Оголошення

04.10.2022

До уваги власників житла, які безоплатно розмістила у внутрішньо переміщених осіб!


     Кабінетом Міністрів України було внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб, відповідно до яких з 01.09.2022 запроваджено єдину інформаційно-аналітичну систему обліку даних, пов’язаних з компенсацією витрат за безоплатне тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. З початку вересня департаментом соціальної політики здійснюється внесення відомостей до системи, забезпечується прийом і опрацювання документів щодо нарахування зазначеної компенсації.
     Компенсація надається фізичним особам - громадянам України, які є власниками житла, або їх законними представниками, які безоплатно розміщували у своїх житлових приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, крім членів своєї сім’ї у розумінні Сімейного кодексу України. Сума компенсації розраховується виходячи з кількості днів, протягом яких житлове приміщення надавалося для розміщення внутрішньо переміщеної особи, з дня розміщення, але не раніше дати взяття на облік як внутрішньо переміщеної особи. Сума компенсації за кожен людино-день становить 14,77 гривень. У період з 01 жовтня 2022 р. по 31 березня 2023 р. сума компенсації становитиме 30 гривень за кожен людино-день.
     Звертаємо увагу! Власник житла зообов’язаний не пізніше наступного після розміщення внутрішньо переміщених осіб дня звернутись і подати відомості, заповнивши повідомлення затвердженої форми (http://www.social.lutsk.ua/poslugy.php) із пред’явленням підтвердних документів. В день припинення розміщення внутрішньо переміщених осіб або зміни їх кількості власник житла також повинен подати повідомлення з відповідною інформацією.
     Для отримання компенсації власник житла, що розмістив внутрішньо переміщених осіб, не пізніше ніж протягом п’яти днів з дня закінчення звітного місяця подає заяву згідно затвердженої форми (http://www.social.lutsk.ua/poslugy.php). Своїм особистим підписом заявник засвідчує достовірність наданої у заяві інформації та факт відсутності заборгованості зі сплати за житлово-комунальні послуги, що є обов’язковою умовою для надання компенсації.
     Для подання повідомлення та заяви власники житлових приміщень на території Луцької міської територіальної громади можуть звернутися:
До департаменту соціальної політики за адресами:
     -пр-т. Волі, буд. 4А, тел. (0332) 281 000, (0332) 284 171, (0332) 284 169;
     -пр-т. Соборності 18 тел. (0332)774 471, (0332)774 472;
     -вул. Бенделіані, 7 тел. (0332) 265 961, (0332) 263 523;
До департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» за адресами:
     -вул. Лесі Українки, 35, м. Луцьк, тел. (0332) 777 888;
     -пр-т Соборності, 18, м. Луцьк тел. (0332) 787 771;
     -вул. Ковельська, 53, м. Луцьк, тел. (0332) 787 772;
Віддалені робочі місця департаменту соціальної політики та ЦНАП за адресами:
     -с.Прилуцьке, вул. Ківерцівська, 35а;
     - с.Жидичин: вул. Данила Галицького, 12;
     - с.Забороль: вул. Володимирська, 34а;
     - с.Боголюби: вул. 40 років Перемоги, 57;
     - с.Княгининок: вул. Соборна, 77);
На електронні адреси e-mail: e-mail:dsp@lutskrada.gov.ua; cnap@lutskrada.gov.ua


03.10.2022

Департамент соціальної політики Луцької міської ради інформує


     Департамент соціальної політики Луцької міської ради інформує, що в Україні діє проєкт "Там, де вас чекають", що допомагає знайти прихисток. За посиланням доступна інтерактивна мапа з вільними місцями по областях: https://tabsoft.co/3y7i8Qo


     Крім цього, для пошуку безкоштовного житла рекомендується користуватись платформою "Допомагай" за посиланням https://shelter.dopomagai.org або зателефонувати на номер гарячої лінії 0(800)332238 (безкоштовно для дзвінків через всіх операторів зв’язку України).
     Також, за допомогою веб-ресурсу "Прихисток" за посиланням
http://prykhystok.gov.ua/ обравши опцію "Знайти житло", можна переглянути наявні пропозиції надання безкоштовного житла по всій Україні та зв’язатися з власником житла.


28.09.2022

До уваги ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України!


     Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки вищого навчального закладу "Університет економіки та права "КРОК"

     Запрошуємо на підвищення кваліфікації ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни,членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України.
Напрямок підвищення кваліфікації :

"Мобілізаційна підготовка підприємств, організацій та установ в Україна"
"Організація та управління підприємствами малого бізнесу в Україні"
"Забезпечення безпеки підприємств в Україні".

Строк навчання : два місяці.

Початок навчання : 17.10.2022

Форма навчання :

     Аудиторна

     Дистанційна

     Змішана (аудиторна та дистанційна)

Освітні вимоги : не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Особливі умови : навчання в режимі офлайн та онлайн.

По завершенню навчання видається документ встановленого зразка.

Контакти для довідок :

Міністерство у справах ветеранів : + 38 (063) 035 54 68

Навчально-науковий Інститут менеджменту безпеки вищого навчального закладу "Університет економіки та права "КРОК"

(044) 455 57 12;
+ 38 (093) 600 96 02
E-mail: DvorskuSV@krok.edu.ua


06.09.2022

Безоплатна правова допомога.


Інформуємо про зміну місця знаходження Луцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 01.09.2022 з адреси: м. Луцьк, вул. Яровиця, 18 на 43010, м. Луцьк, вул. Кременецька, 38. Додатково контактний номер телефону +380965321559.


26.08.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб


З 01.09.2022 року набуде чинності Порядок забезпечення харчуванням вимушено переселених осіб, затверджений рішенням виконавчого комітету Луцької міської ради від 17.08.2022 № 411-1. Згідно цього Порядку право на отримання послуг з харчування мають вимушено переселені особи, які отримали в департаменті соціальної політики довідку про взяття на облік вимушено переселених осіб до Луцької міської територіальної громади за формою, затвердженою розпорядженням міського голови від 09.03.2022 № 81, та перемістилися з територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) і включені до переліку територіальних громад, затверджених Мінреінтеграції за погодженням з Міноборони. Послуги з харчування надаватимуть заклади громадського харчування на території Луцької міської територіальної громади, власники яких уклали договір із департаментом соціальної політики. Пільгові категорії громадян, а саме: жінки з дітьми до 18 років, діти до 18 років, особи з інвалідністю та пенсіонери отримуватимуть харчування за талонами із частковою оплатою вартості харчування. У розмірі повної вартості харчування за соціальними цінами зможуть харчуватись усі інші вимушено переселені особи (за їх бажанням). Талони внутрішньо переміщеним особам надаватимуться у департаменті соціальної політики Луцької міської ради, кожна така особа має право на отримання 15-ти талонів одноразово. Послуги з харчування надаватимуться при пред’явленні талона, довідки про взяття на облік вимушено переселених осіб до Луцької міської територіальної громади та документа, що посвідчує особу (паспорта громадянина України, ID-картки, посвідки на тимчасове/постійне місце проживання), свідоцтва про народження дитини або іншого документа, що їх замінює.


05.07.2022

До уваги мешканців Луцької міської територіальної громади


     Громадською cпілкою “GFSI-UKRAINE” (ДЖИ-ЕФ-ЕС-АЙ України) організовано надання безкоштовної психологічної допомоги онлайн.
     Психологічна допомога надається по всім позиціям, а не тільки з питань стресу, який пов’язаний з бойовими діями.
     Звернувшись за допомогою, людина може пройти повний курс необхідної психотерапії, а не тільки отримати разову консультацію з питань виведення її з кризового стану.
     Для подання заяви на отримання безкоштовної психологічної допомоги необхідно перейти за посиланням: http://au.org.ua/kbt.15.06.2022

В Україні запустили портал допомоги українцям «Поряд»


     Отримати допомогу чи надати її іншим відтепер можна на порталі «Поряд».
     Поряд – це пряме волонтерство без посередників. Кожен самостійно вирішує кому і як допомогти. Жодних посередників чи ботів, тільки живі люди з реальними запитами.
     Поряд – це портал, що єднає українців. Його мета проста: зробити так, щоб той, хто потребує допомоги, отримав її від тих, хто поряд. Без десятків волонтерських чатів в кожному населеному пункті України. Все в одному місці, просто і зрозуміло. Допомога в декілька кліків.
     Щоб отримати допомогу, заходьте на портал poryad.in.ua, натискайте кнопку «Потрібна допомога» й заповнюйте коротку форму.
     Аби допомогти іншим, в рядку пошуку на сайті оберіть свій регіон – і ви побачите тих, кому потрібна допомога. Усі запити зручно відсортовані по категоріях: їжа, одяг, транспорт, ліки, консультації, інше.
     Інтерфейс сайту максимально інтуїтивний і простий, аби кожен міг як подати запит на отримання допомоги або допомогти іншим.
     Відео з описом того, як працює портал можна переглянути за посиланням https://youtu.be/xABVoaSaFZU.


13.06.2022

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!


     Запроваджено гарячу лінію щодо інформування громадян про гуманітарну продовольчу допомогу від Всесвітньої продовольчої програми ООН в Україні.
     Телефонуючи на гарячу лінію, кожен може отримати відповіді на поширені запитання за допомогою інтерактивної голосової відповіді. У випадку, якщо у телефонуючого залишаються запитання, оператори гарячої лінії готові надати персоналізовану допомогу.
     Гаряча лінія працює з 9:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю за безкоштовним номером 0 800 600 122.


01.06.2022

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ❗️


З 31.05.2022 люди, які знаходяться на тимчасово окупованих, деокупованих територіях або територіях, на яких відбуваються активні бойові дії, а також внутрішньо переміщені особи можуть сформувати на соціальній платформі "єДопомога" (https://aid.edopomoga.gov.ua ) заявку на отримання грошової допомоги від міжнародних організацій.
Для цього потрібно заповнити персональні дані та вказати IBAN, міжнародний номер банківського рахунку.
У зв’язку з цим, з 01.06.2022 департаментом соціальної політики Луцької міської ради припиняється видача талонів з кодами для отримання грошової допомоги від Всесвітньої продовольчої програми ООН.


13.05.2022

До уваги військовозобов’язаних учасників бойових дій


     На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07.05.2022 №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» просимо військовозобов’язаних учасників бойових дій, які перебувають на обліку у Луцькому ОМТЦК та СП ( військомат) до 25 травня 2022 року звернутись в каб.406 за адресою м. Луцьк, вул. Теремнівська, 85а, для уточнення персональних даних (паспорт, код, військово-обліковий документ та номер банківського рахунка для виплати допомоги за стандартом IBAN).


стор. 1  2  3  4  5  6 

Контактна інформація

Телефони

+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту