На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 12 Травня, 2021 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; призначення субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65; "Допомога поруч" - 28-41-64, 28-41-87.ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН

Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення01.07.2020
Актуальна інформація щодо санаторно-курортного лікування у 2020 році

Згідно розподілу за рахунок коштів передбачених в державному бюджеті на 2020 рік на закупівлю послуг (путівок) у санаторно-курортних закладах для осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства, до департаменту надійшли кошти на загальну суму 1 035910 тис. гривень. В тому числі:
- для оздоровлення осіб з інвалідністю 758 520 грн.;
- для осіб що супроводжують осіб з інвалідністю І групи 19 440 грн.;
- для осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку 257 950 грн.

На сьогоднішній день, підтвердили готовність до відкриття санаторно-курортного сезону 2020 року санаторно-курортні заклади:
- «Лісова Пісня»;
- «Пролісок»;
- «ім. Пирогова» (м.Одеса);
-«Дністер» (м.Моршин);
- «Орізонт» (м.Бєлгород-Дністровський Одеської області);
- «Алмаз»( м. Трускавець);
- «Кристал» (м. Трускавець).
Звертаємо увагу що на обліку у департаменті соціальної політики для одержання санаторно-курортної путівки перебуває 1806 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства: з них - 40 осіб з інвалідністю з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку.
Тому на жаль кошти, які надійшли з державного бюджету до департаменту соціальної політики для відшкодування вартості путівки санаторно-курортним закладам за санаторно-курортне лікування осіб з інвалідністю зможуть покрити лише 5% від загальної потреби.


30.06.2020
ОПИТУВАННЯ ММПЛУ ЩОДО ПРАВ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПІД ЧАС COVID-19

     З метою ідентифікації основних проблем та вироблення рекомендацій для Уряду України та міжнародної спільноти, Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ) проводить аналiз впливу заходів із протидії пандемії COVID – 19 на групи осіб у вразливих ситуаціях.
     У зв'язку з цим, просимо прийняти участь в опитуванні.
     Онлайн-анкета доступна тут: https://bit.ly/c19pwd - ми будемо вдячні за ваші експертні відповіді.
      Запитання та пропозиції просимо надсилати на загальну е-пошту Місії: hrmmu@ohchr.org.


24.06.2020
Шановні пільговики, які одержують пільгу в грошовій безготівковій формі!

     Згідно інформації АТ «Ощадбанк» залишок коштів (зекономлений в опалюваний період) на обліковому записі в особистому кабінеті пільговика буде перерахований на відкритий поточний рахунок, відкритий в АТ «Ощадбанк», одержувача пільг з 25 червня 2020 року.
     У разі відсутності відритого рахунку пільговику необхідно самостійно звернутися в АТ «Ощадбанк» для його відкриття.
Звертаємо Вашу увагу, що у разі відсутності звернень пільговиків до 20 грудня 2020 року щодо відкриття поточних рахунків в АТ «Ощадбанк», залишок коштів буде повернуто на рахунок Мінсоцполітики.
     За отриманням додаткової інформації звертайтеся за телефоном до контакт-центру «Ощадбанку»: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).


11.06.2020
До уваги громадян!

     Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлан-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua .
     На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом - освітні серіали.
Зокрема, під час навчання можна дізнатися, як мінімізувати ризики втрат вашої персональної інформації, попередити кібератаку або кібершахрайство тощо.


05.06.2020
До уваги громадян!

     З метою посилення соціального захисту населення на період карантину, Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 08 квітня 2020 року № 264 (далі – Постанова), якою передбачено продовження на період карантину та на один місяць після дати його відміни строк виплати державних соціальних допомог, які було призначено раніше.
     Постановою (пункт 2) передбачено, що орган соціального захисту після відміни карантину проводить перерахунок розміру виплаченої допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих отримувачем допомоги в департамент. Перерахунок проводиться з першого числа місяця, в якому закінчився строк виплати допомоги.
     Перерахунок державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю проводиться на підставі виписки з акта огляду медико-соціальної експертної комісії після переогляду, заяви отримувача або його законного представника у разі виповнення особі з інвалідністю з дитинства 18 років.
     Перерахунок державної соціальної допомоги, розмір якої визначається з врахуванням доходів, проводиться на підставі заяви та відповідних документів, зокрема, довідок про доходи.
     До прикладу: соціальна допомога малозабезпеченій сім’ї в попередній період була призначена з вересня 2019 року по лютий 2020 року. Департаментом було продовжено виплату соціальної допомоги з березня 2020 року без звернення одержувача. У даній ситуації необхідно подати заяву та надати довідки про доходи за період з вересня 2019 року по лютий 2020 року.
     Постановою (пункт 3) також передбачено, що особи, яким виплачується державна соціальна допомога, інформують орган соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на визначення права та розміру допомоги, шляхом надсилання письмового звернення поштою, за допомогою засобів електронного та телефонного зв’язку. Заява та документи, необхідні для призначення державної соціальної допомоги можуть бути надіслані поштою.


26.05.2020
До уваги отримувачів житлових субсидій!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 247 від 25.03.2020 “Про особливості надання житлових субсидій”, яка набрала чинності 01.04.2020, у травні 2020 року здійснюється автоматичний перерахунок житлової субсидії домогосподарствам, які отримували субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років на загальних підставах. Автоматично проводяться перерахунки субсидій, які були призначені за рішенням комісії, а саме:
- у складі яких є внутрішньо переміщені особи;
- у складі яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб;
- які орендують житлове приміщення для проживання.
Для автоматичного перерахунку субсидії таким громадянам необхідно повідомити департамент соціальної політики про відсутність змін з 01.05.2020, які можуть вплинути на призначення субсидії.
Всім домогосподарствам, де є неповнолітні діти, необхідно надати відомості про їх ідентифікаційні коди та ID-картки дітей, які досягли 14-річного віку.
Автоматичний перерахунок житлової субсидії на неопалювальний сезон не проводиться за наступних умов:
- наявність простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн.);
- житлова субсидія в опалювальному сезоні була призначена в розмірі 0;
- субсидія була призначена за договором оренди, термін дії якого закінчився;
- за наявності змін у складі сім’ї, складі зареєстрованих осіб, майновому стані (покупки, набуття іншим законним способом майна, товарів, оплати послуг на суму, що перевищує 50 тис. грн., транспортного засобу, якому менше п’яти років (крім мопеда та причепа)).
Зазначеним категоріям громадян субсидія може бути призначена лише за умови подання заяви та декларації.
Додатково нагадуємо про важливість своєчасного письмового інформування (у 30-денний термін) департаменту соціальної політики про наявність чи відсутність вищезазначених змін.


08.05.2020
До відома одержувачів житлових субсидій!

Внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), якими збільшено з двох до трьох місяців термін простроченої заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг одержувачами субсидій, за наявності якої житлова субсидія не призначається.
Сума заборгованості не повинна перевищувати 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340 грн).


07.05.2020
До уваги пільговиків!

     Звертаємо Вашу увагу на те, що у разі отримання пільг у грошовій готівковій формі через банківські установи або поштові відділення, Ви зобов’язані сплачувати за комунальні послуги без заборгованостей.
     У випадку наявної простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово – комунальних послуг на 01 травня 2020 року, сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян , що становить 340 грн, виплата пільги протягом неопалювального сезону, починаючи з травня 2020 року, буде здійснюватися у грошовій безготівковій формі шляхом перерахування коштів з Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк», який буде здійснювати переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг. Тобто Ви будете автоматично переведені в травні 2020 року з готівкової форми отримання пільг на безготівкову.


07.05.2020
Платформа "Допомога поруч"

     З метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш уразливих груп населення від захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19 та з ініціативи Міністерства соціальної політики України створено інформаційну платформу «Допомога поруч», що розміщена за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua
     Інформуємо, що на території Волинської області функціонує «гаряча» телефонна лінія за номером (0332) 778-253, на якій реєструються звернення громадян, які потрапили в складні життєві обставини та потребують невідкладної допомоги.


07.05.2020
До відома пільговиків!

     Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі» пільговики, які отримують пільгу у безготівковій грошовій формі та мають бажання отримувати готівку через АТ «Укрпошта», можуть написати заяву до 15 травня 2020 року в департаменті соціальної політики Луцької міської ради, що знаходиться за адресою: пр.Волі, 4а.
     Додатково інформуємо, що заяву можна надсилати електронною поштою на адресу департаменту соціальної політики dsp@lutskrada.gov.ua. Бланк заяви можна завантажити за посиланням: Заява на виплату пільг готівкою


стор. 1  2  3  4  5  6 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
187795 54