На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Неділя, 28 Травня, 2023 року
Телефон "гарячої лінії" департаменту 28-10-00ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВ


ДЕРЖАВНІ ПОСЛУГИ ОНЛАЙН


ПОШУК ЖИТЛА
для евакуйованих осіб


Центральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Новини департаменту22.03.2023

Зустріч із родинами зниклих безвісти


"Ми маємо мати холодний розум і терпіння, щоб знайти наших рідних"
22 березня у департаменті соціальної політики Луцької міської ради відбулось засіданя робочої групи щодо дій заявників у разі безвісти зникнення осіб за особливих обставин, а також соціальних гарантій військовослужбовців та членів їх сімей.
На засідання були запрошені родини військовополонених і зниклих безвісти.
Батьки, дружини, сестри, брати, діти - кожен хотів висловитися, задати запитання, розповісти свою історію пошуку зниклого безвісти родича чи довгу дорогу до отримання звістки, що близька людина зараз у полоні.
Присутнім розповіли про порядок розслідувань справ проти життя та здоров'я військовослужбовців, надання їм правової допомоги та членам їхніх сімей, а також відповідали на запитання регіональний координатор у Волинській області Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин при Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Раїса Клименко, представники Волинського обласного терцентру комплектування та соцпідтримки, представники поліції.
Раїса Клименко повідомила, що з 1 вересня 2022 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України створило у кожній області регіонального координатора для швидшого знаходження близької людини. Раїса Михайлівна зазначила, що й сама 10 місяців шукала безвісти зниклого брата, тому розуміє біль кожного присутнього в залі: "Ми маємо мати холодний розум і терпіння, щоб знайти наших рідних".
Заступник Луцького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Ірина Чебелюк зазначила, що Луцька міська рада намагається оперативно вирішувати проблеми, скеровуючи відповідні звернення чи запити до тих інституцій, які мають право та можливість встановлювати статус, надавати консультації чи інформацію, показувати певні документи і ця робота триватиме і надалі.
Директор департаменту соціальної політики Луцької міської ради Вікторія Майборода нагадала присутнім, що при департаменті створений центр підтримки сімей військовополонених і зниклих безвісти у Луцьку. А також Вікторія Марківна закцентувала увагу на соціальних гарантіях, які можуть отримати члени сімей військовослужбовців, звернувшись у департамент.
"Віримо, що незабаром наші герої будуть поруч з нами і ми всі будемо жити під мирним небом", - підсумувала зустріч заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради Ірина Чебелюк.
Телефон центру підтримки - 28-41-64


ЕВАКУАЦІЯ

ІНФОРМАЦІЯ
ДЛЯ ВИМУШЕНО
ПЕРЕМІЩЕНИХ
ТА
ЕВАКУЙОВАНИХ
ОСІБ


Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода


на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
232964 31