Новини департаменту

29.09.2022

Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану     В Україні діє онлайнова лінія допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану».
     Хто може отримати психологічну та правову допомогу?
     Люди з інвалідністю, близькі родичі та опікуни (-ки), які перебувають за кордоном чи в Україні. Допомога може надаватись як дорослим, так і за потреби дітям.
     Яку допомогу можна отримати?
     • Індивідуальні психологічні онлайнові консультації.
     • Приєднатись до психотерапевтичних онлайнових груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами (-ками) знаходять шляхи їх подолання;
     • консультації з правових питань, які виникають на території України та за кордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.
     Як звернутись за допомогою?
     • Заповнити онлайн-форму, після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб.
     • Зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38050 224-72-36;
     • Зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38050 224-72-36.
     Гаряча лінія працює з 10:00 до 19:00 з понеділка по суботу. Оператори приймуть звернення та знайдуть спеціаліста (-ку), які допоможуть із запитом.
     Психологічна та правова допомога людям з інвалідністю в умовах воєнного стану надається в межах проєкту «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», що реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.

Контактна інформація

Телефони

+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту