На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Понеділок, 10 Серпня, 2020 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; призначення субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65; "Допомога поруч" - 28-41-64, 28-41-87.

ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ

Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Новини департаменту29.07.2020

Затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги


Постановою Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 632 «Деякі питання виплати державної соціальної допомоги» затверджено Порядок обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги.
З 1 липня 2020 року призначення і виплата державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям здійснюється згідно вказаного вище Порядку.
Зміни стосуються механізму обчислення середньомісячного сукупного доходу сім’ї для призначення усіх видів державної соціальної допомоги, які надаються залежно від сукупного доходу сім’ї. Доповнено перелік певних видів доходів, які враховуються до середньомісячного сукупного доходу, а саме:
заробітна плата в розмірі, що залишається після сплати податку на доходи фізичних осіб;
- житлова субсидія та пільги на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та скрапленого газу;
- грошові перекази, отримані із-за кордону.
Не враховуються:
- суми сплачених особою аліментів (за умови документального підтвердження фактичної сплати);
- суми отриманих аліментів;
- доходи від розміщення депозитів.
Також змінено період, за який враховуються доходи сім’ї, а саме: за два квартали, що передують місяцю, який передує місяцю звернення за призначенням допомоги.
Постанова запроваджує єдиний підхід до призначення допомоги на дітей одиноким матерям та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям з врахуванням матеріального забезпечення і майнового стану сім’ї.
Допомога на дітей одиноким матерям та малозабезпеченим сім’ям не призначається:
якщо у складі сім’ї є працездатні особи, які досягли 18 років не працювали, не проходили військову службу, не провадили підприємницьку діяльність, не навчались, не зареєстровані в центрі зайнятості або не сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в розмірі, не меншому від мінімального, сумарно протягом трьох місяців;
особи зі складу сім’ї здійснили покупку (оплату послуг) протягом 12 місяців перед зверненням на суму, що перевищує 50 тисяч гривень;
у власності сім’ї є друга квартира (будинок) чи більше одного транспортного засобу, з дати випуску якого минуло менше ніж 15 років.
Якщо строк таких виплат закінчився у березні - червні 2020 року, призначення і виплата здійснюється лише після поданої нової заяви з необхідними документами та декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям та допомога на дітей одиноким матерям, особам, які звернулися за її призначенням у липні-серпні 2020 р., призначається і виплачується починаючи з липня 2020 року.

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
164621 94