На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний

Офіційний сайт
департаменту соціальної політики
Луцької міської ради


Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 22 Липня, 2018 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; з питань надання субсидій -  28-41-80, 28-41-75, 28-41-74 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65.
Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
0-800-507-309

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Оголошення09.11.2015
До відома отримувачів житлових субсидій

     Громадяни, які звернулись за призначенням житлової субсидії, а також ті, яким субсидія перерахована автоматично на новий термін, інформацію щодо розміру та терміну призначення субсидії можуть отримати в усіх пунктах прийому комунальних платежів. Зазначена інформація відображається в квитанції про оплату за житлово-комунальні послуги.
      Житлова субсидія розраховується окремо на неопалювальний (з травня по вересень) та опалювальний (з жовтня по квітень) періоди. З настанням опалювального сезону субсидія розраховується з врахуванням соціальної норми на опалення житла. У випадку, якщо в неопалювальному періоді субсидія не вийшла по розрахунку, її розмір буде автоматично перерахований за жовтень місяць відповідно до кількості днів з початку опалювального сезону та за кожний наступний місяць опалювального періоду. Також, при зміні цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, субсидія перераховується автоматично без звернення громадян.
      Житлова субсидія розраховується в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами. Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату цих послуг. За спожиті понад норму послуги оплачується їх повна вартість.
      Якщо сім'я економно споживає комунальні послуги, то різниця у вартості спожитих та нормативних послуг відображається в квитанції в графі “Переплата”. Зазначена сума зараховується такому домогосподарству в рахунок оплати цих послуг, в т. ч. обов'язкової частки платежу, на наступні розрахункові періоди.
      У випадку проведення заявником оплати за житлово-комунальні послуги в повному розмірі місячних нарахувань та призначення субсидії за попередній місяць, сума здійсненого платежу буде відкорегована на суму призначеної субсидії та відображена в квитанції в графі “Переплата”.
      З питань призначення житлової субсидії мешканцям міста Луцька необхідно звертатись в департамент соціальної політики Луцької міської ради (пр-т Волі, 4а; каб. 109, телефони для консультацій: 724161; 284165; 284172; 284174; 284175), громадську приймальню № 1 (пр-т Соборності, 18; телефон для консультацій 774471) та громадську приймальню № 2 (вул. Бенделіані, 7; телефон для консультацій 265961).
      Просимо всіх користувачів субсидій звернути особливу увагу на інформацію щодо надання субсидії, яка розміщена в квитанції по оплаті за комунальні послуги.


09.10.2015
До уваги споживачів природного газу!

     Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановою від 03.03.2015 №583 «Про встановлення роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення» встановила роздрібні ціни на природний газ, що використовується для потреб населення у таких розмірах:
     1. У разі використання природного газу для приготування їжі та/або підігріву води – 7,188 грн. за 1 куб. метр;
     2. Для індивідуального опалення або комплексного споживання (індивідуальне опалення, приготування їжі та/або підігрів води):
а) у період з 01 травня по 30 вересня (включно) – 7,188 за 1 куб. метр;
б) у період з 01 жовтня по 30 квітня (включно):
- за умови, що обсяг споживання природного газу до 200 куб. метрів на місяць – 3,600 грн. за 1 куб. метр;
- за умови, що обсяг споживання природного газу понад 200 куб. метрів на місяць – 7,1888 за куб. метр.


30.09.2015
До уваги учасників антитерористичної операції !

     Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 179 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відпустку)” та з метою забезпечення соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, департамент соціальної політики формує реєстр учасників антитерористичної операції, які виявлять бажання пройти перепідготовку та професійне навчання.
     За детальними консультаціями щодо проходження професійної адаптації просимо звертатись до департаменту соціальної політики каб. 112 тел. 240331, 722245.


18.08.2015
Звернення Уряду України.


ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ !

      В країні дуже складна економічна ситуація, Уряд України цього ніколи не приховував, і як в цьому листі, так і надалі ми хочемо продовжити говорити громадянам виключно правду, якою б гіркою вона інколи не здавалася. Тільки так, на нашу думку, можливо здобути довіру людей, а в питанні надання Вам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, про що йтиме мова в цьому листі, взаємна довіра між державними органами та громадянами — одна з головних складових успіху.
      Ви знаєте, що проблеми в економіці, з якими стикнулася держава, спричинені багатьма факторами, насамперед втечею попередньої владної верхівки і російською військовою, економічною та інформаційною агресією. Але, незважаючи на складнощі, Уряд України невідступно продовжує втілювати в країні реформи, які не робилися 23 роки. Вони обов'язково дадуть результат, виведуть нашу державу з кризи, в найближчій перспективі дозволять стабілізувати ситуацію і вийти на економічне зростання. Так сталося в Польщі, Латвії, Грузії, і так станеться в Україні.
      Одна з реформ, які відбуваються в Україні,- це перехід від застарілої радянської до сучасної енергоефективної системи надання комунальних послуг, що включає в себе в тому числі встановлення ринкової ціни на газ.
Це питання не тільки порятунку економіки, але і справедливості. Всі попередні Уряди України брали гроші з держбюджету, які Ви сплачували у вигляді податків, і дотували за них оплату газу для олігархів та заможних громадян. Ви більше не будете платити за багатих — тепер вони і всі, хто здатен платити реальну ціну за газ, сплачуватимуть самі за себе.
      А держава допомогатиме тим людям, рівень доходів яких не дає їм змоги самотужки заплатити за комунальні послуги. Наше завдання — залучити до користування системою субсидій якомога більше громадян, яким дійсно важко заплатити за ринковою ціною. Щоб досягти цієї мети, ми максимально спростили порядок оформлення субсидій.
      Критерій для отримання субсидій лише один — дохід людини. Зверніться до місцевого управління соціального захисту вже зараз, і ми зробимо все, щоб полегшити для Вас сплату за комунальні послуги. Для багатьох родин розмір субсидії становитиме більше половини рахунку! Вам необхідно буде лише заповнити Заяву та Декларацію, та відправити їх поштою у Ваше відділення соціального захисту. Решту ми зробимо самі.
      Але отримання субсидії — не єдиний шлях зменшити рівень платні за комунальні послуги. Ми повинні навчитися викоритовувати ресурси ефективно: економити газ, світло, воду. Це заощадить кошти кожної родини і держави в цілому. Для допомоги в цьому запроваджена програма державної підтримки населення, ОСББ та житлово-будівельних кооперативів щодо впровадження енергоефективних заходів: утеплення осель, встановлення лічильників, заміни котлів, заміщення газу альтернативними видами палива.
      Пам'ятайте, що реформи роблять не заради реформ, а тільки заради громадян і їх добробуту. Складний період мине, наша країна і українці обов'язково стануть успішними, як ми всі того заслуговуємо!

З повагою, Уряд України.


31.07.2015
До уваги внутрішньо переміщених осіб !

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 427 від 15 червня 2015 року усім громадянам, які є переміщеними особами для отримання щомісячної адресної допомоги, необхідно надати рахунок в ПАТ “Державний ощадний банк України”, який визначений єдиним уповноваженим банком та буде обслуговувати поточні рахунки, на які зараховується щомісячна адресна допомога внутрішньо переміщеним особам.
Номер телефону контакт-центру “Ощадбанку” 0800210800


20.07.2015
Про доплату інвалідам з дитинства 1 групи п/гр А.

      Верховною Радою України від 02 червня 2015 року прийнято Закон України за № 495 “Про внесення змін до статті 18 Закону України “Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам” щодо встановлення щомісячної доплати інвалідам з дитинства підгрупи А 1 групи.
      Зазначеним законом передбачено, що у разі якщо щомісячний розмір державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд інвалідам з дитинства підгрупи А 1 групи не досягає розміру державної соціальної допомоги з надбавкою на догляд, що виплачивається на дітей-інвалідів підгрупи А віком від 6 до 18 років, здійснюється щомісячна доплата у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.
Цей закон набирає чинності з 1 січня 2016 року.

      З питань щодо призначення допомоги необхідно звертатися до департаменту соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб. 109 з 8 год. до 17 год. 15 хв., телефон інформатора 284161.


09.07.2015
До уваги пільговиків!

     Інформуємо Вас, що з 01 липня 2015 року запроваджується новий порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї, який передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389.
     На пільги без змін можуть розраховувати інваліди війни, учасники бойових дій, особи, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи I-II категорії, ветерани військової служби та деякі інші категорії.
     Пільги в залежності від доходу надаватимуться:
     - учасникам війни; членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни; особам, на яких поширюється чинність зазначеного Закону; особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною; вдови (вдівці) та батьки померлих осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною (ЗУ„Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” );
     - багатодітним сім’ям, дитячим будинкам сімейного типу та прийомним сім’ям (ЗУ„Про охорону дитинства”);
     - особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 3; дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесеним до категорії 3, смерть яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою; сім’ям, які мають дитину-інваліда, інвалідність якої пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи (ЗУ„Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”);
     - працівникам міліції на пенсії, особам начальницького складу податкової міліції, особам рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби; дітям (до досягнення повноліття) працівників міліції, осіб начальницького складу податкової міліції, рядового і начальницького складу кримінально-виконавчої служби, загиблих або померлих у зв’язку з виконанням службових обов’язків, непрацездатним членам сімей, які перебували на їх утриманні (ЗУ„Про міліцію”);
     - особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною; вдовам (вдівцям) та батькам померлих осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною (ЗУ„Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”);
     - пенсіонерам, які раніше працювали педагогічними працівниками, медичними і фармацевтичними працівниками, пенсіонерам, які раніше працювали у бібліотеках, у сфері захисту рослин, в державних та комунальних закладах культури, закладах освіти сфери культури (ЗУ „Про освіту”, Основи законодавства України про охорону здоров’я, „Про бібліотеки і бібліотечну справу”, „Про захист рослин”, „Про культуру”);
     - жертвам нацистських переслідувань (ЗУ„Про жертви нацистських переслідувань”);
     - дітям війни (ЗУ „Про соціальний захист дітей війни”);
     - батькам та членам сімей осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту, які загинули (померли) або зникли безвісти під час виконання службових обов’язків; особам, звільненим зі служби цивільного захисту за віком, через хворобу або за вислугою років та які стали інвалідами під час виконання службових обов’язків (Кодекс цивільного захисту).

     З 1 липня цього року при визначенні права на пільги до уваги братимуться доходи пільговика і членів його родини за останні шість місяців.
     До членів сім’ї пільговика під час надання пільг належать особи, на яких згідно із законодавчими актами поширюються пільги:
     дружина (чоловік); їх неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; непрацездатні батьки; особа, яка перебуває під опікою або піклуванням пільговика та проживає разом з ним.
     До сукупного доходу сім’ї пільговика включаються нараховані:
1) пенсія;
2) заробітна плата;
3) грошове забезпечення;
4) стипендія;
5) соціальна допомога (крім частини допомоги при народженні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, частини допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, допомоги на поховання, одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, організацій незалежно від форми власності);
6) доходи від підприємницької діяльності.
     Пільговики, до сукупного доходу сім’ї яких входять доходи, зазначені вище (крім пенсії та соціальної допомоги), або до складу сім’ї яких входять працездатні особи, подають до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення декларацію про доходи сім’ї пільговика за встановленою формою, а також довідки про доходи свої та членів сім’ї (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за шість місяців, що передують місяцю звернення, або документи, що підтверджують відсутність доходів за такий період.
     Якщо він буде більший за величину податкової соціальної пільги (тобто, 1710 грн.), дана родина не матиме права на пільги. Коли ж середньомісячний сукупний дохід на одного члена сім'ї буде менший за 1710 грн., то даний пільговик і надалі буде користуватися знижкою в межах соціальних норм.

     Визначення права на пільги здійснюватиметься без звернення пільговиків. Про необхідність представлення додаткових документів про доходи та про відсутність права на пільги громадяни будуть повідомлені.

     Прийом документів для надання пільг з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї проводиться в:
     - департаменті соціальної політики (пр-т Волі, 4а) каб. 102, тел. 728205;
     - ТзОВ “Місцевий обчислювальний центр” (вул. Ковельська, 66), тел. 778606.


23.06.2015
Актуальна інформація для громадян, які є внутрішньо переміщеними особами з тичасово окупованої території України та районів проведення АТО

     Постановою КМУ від 31 березня 2015 року № 212 внесені зміни до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг, затвердженого постановою КМУ від 01 жовтня 2014р №505.
     Для призначення грошової допомоги на наступний шестимісячний строк уповноважений представник сім'ї подає заяву, в якій повідомляє про відсутність змін, що впливають на призначення допомоги, а також довідки всіх членів сім'ї про взяття на облік осіб, які переміщуються, строк дії яких продовжено на наступний період.
     Особам працездатного віку, яким грошова допомога була припинена відповідно до п. 7 цього Порядку (які не працевлаштувалися, в тому числі за сприянням державної служби зайнятості, або перебувають в трудових відносинах з роботодавцями на тимчасово окупованій території України чи в районах проведення АТО, але фактично не працюють, протягом двох місяців з дня призначення виплати грошової допомоги, її розмір на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а на наступний період - припиняється) на наступний строк не призначається.
     Згідно п.12 Порядку виплата грошової допомоги може бути поновлена, якщо протягом місяця з місяця припинення її виплати уповноважений представник сім'ї повідомив уповноваженому органу про зміну обставин, які вплинули на припинення виплати грошової допомоги.
     По питанню щодо продовження виплати щомісячної адресної допомоги особам, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, а також продовження дії довідки особам, які переміщені з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, необхідно звернутися до департаменту соціальної політики за адресою: м. Луцьк, пр-т Волі, 4а, каб. 115 з 8.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.00, щоденно крім вихідних — субота та неділя, телефон для довідок 284165.


23.06.2015
До відома отримувачів субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг

     Громадяни, які звернулись за призначенням житлової субсидії, а також ті які мають право на автоматичне призначення, інформацію про розмір призначеної субсидії та її терміну буде відображено у квитанції в усіх пунктах прийому комунальних платежів після 5 та 20 числа щомісяця.
     У випадку проведення заявником оплати за житлово-комунальні послуги в повному розмірі місячних нарахувань (без врахувань субсидії) сума здійсненого платежу буде відкоригована на суму призначеної субсидії та відображена у квитанції в графі «Переплата».
     У разі прийняття рішення про відмову в призначенні житлової субсидії, повідомлення із зазначенням про причину відмови надсилається поштою на адресу заявника.


18.03.2015
До уваги мешканців міста Луцька!

     З квітня 2015 року розпочне роботу філія №1 департаменту соціальної політики, яка знаходиться за адресою: м. Луцьк, пр-т Соборності, 18а (приміщення РАГСу).
     Спеціалістами департаменту соціальної політики в приміщенні філії №1 буде проводитись прийом документів для оформлення державних допомог та житлових субсидій .


стор. 1  2  3  4  5  6  7  8 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
108626 19