.2017 #254 "Про внесення змін до постанови КМУ від 04.03.2015 #105", яка набрала чинності 14.04.2017, роботодавці (підприємства, установи, організації, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичні особи-підприємці), які не отримали у 2015 році у повному обсязі компенсацію з Державного бюджету в меж...Департамент соціальної політики інформує, що згідно постанови КМУ від 12.04.2017 #254 "Про внесення змін до постанови КМУ від 04.03.2015 #105", яка набрала чинності 14.04.2017, роботодавці (підприємства, установи, організації, фермерські господарства, сільськогосподарські виробничі кооперативи незалежно від підпорядкування і форми власності та фізичні особи-підприємці), які не отримали у 2015 році у повному обсязі компенсацію з Державного бюджету в межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу на особливий період, за 2014-2015 роки, зможуть отримати її за рахунок коштів Державного бюджету України на 2017 рік.
     Для отримання компенсації роботодавці протягом трьох місяців з дня набрання чинності Постанови (до 13.07.2017) мають подати департаменту звіти про фактичні витрати на виплату компенсації з бюджету середнього заробітку працівникам за формою згідно з додатком 1 Постанови, погоджені районним (міським) військовим комісаріатом або військовою частиною, що здійснювали призов працівників на військову службу, в частині підтвердження призову та проходження військової служби.
     Погоджені звіти подаються до відділу по роботі з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей департаменту соціальної політики (пр-т Волі, 4а, каб. 101, 103, понеділок-четвер з 08.30 до 17.30, п'ятниця - з 08.30 до 16.15). Довідки за телефонами: 728205, 284165, 284173.


стор. 1  2  3  4  5  6  7  8 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
108626 19