Новини департаменту

15.02.2023

Отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану     Національне інформаційне бюро підготувало роз’яснювальні матеріали щодо порядку вчинення дій у разі якщо:
     вас або вашу близьку людину було депортовано (https://nib.gov.ua/deported/uk.pdf);
було депортовано дитину (https://nib.gov.ua/deported_children/uk.pdf).
     Повідомити про зникнення слід до:
Національного інформаційного бюро;
Офісу Генерального прокурора;
Служби безпеки України;
Національної поліції;
у справі щодо дітей – підрозділів ювенальної поліції.
     Необхідно зібрати та зафіксувати всю можливу інформацію про розшукувану особу та обставини депортації.
     З метою отримання консультацій із правових питань та отримання необхідної інформації можна звертатись до системи безоплатної правової допомоги.
     Отримати усну консультацію чи інформацію можна у контакт-центрі системи безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 (у голосовому меню натиснути 3). Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Дзвінки приймаються щоденно з 8 до 19 години. Номер для дзвінків з-за кордону +38 044 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).
     Для отримання правової допомоги можна також завітати до найближчого з бюро. Подивитися розташування, номери телефонів та актуальну інформацію про режим роботи бюро правової допомоги можна на мапі, яка регулярно оновлюється.
     Звернутися до найближчого бюро правової допомоги за безоплатною правовою допомогою можна незалежно від реєстрації місця проживання. Бюро правової допомоги працюють по всій Україні, за винятком регіонів, де наразі тривають воєнні дії.

Контактна інформація

Телефони

+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту