На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      П'ятниця, 23 Березня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення16.01.2017
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКИМ ПРИЗНАЧЕНО СУБСИДІЮ!

     Не варто вірити чуткам про те, що якщо не використати в повному обсязі газ, воду та інші комунальні послуги, на які призначено житлову субсидію, то в кінці року доведеться доплатити. Це міф. Якщо сім’я використала менше, ніж встановлено соціальним нормативом, у наступному місяці вона має законне право на те, щоб зекономлені кошти були зараховані у рахунок наступних платежів, в тому числі обов’язкової плати за комуналку.
     Скажімо, у грудні обов’язковий платіж становить 1000 гривень за соціальною нормою 400 кубів газу, а фактично використано лише 300 кубів. Залишок – вартість 100 кубів - можна використати у наступному місяці. При цьому, не потрібно нікому нічого повідомляти – ці суми постачальниками комунальних послуг повинні зазначатися у платіжці як переплата (з мінусом).
     У всіх інших випадках громадяни, які користуються урядовою знижкою на оплату комунальних послуг – субсидією, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язковий платіж за субсидією, сім’ї мають право сплачувати фактичну вартість використаної електроенергії, газу чи води. Тобто, ЩО СПОЖИЛИ, ЗА ТЕ ЗАПЛАТИЛИ, не враховуючи субсидії.
     Надавачі послуг зобов’язані відображати розмір субсидії чи переплату - зекономлену субсидію - у комунальних рахунках. Це передбачено законодавством щодо дотримання правил за постачання і розрахунки послуг. Якщо виконавець житлово-комунальної послуги «ігнорує» зекономлену субсидію і нараховує інакше, він порушує діюче законодавство (Постанова КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»).
     Якщо сума зекономлених субсидій за комунальну послугу більша, ніж щомісячний платіж, і в платіжці відображено «до сплати: 0», то субсидіанти, а це в основному ті, які ведуть економне енергоспоживання, мають право не сплачувати додаткові кошти за спожиті газ, тепло, електроенергію чи воду.


09.12.2016
Інформація щодо видачі довідок про факт перебування на обліку на безкоштовне харчування в навчальних закладах

     З 10 грудня 2016 року видача довідок про факт перебуванна на обліку на безкоштовне харчування в навчальних закладах м. Луцька буде здійснюватись на запити загальноосвітніх навчальних закладів до департаменту соціальної політики Луцької міської ради без звернення громадян. Особи, які отримують державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям” та мають право на безкоштовне харчування кожні шість місяців поновлюють документи для призначення вищезазначеної допомоги.


08.12.2016
До уваги громадян!

     Із 2017 року діятиме новий механізм оплати послуг із санаторно-курортного лікування громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. Він, зокрема, передбачає укладання трьохсторонньої угоди між санаторно-курортним закладом, постраждалою особою та управлінням соціального захисту населення. При цьому кожному буде забезпечено право самостійного вибору санаторно-курортного закладу для оздоровлення чи відпочинку.
     Крім права самостійного вибору, також постановою Уряду передбачено введення окремого обліку постраждалих громадян, які виявили бажання отримати грошову компенсацію замість путівки на санаторно-курортне лікування, і порядок виплати такої компенсації. (Постанова КМУ від 23.11.16 №854),


06.12.2016
Комісія з питань надання матеріальної та грошової допомоги мало захищеним верстам населення міста

     Згідно протоколу від 02.12.2016 року № 20 вищезазначеної комісії були винесені та розглянуті питання:
- про надання матеріальної та грошової допомоги 77 громадянам, з них вирішили:
29 громадянам відмовити у наданні одноразової грошової допомоги;
48 громадянам надати грошову допомогу з бюджету міста на загальну суму 32 400,00 грн.;
- про видачу посвідчення на безкоштовний проїзд в маршрутному таксі на 2016 рік 1 громадянину, вирішили:
- 1 громадяну відмовити у наданні дозволу на видачу посвідчення для безкоштовного проїзду в транспорті загального користування в режимі маршрутного таксі;
- про надання дозволу на безкоштовне харчування в територіальному центрі соціального обслуговування( надання соціальних послуг) м.Луцька 1 громадянину, вирішили:
- 1 громадянину надати дозвіл на безкоштовне харчування в територіальному центрі соціального обслуговування( надання соціальних послуг) м.Луцька


28.11.2016
До уваги громадян!


29 листопада у зв'язку з проведенням ремонтних робіт у департаменті соціальної політики будуть відключені телефони.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.


10.11.2016
До уваги громадян!


Сьогодні, 10 листопада в департаменті соціальної політики не працюють телефони, триває усунення несправностей.
Просимо вибачення за тимчасові незручності.


27.10.2016
Інформація чергового засідання комісії з питань надання грошової та матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення міста, яке відбулося 27.10.2016 р.

     Згідно протоколу від 27.10.2016 року № 18 вищезазначеної комісії були винесені та розглянуті питання:
- про надання матеріальної та грошової допомоги 34 громадянам, з них вирішили:
9 громадянам відмовити у наданні одноразової грошової допомоги;
25 громадянам надати грошову допомогу з бюджету міста на загальну суму 66 100,00 грн.;
- про видачу посвідчення на безкоштовний проїзд в маршрутному таксі 1 громадянину на 2016 рік, вирішено:
- відмовити у наданні дозволу на видачу посвідчення для безкоштовного проїзду в транспорті загального користування в режимі маршрутного таксі.


20.10.2016
Увага, остерігайтесь шахраїв!

     Шановні мешканці міста! Доводимо до Вашого відома, в разі якщо до вашого помешкання завітали особи, які представились спеціалістами департаменту соціальної політики Луцької міської ради, з приводу роз'яснення щодо призначення субсидій в першу чергу вимагайте від них відповідне посвідчення.
     Про свій візит з приводу даних питань спеціалісти департаменту, а це можуть бути лише соціальні інспектори, обов'язково попередньо повідомлять Вас по телефону.


17.10.2016
Інформація чергового засідання комісії з питань надання грошової та матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення міста, яке відбулося 13.10.2016 р.

     Згідно протоколу від 13.10.2016 року № 17 вищезазначеної комісії були винесені та розглянуті питання:
- про надання матеріальної та грошової допомоги 61 громадянам, з них вирішили:
21 громадянам відмовити у наданні одноразової грошової допомоги;
40 громадянам надати грошову допомогу з бюджету міста на загальну суму 23 000,00 грн.;
- про надання дозволу на обслуговування територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька 28 громадянам, вирішили:
- надати дозвіл на безкоштовне обслуговування у ВСПА та ВСМП (згідно списку) 28 громадянам.


13.10.2016
Шановні громадяни!

     З 12 жовтня 2016 року Ви можете замовити через веб-портал адміністративних послуг м. Луцька (www.ap.lutsk.ua), а саме:
- довідку про розмір нарахованих сум отримувачів державних соціальних допомог;
- довідку про фактичне перебування (не перебування) на обліку громадян отримувачів державних соціальних допомог (житлових субсидій);
- довідку про фактичне перебування (не перебування) на обліку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
- довідку про фактичне перебування (не перебування) громадян на обліку в Єдиному державному реєстрі осіб, які мають право на пільги.

     Отримати замовлену довідку Ви зможете в Департаменті “Центр надання адміністривних послуг у м. Луцьку”, за адресою: вул. Лесі Українки, 35, за умови пред'явлення документу, що посвідчує особу.


стор. 1  2  3  4  5  6  7 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

''Пряма лінія''
міського голови:
(0332) 72-06-44
Служба оперативного реагування:
15-80Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
101139 12