На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 22 Липня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення28.09.2016
До уваги громадян, які отримують житлові субсидії

Постановою Кабінету Міністрів України від 08.09.2016 № 635, яка набрала чинності 21.09.2016, внесені зміни щодо обрахунку середньомісячного доходу певних категорій громадян для призначення житлової субсидії.
У разі коли на час звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який не має інших доходів, крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.
Для осіб, які протягом року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, перебували на строковій військовій службі, середньомісячний сукупний дохід незалежно від отриманих (не отриманих) такою особою доходів визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи.
Якщо в особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня цього ж року, або в якої відсутні доходи, але вона навчалася за денною формою навчання у загальноосвітньому, професійно-технічному, вищому навчальному закладі, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії.
Якщо в особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня цього ж року, але яка протягом зазначеного періоду отримувала хоча б один з наступних доходів: пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомогу по догляду за інвалідом І та ІІ групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам, допомогу по безробіттю або будь-які доходи, отримані особою, яка не досягла 18-річного віку станом на 31 грудня року, за який враховуються такі доходи, то у розрахунок субсидії включаються фактичні розміри отриманих такими особами доходів.
Якщо в особи, яка досягла 18-річного віку станом на 1 січня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, відсутні доходи, для розрахунку субсидії середньомісячний дохід такої особи визначається на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи для призначення субсидії.
Для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку першої групи, незалежно від отриманих (неотриманих) доходів до сукупного дохолу за кожний місяць враховується дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку другої групи, - трьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та є платниками єдиного податку третьої групи, - чотирьох розмірів прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб. Система оподаткування та група платника єдиного податку для спрощеної системи оподаткування визначається на початок місяця, з якого призначається субсидія.
Також, постановою передбачено не враховувати в дохід вартість безоплатно отриманих санаторно-курортних путівок, протезно-ортопедичних виробів, засобів реабілітації та суми, які виплачуються в порядку відшкодування шкоди, заподіяної працівникові за ушкодження його здоров'я, що пов'язане з виконанням ним трудових обов'язків.


16.09.2016
Інформація чергового засідання комісії з питань надання грошової та матеріальної допомоги малозахищеним верствам населення міста, яке відбулося 14.09.2016 р.

     Згідно протоколу від 14.09.2016 року № 15 вищезазначеної комісії були винесені та розглянуті питання:
- про надання матеріальної та грошової допомоги 45 громадянам, з них вирішили:
11 громадянам відмовити у наданні одноразової грошової допомоги;
34 громадянам надати грошову допомогу з бюджету міста на загальну суму 27 800,00 грн.;
- про надання дозволу на безкоштовне обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька 1 громадянину, вирішено:
- надати дозвіл на безкоштовне обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Луцька 1 громадянину;
- про видачу посвідчення на безкоштовний проїзд в маршрутному таксі 1 громадянину на 2016 рік, вирішено:
- відмовити у наданні дозволу на видачу посвідчення для безкоштовного проїзду в транспорті загального користування в режимі маршрутного таксі.


16.09.2016
До уваги осіб, які перемістились з тимчасово окупованих територій України


Розпочав роботу сайт допомоги вимушеним переселенцям з Криму та сходу України.

Потрібну Вам допомогу шукайте на сайті http.//www.vpo-sos.org


12.09.2016
ОТРИМАТИ СУБСИДІЮ ПРОСТО!


- Подача лише двох документів - заяви та декларації!
- Автоматичне подовження нарахування субсидій на наступний рік!
- Можливість надіслати документи поштою, через Інтернет!

На призначення субсидії не впливає:
- майновий стан (окрім одноразової покупки понад 50 тисяч гривень);
- наявність у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;
- наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги; 
- здача в оренду житлового приміщення особами, які оформляють субсидію.

Скористайтесь КАЛЬКУЛЯТОРОМ СУБСИДІЙ (сайти Міністерства соціальної політики (www.mlsp.gov.ua), департаменту соціальної політики Луцької міської ради (www.social.lutsk.ua), аби дізнатись чи маєте Ви право на субсидію.

Для отримання субсидій Ви можете звернутись в:
1) Департамент соціальної політики : пр-т Волі, 4а, тел. 284161.
та його філії №№ 1,2: вул. Бенделіані, 7 та пр-т Соборності, 18, тел. 265961, 774472;
2) Департамент «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку»: вул. лесі України, 35, тел. 777888.

ВАЖЛИВО!
Отримувачам субсидій необхідно щомісячно оплачувати вартість житлово-комунальних послуг з урахуванням розміру призначеної субсидії.
Жодних штрафів за помилки в Деклараціях немає. Важливо не приховувати інформацію про свої доходи.
Отримувачі субсидій зобов’язані протягом місяця повідомити департамент соціальної політики про зміни, які відбулись, наприклад, у складі зареєстрованих у житловому приміщенні осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання,  виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг понад 50 тис. грн. 


Радимо Вам звертатись за отриманням субсидії вже сьогодні, не зволікаючи до початку опалювального сезону!


15.08.2016
До уваги громадян!

     Якщо Ви є одержувачем допомоги відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” та “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам” і не забезпечені посвідченням, прохання звернутись в департамент соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі 4А, каб. 201. Телефон 284170.


20.07.2016
До відома громадян, які мають дітей-інвалідів підгрупи А

17 травня 2016 року Верховна рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за дітьми-інвалідами та інвалідами 1 групи, яким передбачається з 01 січня 2017 року призначення надбавки на догляд за дитиною – інвалідом підгрупи А одному з батьків, батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу, усиновителів, опікуну, піклувальнику незалежно від факту роботи, навчання, служби. Призначення надбавки на догляд на дітей-інвалідів підгрупи А буде проведено в автоматичному режимі без звернення громадян.


02.06.2016
Шановний пільговику!

     Урядом змінено порядок надання пільг і субсидій на оплату житлово-комунальних послуг з метою підвищення їх ефективності.
     З 1 травня 2016 року громадянам, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і отримують субсидію, пільги на період отримання субсидій не нараховуються.
     Зазначене не призведе до зменшення Вашого рівня соціального захисту, оскільки раніше субсидії розраховувались з урахуванням пільг, а сьогодні - без їх врахування і розмір субсидії залежатиме лише від доходу сім’ї.
     У разі призначення “0” субсидії, пільга на оплату житлово-комунальних послуг буде надаватися.
     Тому, якщо Ви користувалися пільгою та субсидією на оплату житлово-комунальних послуг, то з 1 травня в оплаті за житлово-комунальні послуги у Вас зросте розмір житлової субсидії.


16.05.2016
До уваги внутрішньо переміщених осіб !

     В департаменті соціальної політики Луцької міської ради з 16.05.16 проводить прийом громадян радник з питань внутрішньо переміщених осіб Міністерства соціальної політики у Волинській області Нечипорук Інна Сергіївна.
     Прийом проводиться за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб. 110, понеділок, п’ятниця з 8.30 год. до 11.00 год.


05.05.2016
Надання соціальних послуг у ЦНАПі м.Луцька

З 5 травня 2016 року громадяни можуть звертатись в Департамент “Центр надання адміністративних послуг міста Луцька” (вул. Лесі Українки, 35) з метою оформлення нижченаведених соціальних послуг, а саме:

- Призначення допомоги при народженні дитини;

- Надання житлової субсидії;

- Виплата допомоги на поховання Учасника бойових дій або інваліда війни;

- Виплата допомоги на поховання окремої категорії осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого;

- Призначення допомоги при усиновленні дитини;

- Призначення допомоги на дітей, які знаходяться під опікою чи піклуванням;

- Виплата одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми;

- Збір документів для прийняття рішення департаментом соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації для поселення до будинку-інтернату загального типу людей похилого віку та інвалідів;

- Збір документів для прийняття рішення департаментом соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації для поселення до психоневрологічного будинку-інтернату для психохроніків людей похилого віку та інвалідів;

- Призначення і виплата одноразової матеріальної допомоги;

- Призначення та виплата компенсації на тверде паливо та скраплений газ ветеранам війни;

- Відшкодування вартості проїзду громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- Надання санаторно-курортних путівок особам, віднесеним до категорії 1, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (в т.ч. дітям-інвалідам);

- Призначення та виплата компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- Видача посвідчень громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- Видача довідки або проставлення штампу в пенсійному посвідченні про встановлення статусу «Дитина війни»;

- Реєстрація громадян в Єдиному державному реєстрі громадян, які мають право на пільги.

Також в Департаменті “Центр надання адміністративних послуг м. Луцька” буде проводитись замовлення та видача довідок про доходи, які отримані в департаменті соціальної політики та довідок про факт перебування (не перебування) на обліку як отримувачів державних допомог.14.03.2016
До уваги учасників АТО!!! Виплата до Дня Перемоги ветеранам війни у 2016 році

     Демобілізовані учасники бойових дій, які не є пенсіонерами чи інвалідами війни, для проведення виплати звертаються до Луцького об’єднаного міського військового комісаріату за адресою вул. Теремнівська, буд. 85а та подають наступні документи:
- заяву;
- реквізити банківського соціального рахунку;
- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- посвідчення учасник бойових дій.


стор. 1  2  3  4  5  6  7  8 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
108626 19