На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 12 Травня, 2021 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; призначення субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65; "Допомога поруч" - 28-41-64, 28-41-87.ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН

Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення04.09.2020
До уваги громадян!

     29.07.2020 Урядом схвалено постанову № 744 “Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” з 1 вересня 2020 року по 31 грудня 2021 року.
     Для призначення грошової компенсації подається заява, копія свідоцтва про народження, довідка з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги, копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, в окремих випадках, копію рішення суду про встановлення опіки, про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя, до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім’ї, а також рахунок на виплату компенсації “пакунок малюка”, відкритий у відділеннях АТ КБ “ПриватБанк”.
     Для подачі документів необхідно звернутись в департамент соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, телефон для довідки: 284161, 284162.


31.08.2020
До уваги, громадян!

     З 01 вересня 2020 року, департамент соціальної політики Луцької міської ради та його філії працюватимуть за таким графіком: понеділок — четвер: з 8.30 до 17.30, п'ятниця — з 8.30 до 16.15, обідня перерва: з 13.00. до 13.45.


28.08.2020
Про участь внутрішньо переміщених осіб у місцевих виборах 2020

     На 25 жовтня 2020 року в Україні заплановано проведення чергових місцевих виборів.
     Відповідно до нового Виборчого кодексу, цього року взяти участь у голосуванні зможуть внутрішньо переміщені особи, змінивши виборчу адресу за погодженням з відділом ведення Державного реєстру виборців.
     Змінити або визначити виборчу адресу за новими правилами,
аби проголосувати на місцевих виборах можна лише до 9 вересня включно.
     Подати заяву щодо зміни виборчої адреси можна як у паперовій, так і в електронній формі з використанням мережі Інтернет.


19.08.2020
До уваги громадян!

     У постанову Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання державної соціальної допомоги» від 08.04.2020 № 264 внесено зміни. Зокрема, передбачено проведення перерахунку розміру виплачених державних соціальних допомог на період карантину на підставі поданої заяви та необхідних документів.
     Звертаємо увагу одержувачів, яким виплата допомоги була продовжена на період карантину. Вам необхідно в липні – серпні поточного року подати до департаменту заяву та необхідні документи для підтвердження права на призначення соціальної допомоги і проведення відповідних перерахунків.
     Телефони для довідок: 284161, 774471, 265961.


14.08.2020
ДО УВАГИ БАТЬКІВ НОВОНАРОДЖЕНИХ ДІТОК!

     У зв’язку із зверненнями громадян щодо ситуації з видачі «Пакунку маляти», повідомляємо.
     З травня 2020 року в закладах охорони здоров’я не видаються «Пакунки маляти» через їх відсутність.
     Молоді батьки, аби отримати такий вид допомоги звертаються з заявою та довідкою з пологового будинку про неотримання «пакунка малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку у 2020 році) до департаменту соціальної політики.
     Станом на 11.08.2020 року до департаменту соціальної політики звернулось із заявами для отримання даної одноразової допомоги 357 осіб.
     Одночасно інформуємо, що розроблено проєкт Урядового рішення, яким передбачається «Монетизація одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» у 2020–2021 роках».
     Так, для того, щоб отримати компенсацію за «бебі-бокс», потрібно здійснити наступні кроки:
     1. Звернутися до «ПриватБанку».
     2. Укласти договір з «ПриватБанком» про відкриття рахунку зі спеціальним режимом використання та соціальної картки.
     3. Звернутися до управління соцзахисту за місцем проживання/перебування із спеціальною заявою та пакетом документів протягом 12 місяців від дня народження дитини.
     Документи, які треба подати:
     - копія свідоцтва про народження дитини;
     - копія посвідки на постійне проживання/посвідчення біженця/довідка про звернення за захистом в Україні/посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту (для іноземців та осіб без громадянства);
     - копія документа про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
     - копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);
     - копія рішення про влаштування дитини у сім’ю патронатного вихователя (для патронатного вихователя);
     - довідка з пологового будинку про неотримання «пакунка малюка» (у разі народження дитини у пологовому будинку у 2020 році).
     Заяву та документи можна подати в електронному вигляді.
     Проєктом передбачається, що кошти компенсації можна витрачати протягом року, але у визначених закладах торгівлі або через Інтернет для придбання визначених речей: дитячих товарі та товарів для породіллі.
     Щодо початку виплати грошової компенсації пакунку маляти, департамент соціальної політики додатково буде інформувати.


13.08.2020
ІНФОРМУЄМО

     Всеукраїнська громадська організація «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» розпочала проєкт «Групи самодопомоги: Разом - міцніше!» за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництва в Україні для жінок з родин загиблих та ветеранів учасників АТО/ООС.
     Мета проєкту – посилення програм соціального захисту вразливих жінок в умовах пандемії COVID-19 шляхом створення та подальшої менторської підтримки роботи 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській областях.
     В рамках проєкту «Групи самодопомоги: Разом - міцніше!»:
     - буде відібрано найбільш вмотивованих жінок-лідерок, які вже вийшли з кризового стану та готові допомагати іншим;
     - жінки приймуть участь у дводенному семінарі у м. Київ з тематики допомоги «рівний - рівному», методик захисту прав та методів співпраці з органами місцевого самоврядування;
     - за результатами тренінгу будуть розроблені індивідуальні плани розвитку груп;
     - сформовано щонайменше 8 груп самодопомоги у Волинській, Хмельницькій, Миколаївський, Кіровоградській та Дніпровській областях. Групи формуватимуться за територіальною ознакою та за статусом учасниць.
     Робота груп самодопомоги посилюватиме роботу соціального захисту адже мобілізуватиме та гуртуватиме жінок з зазначених категорій, сприятиме покращанню зв’язків в середині громади, покращуватиме горизонтальну самоорганізацію жінок заради взаємодопомоги у вирішення проблемних питань та захисті прав як одна одної так і вразливих груп населення загалом.
     Реєстрація на участь у проєкті за посиланням: https://cutt.ly/td0VQbO або за телефоном 066-726-53-77 Наталя.


05.08.2020
Зміни до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 № 633 ”Про внесення змін до Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю і державної соціальної допомоги на догляд” визначено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги на догляд одиноким пенсіонерам, яким виповнилося 80 та більше років, та які потребують постійного стороннього догляду, у розмірі 40 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1712 грн*405=685 грн).
Допомога призначатиметься та виплачуватиметься з 1 січня 2020 року, незалежно від дати подання заяви заявником.
Для призначення соціальної допомоги на догляд, одинокі особи яким виповнилося 80 та більше років, подають такі документи:
- Заява за формою, встановленою Мінсоцполітики;
- Декларація про доходи та майновий стан осіб для призначення соціальної допомоги, складеної за формою, встановленою Мінсоцполітики;
- висновок лікарської-консультативної комісії.
Інформація про склад сім’ї зазначається в декларації.
Допомога на догляд не призначається у разі відшкодування витрат на догляд відповідно до Закону України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, а також іншим особам за здійснення догляду, за якими виплачується компенсація на догляд. Одночасно інформуємо, що одинока особа — це особа, яка не має працездатних родичів, зобов’язаних за законом її утримувати.


03.08.2020
Шановні мешканці Луцької територіальної громади!

З 01.01.2020 року набрав чинності Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 № 2671–VIII, який визначає основні організаційні та правові засади надання соціальних послуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/ сім’ям , які перебувають у складних життєвих обставинах.

З метою вивчення потреб населення громади у соціальних послугах, просимо взяти участь в соціальному онлайн опитуванні розміщеному за посиланням: http://www.social.lutsk.ua/opytuv_socposlug.php29.07.2020
Затверджено новий Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.
З 1 липня 2020 року призначення і виплата державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям здійснюється згідно вказаного вище Порядку.
Зміни стосуються механізму обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення усіх видів державної соціальної допомоги, які надаються залежно від сукупного доходу сім’ї. Доповнено перелік певних видів доходів, які враховуються до середньомісячного сукупного доходу, а саме:
заробітна плата в розмірі, що залишається після сплати податку на доходи фізичних осіб;
- житлова субсидія та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу;
- грошові перекази, отримані із-за кордону.
Не враховуються:
- суми сплачених особою аліментів (за умови документального підтвердження фактичної сплати);
- суми отриманих аліментів;
- доходи від розміщення депозитів.
Також змінено період, за який враховуються доходи сім’ї, а саме: за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги.
Постанова запроваджує єдиний підхід до призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням матеріального забезпечення і майнового стану сім’ї.
Допомога на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям не призначається:
якщо у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18 років не працювали, не проходили військову службу, не провадили підприємницьку діяльність, не навчались, не зареєстровані в центрі зайнятості або не сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців;
особи зі складу сім’ї здійснили покупку (оплату послуг) протягом 12 місяців перед зверненням на суму, що перевищує 50 тисяч гривень;
у власності сім’ї є друга квартира (будинок) чи більше одного транспортного засобу, з дати випуску якого минуло менше ніж 15 років.
Якщо строк таких виплат закінчився у березні - червні 2020 року, призначення і виплата здійснюється лише після поданої нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям, особам, які звернулися за її призначенням у липні-серпні 2020 р., призначається і виплачується починаючи з липня 2020 року.


14.07.2020
До відома громадян!

     З метою забезпечення призначення усіх видів державних соціальних допомог та надання послуг, що здійснюються департаментом соціальної політики Луцької міської ради, мешканцям Прилуцького старостинського округу Луцької міської територіальної громади, організовано прийом документів в селі Прилуцьке, Ківерцівського району, за адресою: вул. Ківерцівська, 35А., відповідно до встановленого графіку роботи на час карантинного режиму, прийом документів здійснюється у четвер з 08.00 до 17.00, з перервою на обід з 13.00 до 13.45.


стор. 1  2  3  4  5  6 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
187781 40