На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 28 Травня, 2023 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб


Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення25.03.2022
Соціальні аптеки14.03.2022
Щодо начання евакуйованих дітей

Батькам дітей шкільного віку, які мають проходити навчання, потрібно звернутися до керівника найближчого навчального закладу за місцем фактичного проживання з заявою та довідкою про взяття на облік вимушено переселених осіб. Діти будуть долучені до дистанційного навчання.
Перелік навчальних закладів


10.03.2022
УСІМ ВИМУШЕНО ЕВАКУЙОВАВНИМ ГРОМАДЯНАМ

хто прибув у місто Луцьк необхідно зареєструватися у департаменті соціальної політики Луцької міської ради за адресами:
- пр-т. Волі, буд. 4А, тел. (0332) 281 000, (0332) 284 161, (0332) 284 164;
- пр-т. Соборності 18 тел. (0332)774 471, (0332)774 472;
- вул. Бенделіані, 7 тел. (0332) 265 961, (0332) 263 523;10.03.2022
ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ

Які надали прихисток, житло для вимушено евакуйованих осіб, просимо обов’язково направляти таких осіб до департаменту соціальної політики Луцької міської ради за адресою:
- пр-т. Волі, буд. 4А, тел. (0332) 281 000, (0332) 284 161, (0332) 284 164;
- пр-т. Соборності 18 тел. (0332)774 471, (0332)774 472;
- вул. Бенделіані, 7 тел. (0332) 265 961, (0332) 263 523;


09.03.2022
До уваги громадян.

     Постановою Кабінету Міністрів України від 07 березня 2022 р. № 214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги на період введення воєнного стану» визначено, що на преріод введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування:
• строк виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, допомоги на дітей одиноким матерям, допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомоги на дітей , хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет 1 типу (інсулінозалежні), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, на дитину, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, яким не встановлено інвалідність, щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю 1 чи 2 групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за нею, тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права не пенсійну виплату, яку було призначено раніше, продовжується на період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування і виплачується за повний місяць без звернення особи;
• у разі, коли отримувачами державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю пропущено строк переогляду допомоги, виплата таких видів допомоги не зупиняється не період введення воєнного стану та одного місяця після його припинення чи скасування;
• норми постанови Кабінету Міністрів України від 08 ківтня 2020 № 264 « Деякі питання надання державної соціальної допомоги» ( виплата державних допомог на період карантинних заходів) протягом періоду воєнного стану та одного місяця після дати його припинення чи скасування не застосовується.
     Після припинення чи скасування воєнного стану органи соціального захисту населення будуть інформувати одержувачів, яким виплату державної соціальної допомоги було продовжено відповідно до цієї постанови, про необхідність протягом одного місяця оновити документи, для продовження отримання допомоги.


07.03.2022
Про використання коштів грошової компенсації «пакунок малюка» на будь-які необхідні товари під час воєнного стану.

Урядом України ухвалено розроблене Міністерством соціальної політики рішення, яке дозволяє родинам під час воєнного стану використовувати кошти грошової компенсації «пакунок малюка» на будь-які необхідні товари.
Знято обмеження на використання коштів грошової компенсації «пакунок малюка» на весь період воєнного стану плюс один місяць після його завершення.
Не застосовується вимога використання коштів грошової компенсації «пакунок малюка» протягом 12 місяців. Тобто, не використані кошти залишаються у родині до закінчення воєнного стану плюс один місяць.
Дозволено перераховувати кошти грошової компенсації «пакунок малюка» на будь-який рахунок родини, який вже відкритий в АТ КБ «ПриватБанк».
Для отримання грошової компенсації «пакунок малюка» один з батьків має подати заяву з копією свідоцтва про народження та довідку з пологового будинку про неотримання натуральної допомоги «пакунок малюка».
Якщо свідоцтва про народження немає, то до заяви достатньо прикласти копію документа, що підтверджує факт народження дитини в закладі охорони здоров’я або поза ним.
В разі відсутності батьків заяву можуть подати патронатні вихователі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни новонародженої дитини.
В такому випадку до заяви додатково подають:
копію рішення районної, районної у місті Києві державної адміністрації, виконавчого органу міської ради або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);
копію рішення районної, районної у місті Києві держадміністрації, виконавчого органу міської ради про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя або до дитячого будинку сімейного типу, або прийомної сім’ї.
Заяву необхідно подавати особисто за місцем проживання /перебування/звернення отримувача.


03.03.2022
До уваги громадян

     Постановою Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. №162 «Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану» визначено наступне:

      виплата соціальної допомоги дітям з інвалідністю, яким виповнилося 18 років у лютому 2022 року та в інших місяцях під час дії правового режиму воєнного стану і які не встигли пройти обстеження та отримати висновок медико-соціальної експертизи щодо встановлення статусу особи з інвалідністю, продовжується на період дії правового режиму воєнного стану та на один місяць після дати його скасування.26.02.2022
На Волині працює «гаряча лінія» для інформування про доступне місце поселення для внутрішніх переселенців.

Відсьогодні у Волинській обласній військовій адміністрації працює «гаряча лінія» для громадян з інших областей, що потребують житла.

Номери телефону: (0332) 778 211, 066 657 09 15

Якщо ви потребуєте місця для поселення внаслідок термінової евакуації, зверніться за номером «гарячої лінії».

Повідомте своє місцезнаходження та кількість осіб, що потребують поселення.

Координатори направлять вас до найближчого місця вільного поселення та повідомлять про подальші дії.

Будь ласка, зберігайте спокій та поставтесь з розумінням до можливого перевантаження «гарячої лінії». Волинь готова прийняти усіх співвітчизників.


21.01.2022
ДО УВАГИ ПІЛЬГОВИКІВ!

Рішенням виконавчого комітету від 28.12.2021 № 1080-1 затверджено Порядок надання адресної грошової допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, електричної енергії громадянам на 2022 рік та встановлено розмір щомісячної адресної грошової допомоги у розмірі 800 грн.

Із детальною інформацією щодо отримання адресної грошової допомоги Ви можете ознайомитись на сайті Луцької міської ради: https://www.lutskrada.gov.ua/documents/16401600212690846-pro-poryadok-nadannya-adresnoi-groshovoi-dopomogi-na-oplatu-zhitlovo-komunalnikh-poslug-elektrichnoi-energii-gromadyanam-na-2022-rik


21.01.2022
До уваги одержувачів житлових субсидій!

     Умови призначення та порядок надання громадянам житлових субсидій визначені Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (надалі — Положення).
     Відповідно п. 90 вищезазначеного Положення громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про виникнення обставин, зокрема щодо:
     - зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;
     - зміни соціального статусу членів домогосподарства;
     - зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;
     - зміни переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;
     - зміни управителя, виконавця комунальних послуг (крім випадків, коли інформація про зміну надається виконавцем послуги), створення об’єднання;
     - наявність у власності транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда і причепа), наявність більше ніж одного транспортного засібу, що підлягає державній реєстрації, з року випуску якого минуло менше ніж 15 років (крім мопеда і причепа);
     - здійснення на суму, яка на дату проведення операції перевищує 50 тис. гривень: купівлю земельної ділянки, квартири (будинку) (крім житла, отриманого або придбаного за рахунок державного чи місцевого бюджету), іншого нерухомого майна, транспортного засобу (механізму), цінних паперів та інших фінансових інструментів, віртуальних активів, будівельних матеріалів, інших товарів довгострокового вжитку або оплати (одноразово) будь-які роботи або послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг), здійснення платежу (платежів), що випливає з правочинів, за якими передбачено набуття майнових прав на нерухоме майно та/або транспортні засоби (механізми) (крім об’єктів спадщини та дарування); внесків до статутного (складеного) капіталу товариства, підприємства, організації; благодійну діяльність (виключно у вигляді сплати коштів); надання поворотної/безповоротної фінансової допомоги, позики.
     - наявність у власності більше ніж одного житлового приміщення (квартири, будинку), крім житлових приміщень у гуртожитках та житла, яке належить на правах спільної сумісної або часткової власності; на яке оформлено спадщину, за умови, що жодне із житлових приміщень, яке перебуває у власності, не здається в оренду, що підтверджується актом обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства; розташованого в сільській місцевості, селищах міського типу, на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі, у населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення; непридатного для проживання, що підтверджено актом обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), отриманого дитиною-сиротою, дитиною, позбавленою батьківського піклування, особою з їх числа за рахунок державного чи місцевого бюджету;
     - наявність на депозитному банківському рахунку (рахунках) коштів у загальній сумі, що перевищує 100 тис. гривень, або облігацій внутрішньої державної позики на загальну суму, що перевищує 100 тис. гривень, про що зазначається в декларації;
     - здійснення операції з купівлі безготівкової та/або готівкової іноземної валюти, а також банківських металів на загальну суму, що перевищує 50 тис. гривень;
     - отримання одноразово доходу у сумі, що перевищує 25-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб (крім цільової благодійної допомоги, що надається на здобуття освіти, отримання медичних послуг, подолання наслідків стихійного лиха, аварій, епідемій та епізоотій загальнодержавного або місцевого характеру, екологічних, техногенних та інших катастроф у місцевостях, оголошених зонами надзвичайної екологічної ситуації; страхових виплат на медичну та соціальну допомогу; спадщини у вигляді нерухомого майна або основної його частини; гранту або стипендії на навчання);
     - настання умов, за яких втрачається право на отримання субсидії на понаднормову площу житла.


стор. 1  2  3  4  5 


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
232958 25