На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Середа, 6 Липня, 2022 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення14.01.2021
Інформація щодо виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю загального захворювання та з дитинства!

     Відповідно до Порядку виплати деяким категоріям осіб з інвалідністю грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2007 р. №150 грошова компенсація за путівку виплачується особам з інвалідністю, якщо вони протягом попередніх трьох календарних років не одержували безоплатної путівки до санаторно-курортного закладу.
     З 1 січня 2021 року для осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства грошова компенсація за путівку буде виплачуватись в таких розмірах:
-особам з інвалідністю I-II групи – 464,00 грн.;
- особам з інвалідністю III групи – 310,00 грн.

     Підставою для виплати грошової компенсації за путівку є такі документи: заява особи з інвалідністю про виплату грошової компенсації; медична довідка за формою 070-О щодо необхідності забезпечення санаторно-курортним лікуванням; посвідчення особи з інвалідністю, що підтверджує її належність до категорії громадян.
     Після виплати особі з інвалідністю зазначеної грошової компенсації період повторного перебування її на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням обчислюється з дня подання нею необхідних документів.
     Для отримання більш детальної інформації щодо грошової компенсації можна звертатись до департаменту соціальної політики за адресою м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.111, тел. 284 166.


14.01.2021
Виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки особам з інвалідністю внаслідок війни

     Відповідно до Порядку виплати грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування деяким категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.06.2004 р. №785 грошова компенсація за путівку виплачується особам з інвалідністю внаслідок війни за місцем їх обліку один раз на два роки з дня звернення із заявою про виділення путівки або виплату грошової компенсації за бажанням, якщо ці особи протягом двох років не одержували безоплатних санаторно-курортних путівок, незалежно від наявності медичного висновку про необхідність санаторно-курортного лікування або медичних протипоказань.

     З 1 січня 2021 року особам з інвалідністю внаслідок війни виплата грошової компенсації вартості санаторно-курортного лікування буде виплачуватись у наступних розмірах:
- особам з інвалідністю I-II групи внаслідок війни – 619,00 грн.;
- особам з інвалідністю III групи внаслідок війни – 464,00 грн.


     Підставою для виплати грошової компенсації за путівку є такі документи: заява про виплату грошової компенсації; посвідчення особи, що підтверджує її належність до категорії громадян; облікові дані про одержання путівок та грошової компенсації.
     Після отримання особами з інвалідністю внаслідок війни грошової компенсації наступний період перебування їх на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням або для отримання наступної грошової компенсації обчислюється з дня подання ними заяви та інших документів.

     Для отримання більш детальної інформації щодо грошової компенсації можна звертатись до департаменту соціальної політики за адресою м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.111, тел. 284 166.


14.01.2021
Інформація щодо забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

     Відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006р. № 187 виконавчі органи міських рад забезпечують безплатними путівками до санаторно-курортних закладів в порядку черговості:

- осіб з інвалідністю усіх категорій за рахунок коштів, передбачених Мінсоцполітики;

- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" та "Про жертви нацистських переслідувань"- за рахунок коштів місцевих бюджетів;

- ветеранів війни, осіб, на яких поширюється чинність Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань", та осіб з інвалідністю у санаторіях, що належать до сфери управління Мінсоцполітики - за рахунок коштів державного бюджету.

     Для взяття на облік на забезпечення санаторно-курортною путівкою необхідно подати наступні документи:
     - Медична довідка закладу охорони здоров’я за формою N 070/о за зареєстрованим місцем проживання;
     - Паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків;
     - Пільгове посвідчення (оригінал та копія) для ветеранів війни;
     - Пенсійне посвідчення (оригінал та копія);
     - Копія висновку МСЕК.
     Для отримання більш детальної інформації можна звертатись до департаменту соціальної політики за адресою м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб.111, тел. (0332)284 166.


11.01.2021
Мінсоцполітики спільно із студією онлайносвіти EdEra пропонує онлайн-курс про домашнє насильство «Дім (не)безпеки»

Онлайн-курс доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com/ та розрахований на широку аудиторію і має на меті сприяти поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.
Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.
У 2020 році в рамках проекту «Посилення спроможності Міністерства соціальної політики України у протидії домашньому насильству» також були розроблені відповідні тематичні посібники, які були розповсюджені серед учасників тренінгів 2020-го року та розміщені на сайті Координатора проектів ОБСЄ, за наступними посиланнями:
Методичний посібник для фахівців, які впроваджують Типову програму для кривдників
Збірник практичних матеріалів для роботи з кривдниками


05.01.2021
До уваги громадян!

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» (в частині проведення особистих прийомів), Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та, у зв’язку з обмеженнями по карантинних заходах з попередження поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, в департаменті соціальної політики Луцької міської ради запроваджено проведення особистих прийомів громадян в режимі «прямих телефонних ліній» директором та заступниками директора департаменту для спілкування з мешканцями міської територіальної громади.

ГРАФІК
особистого прийому громадян з особистих питань керівниками департаменту в режимі онлайн

1. Директор департаменту
Майборода Вікторія Марківна           Четвер 15.00-16.00

2. Перший заступник директора
Корецька Тетяна Костянтинівна          Вівторок 15.00-16.00

3. Заступник директора департаменту
Клімук Вікторія Анатоліївна            Четвер 11.00-12.00

4. Заступник директора департаменту
Янчук Тетяна Петрівна             Вівторок 15.00-16.00

Контактний телефон для попереднього запису: (0332) 724 164, (0332) 284 180 – приймальня директора та першого заступника директора департаменту.


стор. 1  2  3  4  5  6 


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
212612 80