На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 22 Липня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення28.03.2017
Список банків з якими припинено співпрацю

     Департамент соціальної політики Луцької міської ради повідомляє, що з 1 квітня зупиняє виплату державних соціальних допомог через відділення українських "дочок" російських держбанків - Сбєрбанку, ВТБ Банку, Промінвестбанку, БМ Банку, ВіЕс Банку.
     Державні соціальні допомоги громадянам, які отримували виплати через установи вищезазначених банків, в квітні виплачуватимуть через відділення поштового зв’язку за місцем проживання одержувача.
     Надалі виплата соціальних допомог з 01.05 2017 буде здійснюватись через установи інших банків, з якими підписано договір на виплату допомог. Для цього необхідно подати відповідну заяву до однієї з філій департаменту соціальної політики за адресами: пр-т Волі, 4а, каб.202; вул.Бенделіані, 7; пр-т Соборності, 18.


10.03.2017
Консультування в Департаменті соціальної політики Луцької міської ради фахівцями Луцького міського центру зайнятості

     В Департаменті соціальної політики Луцької міської ради функціонує відділ по роботі з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей. Працівники відділу здійснюють прийом громадян, учасників АТО та членів їх сімей, допомагають збору документів на санаторно-курортне лікування та на забезпечення психологічної реабілітації, на одноразову адресну грошову допомогу, на вирішення соціально-побутових проблем та лікування, приймають заяви для забезпечення професійною адаптацією.
     В рамках співпраці з Департаментом соціальної політики Луцької міської ради та Луцьким міський центром зайнятості проведено консультування з питань сприяння працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Кожному, хто звернувся надано інформацію про послуги служби зайнятості, ознайомлено з умовами реєстрації у центрі зайнятості, призначенням матеріального забезпечення на період пошуку роботи, ознайомлено з актуальними вакансіями на ринку праці та можливістю у разі відсутності підходящої роботи взяти участь у громадських роботах або інших роботах тимчасового характеру, можливістю навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, або за допомогою ваучера для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Поінформовано про новий електронний сервіс «Електронна черга реєстрації громадян», який дозволяє не виходячи з дому, не витрачаючи зайвого часу, самостійно записатись на індивідуальний прийом до фахівця будь-якого центру зайнятості України.
     Заходи в рамках співпраці проводитимуться фахівцями Луцького міського центру зайнятості щопонеділка з 14.00- 17.00 в приміщенні Департаменту соціальної політики Луцької міської ради.


09.03.2017
До уваги мешканців міста!

     З 13 березня 2017 року в департаменті соціальної політики Луцької міської ради (м. Луцьк, пр. Волі, 4а, каб. 109) щопонеділка з 10.00 до 13.00 Луцьким місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги мешканцям міста надаватимуться консультації з правових питань


01.03.2017
До уваги учасників антитерористичної операції та членів їх сімей!

     До уваги учасників антитерористичної операції та членів їх сімей!
     В рамках співпраці з Луцьким міським центром зайнятості у відділі по роботі з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей департаменту соціальної політики Луцької міськоі ради (пр-т Волі, 4а, каб.103) щопонеділка з 14.00 до 17.15 буде проводитись консультування фахівцем Луцького міського центру зайнятості з питань сприяння працевлаштування.


17.02.2017
До уваги мешканців міста!

Громадська організація “Імідж-студія “Дія” за підтримки Луцької міської ради організовує безкоштовний семінар-практикум на тему: “Емоція і здоров’я у неповній сім’ї”.
До участі в семінарі запрошуються жінки, які самостійно виховують дітей.
Семінар відбудеться в приміщенні департаменту соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.212.

Детальна інформація за тел. 0663387725 - Пеценюк Анастасія.


09.02.2017
До уваги учасників антитерористичної операції та членів їх сімей

     З 03.01.2017 у департаменті соціальної політики Луцької міської ради функціонує відділ по роботі з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей (м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб. 101, 103).
     Відділом ведеться прийом документів з питань:
     - встановлення статусу “Інвалід війни” та “Член сім'ї загиблого”;
     - забезпечення професійною та психологічною реабілітацією;
     - забезпечення санаторно-курортним лікуванням;
     - надання пільг на житлово-комунальні послуги;
     - надання одноразової адресної грошової допомоги на вирішення соціально-побутових потреб та інших допомог;
     - проведення виплат одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, які призвані на військову службу за контрактом до Збройних Сил України через військовий комісаріат;
     - проведення виплат одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби.
     Отримати консультації з питань підтримки та соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей можна також за тел. 284165, 728205.


02.02.2017
До відома учасників антитерористичної операції!

     З 1 лютого 2017 року відділ по роботі з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей департаменту соціальної політики, що знаходиться за адресою: пр-т Волі, 4а, каб.101, 103 веде прийом з понеділка по четвер з 8.30 до 17.30, у п'ятницю з 8.30 до 16.15 без обідньої перерви (тел. 284165, 728205).


01.02.2017
Запроваджено новий сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних»

     13 січня 2017 року запроваджено новий сервіс «Електронна черга реєстрації безробітних», який доступний на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua.
     Клієнти служби зайнятості мають змогу скористатись даним сервісом для запису на індивідуальний прийом до фахівця без попереднього відвідування центру зайнятості.
     Види послуг, які можна отримати, скориставшись новим сервісом:
     • Консультація щодо сприяння працевлаштуванню
     • Консультація щодо вибору професії
     • Консультація з питань професійного навчання
     • Консультація щодо тимчасової зайнятості
     • Консультація з питань професійної орієнтації
     • Юридична консультація
     • Реєстрація в центрі зайнятості


18.01.2017
До уваги громадян!

У відповідності до затверджених змін до деяких нормативних документів особи, які звертаються за призначенням допомоги по догляду за інвалідом 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, тимчасової допомоги на дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям довідку про склад сім'ї не подають, а зазначають інформацію про склад сім'ї у декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги. Однак, одержувачі допомоги малозабезпеченим сім'ям, довідку про склад сім'ї подають у разі змін у складі сім'ї або коли між поданням заяви на призначення соціальної допомоги на наступний строк та припиненням виплати раніше призначеної соціальної допомоги минуло більше календарного місяця.
Також повідомляємо, що одержувачі допомоги на дітей одиноким матерям та на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням замість довідки про склад сім'ї подають довідку про реєстрацію місця проживання опікуна (піклувальника) та дитини або відповідно матері та дитини.


16.01.2017
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКИМ ПРИЗНАЧЕНО СУБСИДІЮ!

     Не варто вірити чуткам про те, що якщо не використати в повному обсязі газ, воду та інші комунальні послуги, на які призначено житлову субсидію, то в кінці року доведеться доплатити. Це міф. Якщо сім’я використала менше, ніж встановлено соціальним нормативом, у наступному місяці вона має законне право на те, щоб зекономлені кошти були зараховані у рахунок наступних платежів, в тому числі обов’язкової плати за комуналку.
     Скажімо, у грудні обов’язковий платіж становить 1000 гривень за соціальною нормою 400 кубів газу, а фактично використано лише 300 кубів. Залишок – вартість 100 кубів - можна використати у наступному місяці. При цьому, не потрібно нікому нічого повідомляти – ці суми постачальниками комунальних послуг повинні зазначатися у платіжці як переплата (з мінусом).
     У всіх інших випадках громадяни, які користуються урядовою знижкою на оплату комунальних послуг – субсидією, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язковий платіж за субсидією, сім’ї мають право сплачувати фактичну вартість використаної електроенергії, газу чи води. Тобто, ЩО СПОЖИЛИ, ЗА ТЕ ЗАПЛАТИЛИ, не враховуючи субсидії.
     Надавачі послуг зобов’язані відображати розмір субсидії чи переплату - зекономлену субсидію - у комунальних рахунках. Це передбачено законодавством щодо дотримання правил за постачання і розрахунки послуг. Якщо виконавець житлово-комунальної послуги «ігнорує» зекономлену субсидію і нараховує інакше, він порушує діюче законодавство (Постанова КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива»).
     Якщо сума зекономлених субсидій за комунальну послугу більша, ніж щомісячний платіж, і в платіжці відображено «до сплати: 0», то субсидіанти, а це в основному ті, які ведуть економне енергоспоживання, мають право не сплачувати додаткові кошти за спожиті газ, тепло, електроенергію чи воду.


стор. 1  2  3  4  5  6  7  8 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
108626 19