Новини департаменту

13.11.2023

Конкурс з підтримки проєктів громадських організацій, які підтримують ветеранів             Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з ІСАР Єднання розпочинають новий конкурс з підтримки проєктів громадських організацій, які допомагатимуть ветеранам успішно адаптуватися до цивільного життя.
             Сума фінансової підтримки на реалізацію власних проектів - до 2,5 млн. грн. Прийом заявок триває до 16 листопада 2023 року, 23:59.
             Претендувати на отримання фінансової підтримки можуть громадські об’єднання із статусом юридичної особи (громадські організації або громадські спілки), які зареєстровані відповідно до вимог законодавства не пізніше ніж за один рік до подання заяви на участь у конкурсному відборі та мають статус неприбуткової організації, до статутної діяльності яких належать питання щодо захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів ветеранів та членів їх сімей.
             Обов’язкові пріоритети програми:
             У рамках вищезазначеного конкурсного відбору можуть брати участь проєкти, які відповідають наступним пріоритетам:
        1. Надання менторської підтримки та консультування ветеранського підприємництва від старту до розвитку;
        2. Соціальний супровід ветеранів, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
        3. Соціальний супровід дітей ветеранів та дітей загиблих (померлих) ветеранів війни, дітей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України;
        4. Реінтеграція ветеранів та членів їх сімей до активного суспільного життя, забезпечення збереження та відновлення їх фізичного та психічного здоров’я.
             Увага! Проєкт, що претендує на участь у конкурсі, має обов’язково відповідати мінімум одному із зазначених пріоритетів.
             Детальніше про умови конкурсу можна дізнатись за покликанням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-unity/.
        
        

Контактна інформація

Телефони

+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту