На головну Написати лист Департамент соціальної політики Луцької міської ради


Луцьк соціальний


Департамент соціальної політики
Луцької міської ради

офіційний сайт

Новини   |   Дошка оголошень   |   Питання та відповіді      Понеділок, 30 Листопада, 2020 року
Телефони "гарячої лінії" департаменту :  інформатор відділу прийому громадян - 28-41-61; призначення субсидій -  28-41-75, 28-41-82, 28-41-80 ; надання консультацій учасникам АТО та членам їх сімей - 28-41-65; "Допомога поруч" - 28-41-64, 28-41-87.ОНЛАЙН РЕЄСТРАЦІЯ ДОКУМЕНТІВЦентральні
органи влади:

Президент України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство праці та соціальної політики
"Гаряча лінія" Мінсоцполітики:
15-45
0-800-502-757

Пенсійний фонд
Контакт-центр ПФУ:
0-800-503-753

Фонд соціального захисту інвалідів

Місцеві
органи влади:

Волинська державна адміністрація
Волинська обласна рада
Луцька міська рада


Наші колеги:
Львів соціальний
Питання та відповіді
Яким чином можна позбавити субсидії?

     Надання субсидії припиняється за поданням житлово–експлуатаційних організацій, житлово–будівельних (житлових) кооперативів, об’єднань співвласників багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово–комунальні послуги, якщо громадянин, якому призначено субсидію, не сплачує вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.
     Також, якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи та майновий стан, що вплинули на встановлення права на субсидію, або не повідомив про купівлю товарів або оплату послуг на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. гривень, надання раніше призначеної субсидії припиняється з місяця, в якому виявлено порушення. Кошти, надміру виплачені з вини громадян, мають бути повернуті до державного бюджету.Чи впливає економне використання послуг на розмір плати за житлово-комунальні послуги?

     Громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. Сума субсидії, яку органами праці і соціального захисту населення було переказано на рахунки виконавців/ виробників житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем/ виробником як оплата обов’язкової частки платежу домогосподарства на наступний розрахунковий період.Чи розраховується субсидія на зареєстрованих членів сім"ї, які проживають в іншому населеному пункті?

     Сім"ям, в яких члени родини відсутні тривалий час (працюють або навчаються в іншому регіоні, перебувають на лікуванні чи в місцях позбавлення волі), субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які фактично у ньому проживають, на підставі рішення комісії. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність довідок, що підтверджують місце перебування особи, в окремих випадках – на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.Чи призначається субсидія не власнику житла?

     Субсидія призначається одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб. В окремих випадках на підставі рішення комісії та акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства субсидія може призначатися іншій особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні на підставі договору найму (оренди житла), а також індивідуальним забудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію, але які сплачують вартість одержуваних житлово-комунальних послуг.На яку норму житла розраховується субсидія?

Соціальну норму житла для надання субсидій встановлено у розмірі 13,65 кв. м. на одну особу та додатково 35,22 кв. м. на домогосподарство, тобто 48,87 кв. м. на одну особу.
Як розраховується частка обов’язкового платежу за житлово-комунальні послуги за умови призначення субсидії?

     Розмір обов’язкового відсотка платежу розраховується для кожного домогосподарства індивідуально в наступному порядку: середньомісячний сукупний дохід сім’ї ділиться на кількість членів домогосподарства, далі ділиться на два розміри прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (з жовтня 2018 року – 1777 грн.; з грудня 2018 року — 1853 грн.) та множиться на 15 (базовий варіант обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги у розмірі 15% доходу родини).Які категорії громадян можуть розраховувати на таку допомогу?

     Право на отримання житлової субсидії мають сім’ї, якщо розмір плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.Яким чином можна отримати житлову субсидію, куди потрібно звертатися?

     Для отримання субсидії заявник, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом, подає заяву та декларацію про доходи і витрати осіб, які зареєстровані (проживають) за вказаною адресою. Подання інших документів не передбачено, крім договору оренди житла (за його наявності) та довідок про доходи у випадку отримання доходів, інформація про які не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Заява та декларація можуть бути надіслані поштою. Для отримання інформації щодо оформлення житлової субсидії звертатись в департамент соціальної політики за адресою: пр-т Волі, 4а, каб. 109, тел. 284161, на філію №1, за адресою: пр-т Соборності, 18, тел. 774471, на філію №2, за адресою: вул. Бенделіані, 7, тел. 265961.Що таке житлова субсидія?

Субсидія – це щомісячна адресна безготівкова допомога для відшкодування витрат на оплату управління багатоквартирним будинком, користування житлом або його утримання, послуг транспортування та розподілу природного газу та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергія, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік субсидія готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Житлова субсидія призначається з травня 1995 року. Це дає можливість тисячам сімей перерозподілити сімейний бюджет.Які документи подають громадянам, які постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи , для відшкодування коштів за придбані лікарські засоби за пільговими рецептами?

Відповідно до Закону право на відшкодування коштів за придбані лікарські засоби мають:
- громадяни, віднесені до категорії 1;
- громадяни, віднесені до категорії 2;
- громадяни, віднесені до категорії 3;
- потерпілі діти.
Для відшкодування витрат за придбані в аптечних закладах лікарські засоби громадяни подають до департаменту соціального захисту населення заяву встановленого зразку разом з оригіналом рецепта (рецептів) зі штампом аптечної установи „ВІДПУЩЕНО” разом з касовим чеком.


стор. 1  2  3  4 

Опитування

Чи задоволені Ви якістю надання соціальних послуг?

      Так
      Частково
      Ні

   

Фейсбук

Наша сторінка
в соціальній мережі
Facebook

facebook

Пряма лінія

Служба оперативного реагування:
15-80


Стандарт якості

ISO 9001


Погода
Курси валют
bank-ua.com
bank-ua.com
bank-ua.com

на головну

Останні зміни:
© 2010 Відділ автоматизованої обробки інформації - VAOI

Нас відвідали:
всього сьогодні
173637 41