23.11.2023Увага – опитування! |
![]()      Національна соціальна сервісна служба України в межах Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» та з метою виконання Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року проводить опитування «Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».      Опитування здійснюється для збору даних про наявність та ефективність сервісів підтримки для постраждалих осіб, а також для виявлення прогалин у механізмі взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.      Запрошуємо вас взяти участь у цьому опитуванні. Ваша думка важлива!      Опитування триватиме до 24 листопада 2023 року (включно) за посиланням: https://forms.gle/NfQB2uxXQtKasW4M6 |
+38 0332 28 10 00 - гаряча лінія
+38 0332 28 41 80 - приймальня
телефонний довідник департаменту